Автор Тема: Поредния бъг с DK [Bloody Breakout]  (Прочетена 1071 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KrisPK

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Поредния бъг с DK [Bloody Breakout]
« -: Септември 17, 2009, 03:28:49 pm »
Относно куеста- отивам при блоод елф и той се екипира за бои,слага някаква бариера и идват много мобове,някакъв лъч ме ударя от стената и взима 200 дмг,мобовете не мога да ги бия и човека кадето трябва да му вземем главата го няма.Kуеста се намира в мазето на Scarlet Hold, линк към WOWHEAD- http://www.wowhead.com/?quest=12727 тука с един гм не можеш да се свържеш каточели сте богове  :freak: :no:
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 03:32:33 pm от KrisPK »
Just Never EVER Give UP !!!

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Поредния бъг с DK [Bloody Breakout]
« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 05:26:47 pm »
Споко тоя бъг и при мене стана, качи се на втория етаж. Има двама пича до масата единия е The High Inquisitor. Тоя ти трябва и аз останових, че като прави щит скривам се при него, ама ония ме бият, а  тоя пич The High Inquisitor не се появява. И се сетих, че го гледах на втория етаж до масите, качих се и го убих, взех му главата и си минах куеста. :D Много се смях като бъгна, на един Aliance, но така не можеше приятеля ми Horde да си изпълни куеста, защото тоя бъгна с щита и почнаха да го бият, а той като е на колко милиона кръв мислете колко време го чакахме да го убият.  :freak: Е пак казвам The High Inquisitor не идва, търсете го на втория етаж, при масите е! :) Айде успех!!! И да го оправите, че е проблем все пак. Ако един го минава и се бъгне, другия след него не може да изпълни куеста и трябва да чака ама много време.
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен KrisPK

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Поредния бъг с DK [Bloody Breakout]
« Отговор #2 -: Септември 17, 2009, 06:47:22 pm »
Мерси Много имаш една бира от мене
Just Never EVER Give UP !!!