Автор Тема: Бъг С Азгалор  (Прочетена 3119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ArtI^

  • Гост
Бъг С Азгалор
« -: Юни 07, 2008, 01:39:57 am »
Значи забелязах един съвсем малък бъг при съответния бос при тази негова магия
Doom
Cast every 45-50 seconds on a random target, it places a debuff on them called Doom, which after 20 seconds will kill the target. When the target dies, it will spawn a Lesser Doomguard with 62,000 HP on the spot of the dead player, which must be tanked. The ability is not used on the main tank and cannot be removed or avoided in any way by any immunity.
тук много ясно е обяснено че магията се пуска върху един играч,а при нас е малко по различно....върху целия рейд и малко по-трудно ни става да убием боса...всъщност невъзможно дори и Divine Shield не спасява жертвата което прави боса почти неубиваем освен ако не си GM или Admin та се надявам да се вземат някакви мерки все пак вече почти месец е така..
Поздрави!
Arti^ :clover:
« Последна редакция: Юни 11, 2008, 01:31:28 pm от alein »

ArtI^

  • Гост
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #1 -: Юни 07, 2008, 10:54:07 am »
ами jack аз с рейд от 5-6 души ходихме само да пробаме стратегии ама абсолютно нищо не помагаше срещу тая магия, а до това The warchiefs как са го киллнали незнам... та мъчихме се и в краина сметка попрочетох тука там и видях тоя бъг...

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #2 -: Юни 07, 2008, 12:19:31 pm »
jack никой не е казвал че са били само 4-5 души не сам бил там ама доколкото знам рейда е бил фул
а и последния път когато аз ходих се сети да кастне доом след 5-6 мин чак
« Последна редакция: Юни 07, 2008, 12:21:29 pm от valio_ »
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #3 -: Юни 07, 2008, 12:40:42 pm »
Хахаха... Убивали сме го точно 7 души... БЕЗ МРЕЖА и такива неща.... и бяхме с 2ма ревайвъри.

ArtI^

  • Гост
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #4 -: Юни 07, 2008, 01:20:45 pm »
dring не знам ама по описанието по горе за магията пише че я пуска на 45-50 секунди, и при нас беше така именно за това нищо не стана

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #5 -: Юни 08, 2008, 07:11:22 pm »
значи на нас стана с blessinga и divine shielda и друго нз дали са бъгна но по принцип не е както ти казваш да каства магията на сяка минута на нас ни я cast само 1 път за цялото време в което го бихме което беше около 15 минути сиг е въпрос на късмет нз

ArtI^

  • Гост
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #6 -: Юни 09, 2008, 12:51:05 am »
нещо май пропускате смисъла на темата въпроса е не как са го убили а как да го управят хората защото Азгалор не е бос който е хубаво да се пренебрегва най-малкото което е че дропи t6 ракавици...ако това не е достатачно добра причина да се оправи не зная кое ще е  :clover:

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #7 -: Юни 09, 2008, 11:17:37 am »
скоро време няма да бъде оправен

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #8 -: Юни 09, 2008, 02:14:22 pm »
скоро време няма да бъде оправен
Както и много неща тук, но да спомена още нещо. Репортнах за Каз ама никой не ме чу... Така че... без т6 без т4.... нз....

ArtI^

  • Гост
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #9 -: Юни 10, 2008, 01:45:22 am »
скоро време няма да бъде оправен
тей като не разбирам от правене на сървъри та да попитам да не е много сложно или просто никой не обръща внимание ?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Бъг С Азгалор
« Отговор #10 -: Юни 11, 2008, 01:32:34 pm »
тей като не разбирам от правене на сървъри та да попитам да не е много сложно или просто никой не обръща внимание ?

Деца промени има след ъпдейтите, трябва ли да отговарям на всеки постинг?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database