Автор Тема: Някакъв иска да вземе акунта  (Прочетена 2232 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Xeell

  • Гост
Някакъв иска да вземе акунта
« -: Май 20, 2009, 09:08:59 pm »
Значи гледайте ся. Неска влизам в гилда Jolly Roger и някакъв Jujuba, вика, че съм му откраднал героя. Но героя с който играя е на 1 приятел. Той е дал акунта си на друг човек, Iniesta, a Iniesta е дал Shamana си Xploder на моя приятел. И така двамата играят и си имат доверие. Никой до ся не е мамил. И моя приятел си играе с мейджа, а аз влизам с Шамана Xploder. А тоя Jujuba, каза, че дигал Xplodер ot 0-70. И, че е пратил майл на алейн да му го върне. Е добре де сега защо да му го връща ? Попитайте Iniesta или Authority да потвърди, че акаунта не е краден. А моя приятел (Authority) ми каза, че много хора са го изнудвали като са му казвали, че героя бил тяхен. Докато е бил на ТБЦ много хора са казвали, че бил тяхен....

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #1 -: Май 20, 2009, 09:29:26 pm »
Размяната на герои е забранена.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #2 -: Май 20, 2009, 09:30:15 pm »
Размяната на пароли акаунти и герои е ЗАБРАНЕНА   :excl:
Проблема си е ваш, алеин ще реши на кого е акаунта  :excl:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #3 -: Май 20, 2009, 09:31:37 pm »
Опа , алейн ме изпревари  :confused:

Xeell

  • Гост
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #4 -: Май 20, 2009, 09:39:37 pm »
Не са разменени акаунтите. Близки приятели смe. Тримата Authority Iniesta и аз се познаваме и си даваме акаунтите да развиваме героите... ако не се познавахме нямаше да го правим.
« Последна редакция: Май 20, 2009, 09:42:30 pm от Xeell »

authority

  • Гост
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 09:42:51 pm »
не е алеин пи4 не си разбрал ние сме приятели и о6те от на4алото си знаихме пасовете еи така ако някои иска да влезе и да играе с маге или 6аман това е никва размяна дано това да разре6и проблема 4е тиа не сприаха ми пи6ат 4е бил тиахен героиа (сорри за гре6ките в писането)

Xeell

  • Гост
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 09:44:30 pm »
Точно това искам да кажа. Самоче нямам герой защото някои ми го е изтрил. Така и не го докладвах. Затова Iniesta ми даде героя си да го развивам.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #7 -: Май 20, 2009, 10:41:07 pm »
не е алеин пи4 не си разбрал ние сме приятели и о6те от на4алото си знаихме пасовете еи така ако някои иска да влезе и да играе с маге или 6аман това е никва размяна дано това да разре6и проблема 4е тиа не сприаха ми пи6ат 4е бил тиахен героиа (сорри за гре6ките в писането)
Ако на "тия" не си им казвал паса и акаунта си няма как да влязат ( напразни притеснения ) а ако ти досаждат можеш да ти игнорнеш  :cap:

Xeell

  • Гост
Re:Някакъв иска да вземе акунта
« Отговор #8 -: Май 21, 2009, 06:52:02 am »
Паролата я знаем само ние тримата (Аз Authority Iniesta). А Iniesta ми каза да не се занимавам с такива глупаци, защото докато той е играл с него, над 10 човека са се опитвали да му го вземат... аз написах темата тука, защото ония Jujuba, каза, че е пратил емайл на Алейн да му върне паролата. Просто исках да се подсигуря :) Все пак геройчето не е лошо. А и не се вдига толкова лесно 70 левел.. :-) . Благодаря за помоща на всички  :wink:
« Последна редакция: Май 21, 2009, 06:53:47 am от Xeell »