Автор Тема: Честито на печелившите :)  (Прочетена 5180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #15 -: Май 19, 2010, 08:35:47 pm »
За разлика от това аз дори съм склонен на амнистия на тези които съм баннал след като мине 1 месец от наказанието им и ако поне са разбрали за какво са баннати и наказани.


Понеже не съм от най-умните може ли да поясниш какво точно значи амнистия  :confused:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #16 -: Май 19, 2010, 08:40:07 pm »
Според чл. 83 от Наказателния кодекс, амнистията заличава престъпния характер на определен вид извършени деяния или освобождава от наказателна отговорност и от последиците на осъждането за определени престъпления. С оглед на нейното действие, амнистията може да бъде в два варианта:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #17 -: Май 19, 2010, 08:56:42 pm »
Според чл. 83 от Наказателния кодекс, амнистията заличава престъпния характер на определен вид извършени деяния или освобождава от наказателна отговорност и от последиците на осъждането за определени престъпления. С оглед на нейното действие, амнистията може да бъде в два варианта:

Не цитирай конституцията...че сега ще почнат всички да се позовават на нея и да искат амнистия.  :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #18 -: Май 19, 2010, 10:15:26 pm »
адмирации към екипа за бързата реакция!В този случай реагирахте адекватно и на място  :up:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #19 -: Май 19, 2010, 10:49:24 pm »
Няма само аз да съм от печелившите  :freak: :freak: http://prikachi.com/images.php?files/1594825q.jpg http://prikachi.com/images.php?files/1594834S.jpg .
Не съм сигурен дали Anarch e бъгвал, но тези килове и този хонор ме съмняват  :blush:.
« Последна редакция: Май 19, 2010, 10:54:13 pm от nettshow »

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #20 -: Май 19, 2010, 11:24:41 pm »
Няма само аз да съм от печелившите  :freak: :freak: http://prikachi.com/images.php?files/1594825q.jpg http://prikachi.com/images.php?files/1594834S.jpg .
Не съм сигурен дали Anarch e бъгвал, но тези килове и този хонор ме съмняват  :blush:.
Тва е мно тъпо като са те хванали тебе и да тoпиш и другите..  :confused:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #21 -: Май 19, 2010, 11:29:24 pm »
Не забравяй живеем в България  :freak: :freak:.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #22 -: Май 19, 2010, 11:32:29 pm »
Не забравяй живеем в България  :freak: :freak:.

И ако не те бяха баннали нямаше ги изпортиш? Ей обаче пичовете в женски род се увеличиха драстично
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #23 -: Май 20, 2010, 12:46:25 am »
Това ,че са го банн незначи ,че неможе да репортва хората.М/у другото искам да задам въпрос към играч nick:Lakich.
Lako , кога успя за толкова малко време да вземеш целия офф спек Wrathfull? Ти си един от малкото хора ,които следя как се обличат.Извинявай пич (нямам доказателство ) но за ме ти един от абюсерите с главно А.Ти си спал в тоя шадолмуун.Искам също да се извиня ако все пак има малка възможност да си ги взел по честния начин.
Uno Sanctum

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #24 -: Май 20, 2010, 01:06:33 am »
Това ,че са го банн незначи ,че неможе да репортва хората.М/у другото искам да задам въпрос към играч nick:Lakich.
Lako , кога успя за толкова малко време да вземеш целия офф спек Wrathfull? Ти си един от малкото хора ,които следя как се обличат.Извинявай пич (нямам доказателство ) но за ме ти един от абюсерите с главно А.Ти си спал в тоя шадолмуун.Искам също да се извиня ако все пак има малка възможност да си ги взел по честния начин.
Знаеш ли колко кила има че така говориш?Аз имам 6-7к по малко от него и скоро ще събера останалите 2 части това абюсер ли ме прави?

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #25 -: Май 20, 2010, 07:23:36 am »
И ако не те бяха баннали нямаше ги изпортиш? Ей обаче пичовете в женски род се увеличиха драстично
Щях да ги докладвам въпрос на време беше, а сега като сам банат понеже имам много свободно време  :-).

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #26 -: Май 20, 2010, 07:27:25 am »
Това важи за предните хванати да си изкарват хонор по лесния начин.Моето наказание е 3 месеца което е ПРЕКАЛЕНО малко.Най-малкото можете да играете от други акаунти.

Нещо немога да влезна с друг ацц, а в сайта ми показва че ИП е банато  :-?.
П.С. Извинявам се за оффтопика.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #27 -: Май 20, 2010, 09:55:29 am »
Знаеш ли колко кила има че така говориш?Аз имам 6-7к по малко от него и скоро ще събера останалите 2 части това абюсер ли ме прави?
Kaто си вадиш хонор в shadowmoon също правиш Килове  :freak:

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #28 -: Май 20, 2010, 10:01:38 am »
Това ,че са го банн незначи ,че неможе да репортва хората.М/у другото искам да задам въпрос към играч nick:Lakich.
Lako , кога успя за толкова малко време да вземеш целия офф спек Wrathfull? Ти си един от малкото хора ,които следя как се обличат.Извинявай пич (нямам доказателство ) но за ме ти един от абюсерите с главно А.Ти си спал в тоя шадолмуун.Искам също да се извиня ако все пак има малка възможност да си ги взел по честния начин.
Имам  :arrowr: Hatefull Deadly Furious Relentless сетовеte+Furious Relentless и Wrathfull oфф частите!Нека админ ако може да направи проверка дали съм бъгвал!Ако намери нещо нередно съм съгласен на 300 годишен банн :-)

П.с.Стига търсихте под вола теле :-)
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Честито на печелившите :)
« Отговор #29 -: Май 20, 2010, 10:36:30 am »

П.с.Стига търсихте под вола теле :-)
:up: