Автор Тема: Still  (Прочетена 4070 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Still
« Отговор #15 -: Май 12, 2011, 02:35:55 am »
Не виждам смисъл от темата ти, отделно че човекът сигурно не посещава форумът, а ако имаш нещо лично към него, не мисля че всички трябва да разбираме  :confused:
Как ще виждаш смисал като си заобиколен от хакери ? Кои те пита какво мислиш ?
Човекът има ораво да пише и го прави . Не ти ли писна на всяка манджа мерудия да си ? Чак си тарси химикалка , и се смее . В сащия тефтер ли е одата за 2мата братя и техния Санчо Панса . Ако си толкова велик земи докладваи ти хакерите бе , всички знаете кои са нали ? А какво правите тарсите химикалки и после ревете за трансе и др . Е тва е смешно . Писна ми да чувам само скърцане на биберони
Не го псуваи , победи го

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Still
« Отговор #16 -: Май 12, 2011, 12:43:28 pm »
Как ще виждаш смисал като си заобиколен от хакери ? Кои те пита какво мислиш ?
Човекът има ораво да пише и го прави . Не ти ли писна на всяка манджа мерудия да си ? Чак си тарси химикалка , и се смее . В сащия тефтер ли е одата за 2мата братя и техния Санчо Панса . Ако си толкова велик земи докладваи ти хакерите бе , всички знаете кои са нали ? А какво правите тарсите химикалки и после ревете за трансе и др . Е тва е смешно . Писна ми да чувам само скърцане на биберони

Макси, в темата му има ОГРОМНА ирония. Не иска да бъде наказан за момента, но пише темата на мястото, където се докладват хора, ЗА ДА БЪДАТ НАКАЗАНИ! Щом толкова иска да докладва на хората в играта, че този е бъгер има друг начин - Основна дискусия, канала World или да го предупреди с Whisper  :doh:

Научете се, преди да пишете нещо, да прочетете правилата, за да знаете истинската цел на едно нещо, а не на всеки ъгъл да слагате по едно ****, че да има кой да ви го види. В тази тема, човекът говори за неспазването на правилата в играта, а самият той си тълкува по някакъв странен начин правилата във форума и не знае кое къде да прави. Съжалявам за прекалено многото оф-топици, ама самата тема (в този раздел) си е оф-топик :doh:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Still
« Отговор #17 -: Май 12, 2011, 01:21:47 pm »
Според теб кой е правилния раздел да предупредиш някого да не ползва бъгове ? Може би "Новини" ? Аз пък все си мисля, че точно в раздела "Докладвай нарушения" е мястото където да предупредиш човек да не ползва бъгове. Или може би греша ? Май трябваше да му поискам gsm номера, че да му се обадя лично.

Crap...

п.с. чакай сега и аз като теб да се извиня за офтипика, защото ти ми идеализираш и говориш за някакви правила, а в същото време продължаваш да ми пишеш офтопици по темата, иронично, нали ? :>
п.с.с. извинен си, не се притеснявай, Мамин ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Still
« Отговор #18 -: Май 12, 2011, 04:04:30 pm »
zeraful +1! Темата е мноого по-смислена от някои като на пример "Какаво ме накара да се усмихна днес", "Кой ден сме днес", и "Боли ли ви днес оная работа"  :doh:
« Последна редакция: Май 12, 2011, 07:48:22 pm от rhapsody »

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Still
« Отговор #19 -: Май 12, 2011, 04:07:43 pm »
Благодаря.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Problem

  • Гост
Re: Still
« Отговор #20 -: Май 12, 2011, 05:43:58 pm »
Как ще виждаш смисал като си заобиколен от хакери ? Кои те пита какво мислиш ?
Човекът има ораво да пише и го прави . Не ти ли писна на всяка манджа мерудия да си ? Чак си тарси химикалка , и се смее . В сащия тефтер ли е одата за 2мата братя и техния Санчо Панса . Ако си толкова велик земи докладваи ти хакерите бе , всички знаете кои са нали ? А какво правите тарсите химикалки и после ревете за трансе и др . Е тва е смешно . Писна ми да чувам само скърцане на биберони

1. Като ти е писнало, вземи спри да се мешаш при мене
2. Still е от моята гилдия и АКО НЕ СИ ЗАБЕЛЯЗАЛ целта ми е да се покаже, че е бъгвал, за да се научи, защото съм 100% че като направиш компромис на някой, той ще ти се качи пак на главата
3. Част от това за братята не го знаех и щом не знаеш какви мерки съм предприел не се обаждай
4. Ти явно не си се бил срещу Трансе за тва не го намесвай, отдавна се разбра че няма да му се махне бана, това че се опитвам да върна приятел и помагам на приятел лошо ли е ?

Problem

  • Гост
Re: Still
« Отговор #21 -: Май 12, 2011, 05:47:31 pm »
zeraful +1! Темата е мноого по-смислена от някои като на пример "Какаво ме накара да се усмихна днес", "Кой ден сме снес", и "Боли ли ви днес оная работа"  :doh:

темата, че е смислена смислена е, това другите са повече като спам теми, отделно че мисля че трябва да бъде придружена със снимка, защото ако някой, било то хорда или алианс, ми разваля Битката и удоволствието да се сражаваш, то какво ти остава освен ПВЕ, което всяка седмица едно и също се повтаря ?
Аз лично мисля че Зери е прекалено добър тука

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Still
« Отговор #22 -: Май 12, 2011, 06:02:30 pm »
Как ще виждаш смисал като си заобиколен от хакери ? Кои те пита какво мислиш ?
Човекът има ораво да пише и го прави . Не ти ли писна на всяка манджа мерудия да си ? Чак си тарси химикалка , и се смее . В сащия тефтер ли е одата за 2мата братя и техния Санчо Панса . Ако си толкова велик земи докладваи ти хакерите бе , всички знаете кои са нали ? А какво правите тарсите химикалки и после ревете за трансе и др . Е тва е смешно . Писна ми да чувам само скърцане на биберони
Аз съм най-големия хакер признавам си чак с хак от али станах орда  :woot: :woot: :woot: