Автор Тема: Хубавец !  (Прочетена 3325 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Хубавец !
« Отговор #15 -: Май 28, 2010, 10:09:27 pm »
на тоя ника е убиец  :freak:
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Хубавец !
« Отговор #16 -: Май 29, 2010, 01:19:21 am »
Темата не е безмислена. Пича го заплашва с бан и наказване и се преставя едва ли не за гм. Ще бъде наказън обеден съм.
alien никой не може да банна уверявам те.Той няма права в сървъра.Alein има  :freak:
  Заплашва с пришълеца,кой е луд да му се върже   :lol:

Неактивен Omasvinq

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 62
  • EVO Karma: 6
  • Pseudo Guitarist
  • Герой: Sabertooth
Re:Хубавец !
« Отговор #17 -: Май 29, 2010, 08:50:09 am »
Стига бе, на мен някъв ми вика нещо от сорта на "Дай ми плс 300 голд и ше сме най-добри приятели" и аз седя и гледам някво ей такова в нас :blink: ...  :dohh: :dohh: :dohh:

SnapSTeR

  • Гост
Re:Хубавец !
« Отговор #18 -: Май 29, 2010, 10:49:29 am »
Проблема беше там,че имах точно 2 голд..дори нямах да летя,но той не разбира от дума и все пак ме израдва..като му казах обаче,че съм го постнал в форума не ми проговори...днес беше пред Оргриммар..излизам и пича драсна  :smart:

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Хубавец !
« Отговор #19 -: Май 30, 2010, 01:13:07 pm »
за случаи като първия можеш да им дадеш 1 голд и повече не ти пречат - даже мерси казват.Ако не го игнорваш и готово

В повечето случаи въпросният "дребосък" (малък левел герой) ми дава парти, драска ми един дълъг роман (сигурно си е направил макро), който завършва с ... да ми дадеш 10,20,30...100 голТ за трейн. След това аз му давам и след няколко минути, през които е просил по същия начин от останалите 80-ки, той пак идва при мене с думите: Имаш ли да ми дадеш малко голТ за трейн? :doh: Като не му дам, хитрите "дребосъци" ти теглят една майна и те игнорват. :freak: ( Ще цитирам един "дребосък" : Maika ti da umre ot zapek!!! )  :smart:
П.П: Предлагам на всички алианси да правим дуели пред Iron Forge или Darnassus  :D :D :D ,така можеби "дребосъците" като видят че ги няма обичайните хора пред SW, ще се почувстват самотни. :D

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Хубавец !
« Отговор #20 -: Май 31, 2010, 10:29:21 pm »
Пхах ща ми дойде такъв убавец и заедно с майка си гладен нема да остане ..  :freak: :freak: