Автор Тема: [FIXED]Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe  (Прочетена 7463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

untaught

  • Гост
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #45 -: Септември 16, 2012, 07:56:20 pm »
Цялата верига е разхождане между двете фракции и на последния се избира една от тях. Ще тествам на моят сървър какво точно трябва да се направи, за да не омажем още повече нещата и ще пиша като имам време.
Би трябвало да е изтриване на целия chain + дневните и рескане на реповете на neutral.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #46 -: Септември 16, 2012, 09:50:30 pm »
А итема можеш ли да го ползваш?
не,не мога да ползвам итема.... untaught ми го аддна,но не ми да куестов просто седи като компания и това е ....
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #47 -: Септември 17, 2012, 09:55:04 am »
В момента ако си Hated трябва да минеш евента за който говорим в тази тема и да избереш да спасиш тоя моб от The Oracles.

Hated съм и не ми е проблем да мина какъвто и да било куест :) Въпроса е, че няма нито един в зоната... Не знам от къде да почна и прочие  :confused:

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #48 -: Септември 20, 2012, 09:56:23 am »
Някой от поддръжката на сървъра ще оправи ли репутациите на хората които са Unfriendly с The Oracles на Neutral или различна за да могат да се изпълняват? Вече не знам колко време задавам тоя въпрос и глас в пустиня. Да или Не? Отговора не е сложен. Добавиха ми се някакви quest предмети от които нямам полза в тази ситуация.

Мерси предварително!

untaught

  • Гост
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #49 -: Септември 20, 2012, 12:21:02 pm »
Мислиш ли, че ако ти се оправи само репутацията ще започнеш да минаваш куести?! :freak: Замисли ли се къде си прекъснал веригата, дали си минал последния куест за избор на фракция и т.н?

Кажи си героят и с удоволствие ще ти сложа двете фракции на Neutral, но сам ще видиш ефекта.
« Последна редакция: Септември 20, 2012, 12:23:45 pm от untaught »

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #50 -: Септември 20, 2012, 12:35:21 pm »
Понеже не съм запознат как работи "системата" за това и си мислех че при неутрал ще мога да продължа някои от задачите. В момента имам един предмет който ми го добави (някаква жълта топка) и като искам да я използвам ми казва, че нямам нужната репутация за да го направя - демек съм unfriendly.
Замисли ли се къде си прекъснал веригата, дали си минал последния куест за избор на фракция и т.н?


Преди месеци или години съм правил там задачи в зоната ако се сещам къде е било бъгаво тогава с удоволствие ще кажа и ща кажа конкретно какво искам. Не помня просто толкова назад ;) Ако е възможно направи на Baul The Oracles неутрал за да пробвам с предметите от задачите (ако имаш възможност де) пък ако стане стане ако не здраве да е  :clover:

untaught

  • Гост
Re: Смяна на репутацията между The Oracles и Frenzyheart Tribe
« Отговор #51 -: Септември 20, 2012, 01:20:39 pm »
А кога ще си на линия?
« Последна редакция: Септември 20, 2012, 01:56:38 pm от untaught »