Автор Тема: Xp-rate  (Прочетена 6668 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Xp-rate
« -: Декември 11, 2011, 01:04:30 pm »
Няма да е лошо, поне според мен след коледните / новогодишни празници (докато трае ваканцията на учениците) да се вдигне експето от минаването на задачи , мисля че ще се пораздвижи сървъра с нови попълнения ... повечко бг-та /арени / инстанцийки  и така :)
Timewizard

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: Xp-rate
« Отговор #1 -: Декември 11, 2011, 01:33:05 pm »
+1 подкрепям идеята.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Xp-rate
« Отговор #2 -: Декември 11, 2011, 03:49:44 pm »
Колко пъти пускаха вече по-висок рейт на експа , никакъв напредък от към нови попълнения и сега няма да е по-различно.
Може да се вдигне рейт само за да си развием нови класове и да си цъкаме с тях.

Uno Sanctum

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: Xp-rate
« Отговор #3 -: Декември 11, 2011, 04:11:14 pm »
Нее точно така напоследък забелязвам доста нови личица в сървъра това ме води към мисълта че една проция няма да се отрази зле.
Твърдо за ,но Алиен решава дали е момента за това.


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Xp-rate
« Отговор #4 -: Декември 11, 2011, 04:29:46 pm »
Съгласен съм, но предлагам даже едно удърно ъпдейтване на exp-а, примерно 50х, защото познавам доста хора, които искат да играят в нашия сървър, но честно казано като ги питам защо не идват - отговора е "Ако не мога да си дигна герой за два дена - мързи ме да се местя". Няма никакво значение дали промоцията ще е 1 месец с 10х или 1-2 седмици с 50х, защото единственото което води това увеличаване на exp-а е "мързеливи", слагам го в кавички, защото честно казано и аз съм един от тях - не бих почнал да играя на друг сървър, ако не мога да направя герои за ден - два (левелинга е интересен, но само първите 2-3 пъти, след това е досадно повтаряне), а колкото по-висок рейт - толкова ще им е по-блазнещо да дойдат.

Така или инъче увеличаването на exp рейта е промоция, стреляйте поне нависоко. Пак казвам за старите играчи, искащи да дойдат тук, колкото по-бързо вдигнат 80ка и започнат да правят това което им харесва, било PVP или PVE, толкова по-примамващо е предложението.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Xp-rate
« Отговор #5 -: Декември 11, 2011, 05:13:31 pm »
Съгласен съм, но предлагам даже едно удърно ъпдейтване на exp-а, примерно 50х, защото познавам доста хора, които искат да играят в нашия сървър, но честно казано като ги питам защо не идват - отговора е "Ако не мога да си дигна герой за два дена - мързи ме да се местя". Няма никакво значение дали промоцията ще е 1 месец с 10х или 1-2 седмици с 50х, защото единственото което води това увеличаване на exp-а е "мързеливи", слагам го в кавички, защото честно казано и аз съм един от тях - не бих почнал да играя на друг сървър, ако не мога да направя герои за ден - два (левелинга е интересен, но само първите 2-3 пъти, след това е досадно повтаряне), а колкото по-висок рейт - толкова ще им е по-блазнещо да дойдат.

Така или инъче увеличаването на exp рейта е промоция, стреляйте поне нависоко. Пак казвам за старите играчи, искащи да дойдат тук, колкото по-бързо вдигнат 80ка и започнат да правят това което им харесва, било PVP или PVE, толкова по-примамващо е предложението.

50x не е ли ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКИНКО прекалено? И колко хора познаваш 50? Защото ако са 5 няма да има кой знае каква разлика. И като ще ''стрелят'' на високо, защо да не е направо инстантен 80?!  :doh: :doh: :doh:
 С тези промоции освен тотални готованци нищо качествено не дойде в сървъра, а бройката беше тотално изравнена с бановете които си изпросиха. Айде Коледа иде, 10x ok, но 50...бахахахаха.

Problem

  • Гост
Re: Xp-rate
« Отговор #6 -: Декември 11, 2011, 05:48:12 pm »
ваканцията е от 24.12.2011 до 8.01.2012

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Xp-rate
« Отговор #7 -: Декември 11, 2011, 06:51:35 pm »
50x не е ли ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКИНКО прекалено? И колко хора познаваш 50? Защото ако са 5 няма да има кой знае каква разлика. И като ще ''стрелят'' на високо, защо да не е направо инстантен 80?!  :doh: :doh: :doh:
 С тези промоции освен тотални готованци нищо качествено не дойде в сървъра, а бройката беше тотално изравнена с бановете които си изпросиха. Айде Коледа иде, 10x ok, но 50...бахахахаха.

