Автор Тема: Няколко нарушители...  (Прочетена 1712 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Няколко нарушители...
« -: Февруари 14, 2010, 10:48:04 pm »
Единия е вампирик тъч ще видите скриин по долу. Другия е към въпросния играча Extreme - паладин човек / в случая на скриина е с хорде герой влезнал и за какво мислите имено да ме дразни и да ме нагрубява и темподобни
http://prikachi.com/files/1365658h.jpg   - VT  /снимката е от преди некой друг ден,имах проблеми с нета и не можех да влизам в повечето сайтове /
http://prikachi.com/files/1365643A.jpg  .  http://prikachi.com/files/1365645r.jpg , http://prikachi.com/files/1365647V.jpg 
Мисля че не е приятно да те убиждат, само ме е яд че неуспях да го снимам как почна да ме нарича глупак и други защтото ме изхварли от играта ....
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 10:54:18 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2010, 11:22:56 pm »
Само да те питам защо си отбрал снимките в които не се вижда защо ме принуди да вляза и да ти задам тези няколко въпроса които умишлено си пропуснал да качиш.
Все още мисля че си смешен и ще ти кажа защо:
само един смешник ще спами в ВСГ /спит и /лаугх всеки път когато с помоща на 3-4 съотборника убие 1 противников играч.
Да казах ти че си смешка ,да казах и че си палячо и стоя зад думите си само 1 смешник е способен на подобни деиствия.
Провокира някои после прави снимка и го репортва.
Замисли се мъжка ли е постъпката ти.
ПП.продължаваш да си смешен в мойте очи,до колкото знам и в очите на половината сървар замисли се защо е така.
поздрави Еxtrem
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2010, 11:34:42 pm »

Аз пък си стоя зад мойте думи! 1 пат съм написал спит ,да така е не отричам направих го и какво от това ?Нито съм ти спамил нито съм те обиждал нито нищо! А ти се замисли мъжката лъжа ли ? И отделно ако се обиждаш от .spit  то проблема е в тебе ... незнам кой ме мразел кой не но чесно да ти кажа не ме и интересува. Факт е че няма човек в тоя сървър който да съм обиждал ! Най много което съм казвал е  "noob"  еквивалентно на слаб играч ,неразбиращ от играта ,а  noob  за мене няма нищо обидно в него,все пак всички сме били noobcheta нали ?
ignore
ПП.Смех голем, както искаш го разбирай
ПП2. напраи снимка и пусни тема че сам ти казал (смех голем)
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 11:36:57 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2010, 11:36:29 pm »
Аз пък си стоя зад мойте думи! 1 пат съм написал спит ,да така е не отричам направих го и какво от това ?Нито съм ти спамил нито съм те обиждал нито нищо! А ти се замисли мъжката лъжа ли ? И отделно ако се обиждаш от .spit  то проблема е в тебе ... незнам кой ме мразел кой не но чесно да ти кажа не ме и интересува. Факт е че няма човек в тоя сървър който да съм обиждал ! Най много което съм казвал е  "noob"  еквивалентно на слаб играч ,неразбиращ от играта ,а  noob  за мене няма нищо обидно в него,все пак всички сме били noobcheta нали ?
П.С. Аз ти предлагам като лично мнение по спокойно го раздавай, ако се палех на всеки който ми е написал .spit или нещо от сорта до сега да съм полудял...това е игра все пак и точно целта в случая е 2те фракций да се млатят кадето се видят и от части да се мразят . Незнам но на мен WoW  не би ми било интересно без pvpto. Поринцип в други обстоятелсва бих се извинил но в случая не виждам причина, нищо не съм направил. Ако се почуствап по- добре ела пред Огримар и ме оспами и се порадваи -.-

« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 11:40:06 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2010, 11:45:56 pm »
ignore
ПП.Смех голем, както искаш го разбирай
ПП2. напраи снимка и пусни тема че сам ти казал (смех голем)

Овърташ нещата , не бих постал напразно тема...факт е че влезна да се "разправяш" с мене и факт е че написа и други неща освен сниманите горе ... факт е че ти си този който започна да се заяжда
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2010, 01:14:51 am »
Овърташ нещата , не бих постал напразно тема...факт е че влезна да се "разправяш" с мене и факт е че написа и други неща освен сниманите горе ... факт е че ти си този който започна да се заяжда

И факт е, че си оставаш смешка. И не казвай, че си писал само 1 път спит...
Хора, много се живявате в тази игра и почвате да си го изкарвате един на друг, а след някой друг ден ще вземе се млатите като идиоти по улиците, що онзи ядосал другия в играта или форума. Колко играчи са били обиждани от алианси с хордски герои и обратното, ама чак пък толкова да го разгласяш в целия форум. Това сочи само за едно, не можеш да понесеш обидата и се защитаваш с това да пишеш теми и да чакаш подкрепата на други играчи/приятели/админи. За да докажеш нещо, за което винаги ще се намери кусур...
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2010, 02:42:50 pm »
А интересно чак сега разбирам кой е бил тоя "Xtrem" вчера нещо ме нагруби докато изнасяхме стормуинд ясно ми е вече :doh:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2010, 09:33:18 pm »
Много тънкоубидни ще дойдете.
А интересно чак сега разбирам кой е бил тоя "Xtrem" вчера нещо ме нагруби докато изнасяхме стормуинд ясно ми е вече :doh:
Прости ми че съм те накарал да се чувстваш "нагрубен"
сигурно от някой /facepalm.
ПП Надявам се да не съм нанесъл трайни увреждания на крeхката ти психика.
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 10:57:33 am от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2010, 12:00:07 am »
Абе Ордаците ?Все едно чета тема на проституки ,които са мръзнали цял ден на околовръстното.-Тоя ми взе близалката.-Ония ме бутна госпожо.-Тоя ме нагруби.Трябва ли всеки път да спамим кой най-много спами простотии по БГ-тата или на арени.Дръжте се Мъжки и не се излагайте като деца от Детската градина.
Не искам да ви обидя или нещо подобно.Просто темата е абсурдна.Какво целите с нея?Или пак Донаторите са ви проблем?!?
Uno Sanctum

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2010, 10:26:53 am »
Ми те като са на по 10 - 12 години ти какво очакваш :)

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re:Няколко нарушители...
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2010, 05:04:58 am »
Ми те като са на по 10 - 12 години ти какво очакваш :)
rolf  :blink:
Ти си гений !
Поклон, пред мъдрата ти мисъл ! :no:
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch