Автор Тема: Seal of Vengeans  (Прочетена 4942 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Seal of Vengeans
« -: Септември 24, 2009, 07:33:04 pm »
Много ме разочароват Holy Zпаладините които използват този сийл.. Искам да приканя поне те да не го ползват и също така да попитам Unholypower, защо толко упорите се цели да прееЕЕ..цаква другите от противниковия отбор при положение че в никакъв случай не му е от полза този сийл.. Благодаря на повечето Холи паладини които ползват други сийлове.. Поне за арените съм радостен че паладините се съобразяват и не го използват, когато срещу тях има друг паладин.. с изкючение на Unholy.. но явно възрастта (пак) играе ключова роля в този случай!
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #1 -: Септември 24, 2009, 07:40:29 pm »
Да знаеш каква простотия каза.Всеки може да ползва който сийл иска, малка част от тях бият дмг при Джъджмънт.И Unholy е един от малкото паладини на Holy , които не ползваха 3 балона когато имаха възможност .... годините имат значение той е на 30  :doh: :cap: :clover:

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #2 -: Септември 24, 2009, 07:53:26 pm »
Това за годините го казах защото постоянно ме плюва (/spit)  :-)
а това за сийла го казвам защото този сийл.. премахва вражеския такъв с ефекта си.. и е кофти аз да рипам на пред и гледам.. не мога да каствам джъджмент?!
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #3 -: Септември 25, 2009, 09:38:01 am »
Какво му е на този сийл?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #4 -: Септември 25, 2009, 08:34:37 pm »
Това за годините го казах защото постоянно ме плюва (/spit)  :-)
а това за сийла го казвам защото този сийл.. премахва вражеския такъв с ефекта си.. и е кофти аз да рипам на пред и гледам.. не мога да каствам джъджмент?!
а ти знаеш ли че сийла до сега не работеше
за разлика от алианса само DMG правеше не се включваха ефектите

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #5 -: Септември 25, 2009, 08:38:34 pm »
Какво му е на този сийл?
Когато паладин с <a href="?f=s&name=Seal%20of%20Vengeance">Seal of Vengeance</a> удари друг паладин с този сийл, сийла на ударения паладин изчезва.. диспелва или каквото и да е там.. до сега не съм си имал работа с паладини в близард и не знам дали е норално.. извинявам се и за невежеството си относно факта че али сийла е seal of vengeance, а ордския е seal of corruption.. но няма никакво значение.. дори в дуел али вс али пак се премахват.. и е много неловко/неудобно по средата на битка да ти изчезва сийла и съотвно и способността да удряш с джъджмънт..
Ако не може да се оправи поне всеки да се придържа към даден стереотип.. Ретри паладините да си ползват seal of command.. a холи паладините да си хийлват (не да се стремят да ме ударят за да ми премахнат сийла)   *
Но най-вече се надявам, че този "дефект" е поправим?!

П.П: а и да.. до като писах не се сетих че трябва да вмъкна някъде че съм протекшън и не ми върши работа команд сийла.. нито матрир сийла.. ако някои може да даде съвет, бих се радвал да го чуя.. защото вместо да се забавлявам в БГ-тата почнах много да се изнервям, а няма смисъл :confused:
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #6 -: Септември 25, 2009, 09:29:04 pm »
Най - малко съм искал да ядосвам някого, и особенно с игра чрез бъгове. Само се огледай за начина на игра във WSG (визирам бъгнатите умрели герой - allytata кастват, horde в последно време logwat). Нещата са равнопоставени по същия начин премахват и моя сеал. Нали разбираш, че колкото и бърз да е човек няма как да гледа съответно паладина от другата фракция кой сеал ползва, че и време да смени своя, да вижда съответно още 9 съотборника които трябва да се хеалват. При все ще се постарая, въпреки че срещу мен се ползва какво ли не - в това число неработещи както трябва неща.

Като finish мога да ти кажа, че аз съм един от хората който се стремят да играят изключително чисто. Щях да забравя това изложено лично срещу мен просто не ти прави чест, явно не наблюдаваш нещата в BG - тата както трябва.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #7 -: Септември 25, 2009, 10:45:58 pm »
Най - малко съм искал да ядосвам някого, и особенно с игра чрез бъгове. Само се огледай за начина на игра във WSG (визирам бъгнатите умрели герой - allytata кастват, horde в последно време logwat). Нещата са равнопоставени по същия начин премахват и моя сеал. Нали разбираш, че колкото и бърз да е човек няма как да гледа съответно паладина от другата фракция кой сеал ползва, че и време да смени своя, да вижда съответно още 9 съотборника които трябва да се хеалват. При все ще се постарая, въпреки че срещу мен се ползва какво ли не - в това число неработещи както трябва неща.

Като finish мога да ти кажа, че аз съм един от хората който се стремят да играят изключително чисто. Щях да забравя това изложено лично срещу мен просто не ти прави чест, явно не наблюдаваш нещата в BG - тата както трябва.
ти не си играл ТБЦ май а?

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #8 -: Септември 25, 2009, 10:56:12 pm »
ти не си играл ТБЦ май а?
Тук мога да отговоря - в ЕВО не е играл ТБЦ, но пък за сметка на това има бая опит из други МАНГОС сървъри, където мога да потвърдя, че беше сред най-порядъчните и бъг фрии играчи (въпреки, че там от където идваме нямаше никакви особенни бъгове)... Та наистина подобно хулене като това в темата не му подхожда.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #9 -: Септември 26, 2009, 08:24:25 am »
Тук мога да отговоря - в ЕВО не е играл ТБЦ, но пък за сметка на това има бая опит из други МАНГОС сървъри, където мога да потвърдя, че беше сред най-порядъчните и бъг фрии играчи (въпреки, че там от където идваме нямаше никакви особенни бъгове)... Та наистина подобно хулене като това в темата не му подхожда.
не го хуля но ако е играл ТБЦ трябва да си спомни че след judgement seala се махаше
така че ако е играл би трябвало да му е посвикнал

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Seal of Vengeans
« Отговор #10 -: Септември 26, 2009, 02:07:06 pm »
Изглежда като хулене, но не ми беше това идеята (като исключим първия пост де  :-) ).. Забелязах че seal of Wisdom вече си бачка напълно (дава 4% мана както преди, но вече си прави и dmg с джъджмънта) та не знам защо хийлър не би го ползвал.. Извинявам се ако съм обидил някой, макар че идеята ми с първия пост май беше с такава идея :blush:
Много рядко виждам ретри с команд сийла, но и не знам до колко е използваем или бъгав..
Но най вече идеята ми е ако по някакъв начин се оправи това с преахването на противниковия сийл с ефекта на същия сийл на нападателя.
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!