Автор Тема: Reks  (Прочетена 5913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мanaburn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Reks
« -: Декември 29, 2009, 05:27:46 pm »
Искам да докладвам играча Reks.Човека си влиза в арена - ок. Стига до парта ми и му прави някакви луди щети.Сега много хора ,ще кажат съотборника ти е слаб и т.н и т.н. Съотборника ми е с 1000+ ресайлънс и 25к армор.Аз като warrior на такъв играч никога не съм правил такива щети.Бие по 8000+ оувърпауър .. нямам скрийн защото неможах да реагирам,но моля да се провери.Дори на маге без никакъв ресайлънс е невъзможно да удари такива щети.  :no:

Неактивен denis_bs1

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • 4erna ninja
Re:Reks
« Отговор #1 -: Декември 29, 2009, 05:34:22 pm »
на мен ми вкара 10 000 оувърпауър

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Reks
« Отговор #2 -: Декември 29, 2009, 06:34:57 pm »
Как пък днеска, как ме изпреварихте.
На мен един играч ми го репортна това.
Цял следобед изследвах какъв е проблема и аз стигнах до извода че е този талант.Попитах ТОЧНО Рекс за проблема, той е биш ГМ ако трябва да сме точни, и ми ме попита в какво го обвинявам.Казах му че 3000 блийд не е 48% еверигж уеапън дМГ.
Ето и снимките от следобяд които направих.
http://prikachi.com/images.php?files/1251560R.jpg    Рекс прави близо 3к блийд на лайтпаладин - около 900 резилиънс   http://prikachi.com/images.php?files/1251561E.jpg
Изчисленията на потребителя по-горе са правилни, таланта прави щетите за 6 секунди , на веднъж, всяка секунда.
Тоест прави 6-пъти повече дмг ;)

« Последна редакция: Декември 29, 2009, 06:42:14 pm от Requiem_1 »

Неактивен ensi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 57
  • EVO Karma: 2
Re:Reks
« Отговор #3 -: Декември 29, 2009, 06:45:41 pm »
един приятел ми каза че рекс докато е бил гм си е бил написал strenght  отгоре нз точно колко 1000 или 2000 може и повече нз 

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Reks
« Отговор #4 -: Декември 29, 2009, 09:28:53 pm »
един приятел ми каза че рекс докато е бил гм си е бил написал strenght  отгоре нз точно колко 1000 или 2000 може и повече нз

А твоя приятел откъде знае?? :doh:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Reks
« Отговор #5 -: Декември 29, 2009, 09:36:36 pm »
Имало е мноого оплаквания от Рекс, и е правил много странни и нередни неща след като е спрял да бъде ГМ, но администраторите не намират нищо нередно в героя му ;)

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Reks
« Отговор #6 -: Декември 29, 2009, 10:10:10 pm »
Аз съм останал с лошо впечатление от него още преди да бъде ГМ... Държеше се надменно, не беше никак вежлив и не му отиваше на годините (освен ако не е бил на 10) да говори така... Открай време се дразня, че се банваха играчи несправедливо или са банвани играчи за едно, а други за същото не са (както беше с бъга живия мъртвец при който още има хора в сървъра които трябваше да са баннати и има техни снимки във форума, но ....), но се реших сега да го напиша - след като и въпросният Рекс ползва бъг - нека да си понесе последствията !  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Reks
« Отговор #7 -: Декември 29, 2009, 10:15:20 pm »
има 3 професий ако не се лъжа - поне преди май беше така , както и Криптоните. Говореха си в дуротар и дочух

Неактивен han_s

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re:Reks
« Отговор #8 -: Декември 29, 2009, 10:57:17 pm »
Рекс е пич а кат ви цепи по 8 или 10к незнам не вярвам докато не вида скрин.Аз кат ходех с ДК-то ми маку ми удраше 5к макс незнам каде ги видехте 8 или 10к.

Неактивен man_unt

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 53
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Reks
« Отговор #9 -: Декември 29, 2009, 11:08:20 pm »
10К малко е мене ме зе днеска на 2 хита на арената прот Паладин съм сус 500 ресс да малко е но армора ми е 27к холи геар Nitrous ми бие едва 3к а е пак армс лар
Tomchoo (1 Level - Warrior)
Stavetoo (1 Level - Druid) Staveto (1 Level - Paladin) Kurvetoo (1 Level - Warlock)

Неактивен petimeti2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 149
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
Re:Reks
« Отговор #10 -: Декември 30, 2009, 01:12:07 am »
Аз като Disci Priest (с 24110 HP 882 resilience) също искам да кажа,че днеска правих арена срещу Reks и той ме свали точно за 3 секунди след като аз ползвах fear shield  и се хеалвах.

Помня още на TBC след като му махнаха GM правата дето беше останал с някакви GM stats.. очевидно още има някакви такива, понеже Иво си направи специялно GM герои Warrior за да тества с Relentless set и пак правеше по-малко dmg от Reks .

Неактивен NoSoul

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: 2
  • Mob++
Re:Reks
« Отговор #11 -: Декември 30, 2009, 02:45:05 am »
Deep Would таланта на армс е причината за демича.. след днескашния ъпдейт бие 5-цифрени числа
Finalshine, Lessqq ingame
retired

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Reks
« Отговор #12 -: Декември 30, 2009, 10:03:09 am »
Спирам таланта временно.
Репортнал съм го в мангос.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Reks
« Отговор #13 -: Декември 30, 2009, 11:27:47 am »
"I've blocked the talant"  :eek: 
No offense but is this the right way of repairing problems? Conflagrate was bugged - blocked.  Hex was bugged - blocked. Hand of salvation was bugged - blocked. Now Deep Wounds is bugged - blocked. Why are you blocking spells ? Why don't you block the classes instead, ain't it easier?

 Stop ****ing blocking everything - you are ruining your own work!!!
Rini shi va izrini!

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Reks
« Отговор #14 -: Декември 30, 2009, 05:58:23 pm »
НЯма ли кои да го спре тоя ? като има статсове отгоре лицата които имат права да проверят дали злоупотребява и да баде наказан ..