Автор Тема: Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)  (Прочетена 1871 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Foreverx

  • Гост
Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« -: Септември 13, 2009, 06:17:35 pm »
Намерих следният проблем:Вчера реших да дигам репотация с  (The Oracles) намира се в Sholazar Basin над River's Heart.Попринцип там куестовете са daily,но само 3 от тях работят и дигането на репотация с тях се осложнява много повече.Има 1 куест ето този:Power Of The Great Ones,но понеже неможе да се направи Energized Polished Crystal .

След това има едни мобове,който са неутралл и неможе да се бият дори и с aoe скилове кристалат е баф който позволява да се бият този куест отваря о6те 3-4 daily куеста.Друг куест е този:The Angry Garloc.Влизам в Mosswalker Village ->   

 и не ми го зачита на Куест лога Надявам се да може да бадат фикснати в случай,че вие имате повече свободно време  :).Благодаря предварително:)
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 10:06:16 pm от Foreverx »

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« Отговор #1 -: Септември 14, 2009, 07:03:43 pm »
има няколко куста които работят но яйцето от което по принцип трябва да се илюпи флай маунт не работи   :-|
I spit on the Horde!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« Отговор #2 -: Септември 15, 2009, 11:33:28 am »
Това с яйцето не го чакайте, казаха че може би никога няма да се оправи.

Относно 2-та куеста.

Не разбрах защо не може да се направи този итем http://www.wowhead.com/?item=39748

На 2-рия куест какво не му работи?

Трябва да идеш на координати:
http://www.wowhead.com/?maps=3711:744508759533765533747493746520750535760500768514757516
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Foreverx

  • Гост
Re:Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« Отговор #3 -: Септември 16, 2009, 02:20:08 pm »
Мерси за отделеното време,аз попринцип незнаех за това,че яйцето неможе да се излупи и дигах репотация с тях,почти бях honored,но добре, че разбрах от по рано и още един път искам да благодаря за отделеното време!  :up:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« Отговор #4 -: Септември 16, 2009, 03:01:26 pm »
Принципно би трябвало да те пусне с honored с тях. Ако не започваш от honored то тогава това е бъг :)  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« Отговор #5 -: Септември 16, 2009, 07:49:37 pm »
Хах и за какво писа тема тогава..  :doh:

Отностно втория куест, когато аз ходих обиколих цялата местност, но куеста не се испълни.Не съм ходил скоро да проверя,но най вероятно не става.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Бъг с Куестовете от Sholazar Basin(The Oracles)
« Отговор #6 -: Септември 17, 2009, 03:32:01 pm »
И междудругото да не си мислите, че ви дават само 3 от 8 куеста и това е бъг, защото не е така а наистина на ден ви давам само по 3 куеста от 8-те различни. Винаги трябва да има да търсиш Shiny Treasures с 1 малък келеш до теб, да биеш Frenzyhear attackers с различни средства(кристали, 1 котка въплъщение на някакъв бог) и третия е да убиеш 3-4 моба, да изпееш песничка на 1 дървета, да убиеш 1 моб да станеш на него и да убиеш други мобове.  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!