Какво общо има xp рейта с това какви хора идват във сървъра? По твоята логика при моментният рейт идват страхотни хора, а когато е промоция и е увеличен рейта - отрепки, хайде стига. Разликата между 10х и 50х е 4-5 дена във вдигането, така че какъв е проблема? И да не е 50х, това беше просто райндом предложение, 20 да е, идеята ми беше тази коледна/новогодишна промоция да е с по-висок, даже доста по-висок, от нормалният, които се пуска на останалите промоции. Все пак сам го каза "Коледа е", нека поне промоцията да е по-"блазнеща" от обикновенните.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Xp-rate
« Отговор #8 -: Декември 11, 2011, 07:10:37 pm »
На х3 дигам герои за 11 месеца, на x50 ще дигам за 13 дена...  :up:  :up:  :up:
Сега сериозно... Ако се дигне, да от една страна ще има повече мераклии да дигат герои при нас, но от друга страна как по-точно ще помогне това за намирането на EVO WOW сървъра из между другите ?   :unsure:
Както Alein каза:
Забравяте едно нещо - индексация на уеб страниците ни, което води посетители и то доста.

Според мен не толкова xp rate би довело много хора, а по-голяма реклама, която да препраща към сайта evowow.com ...   :clover:  :clover:  :clover:

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Xp-rate
« Отговор #9 -: Декември 11, 2011, 07:10:49 pm »
Спорен мен и 10 рейт си е напълно достатъчно :)
Timewizard

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Xp-rate
« Отговор #10 -: Декември 11, 2011, 07:17:44 pm »
Спорен мен и x10 рейт си е напълно достатъчно :)
+1   :-)
Но ако имате възможност давайте линкове или някакви BB Codes към Evo WoW, защото на вас самите ще си помогнете да играете с повече хора...
« Последна редакция: Декември 11, 2011, 07:21:26 pm от Abken »

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Xp-rate
« Отговор #11 -: Декември 11, 2011, 08:43:19 pm »
Какво общо има xp рейта с това какви хора идват във сървъра? По твоята логика при моментният рейт идват страхотни хора, а когато е промоция и е увеличен рейта - отрепки, хайде стига. Разликата между 10х и 50х е 4-5 дена във вдигането, така че какъв е проблема? И да не е 50х, това беше просто райндом предложение, 20 да е, идеята ми беше тази коледна/новогодишна промоция да е с по-висок, даже доста по-висок, от нормалният, които се пуска на останалите промоции. Все пак сам го каза "Коледа е", нека поне промоцията да е по-"блазнеща" от обикновенните.

Нямам идея от колко време си В сървъра, но от тези промоции нищо читаво не произлезна, освен няколко бана на тотални смешмици и стари играчи с нови герой. Времето за което 1 играч вдига герой не е константа. Дори имаше такива които питаха каде са вендорите с предмети пред ОГ.  :doh:
 Тези промоции са супер излишни не защотото аз го казвам, а защотото това говори изминалия опит с тях. Истински читавите играчи не търсят лесното.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Xp-rate
« Отговор #12 -: Декември 11, 2011, 09:56:54 pm »
Спокойно имам нещо такова предвид.

Няма да е по 50 но може би х20 максимум.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Xp-rate
« Отговор #13 -: Декември 12, 2011, 08:33:17 am »
Нямам идея от колко време си В сървъра, но от тези промоции нищо читаво не произлезна, освен няколко бана на тотални смешмици и стари играчи с нови герой. Времето за което 1 играч вдига герой не е константа. Дори имаше такива които питаха каде са вендорите с предмети пред ОГ.  :doh:
 Тези промоции са супер излишни не защотото аз го казвам, а защотото това говори изминалия опит с тях. Истински читавите играчи не търсят лесното.

От достатъчно дълго време съм в сървъра, за да съм съгласен с теб относно промоциите, аз също съм против тях. Но е факт, че между десетките алтове, които се правят на промоцията, все пак тук-там се появява по някой нов играч, привлечен от промоционалното увеличение на exp-а.

    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Xp-rate
« Отговор #14 -: Декември 12, 2011, 09:57:22 am »
  BTW и аз се запознах с 2ма - 3ма нови играчи, вдигахме лвл заедно и са доста доволни от сървъра, значи се върви в правилната посока. Промоцията ще им дойде екстра (както и на нас разбира се).