Автор Тема: Fallen Angels (Horde)  (Прочетена 4099 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен apxu

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: 2
  • Психически НеСтабилен
  • Side: For The Horde
  • Герой: Belgarion
Fallen Angels (Horde)
« -: Март 07, 2010, 06:23:59 am »
Здравейте, представям на вашето внимание гилда Fallen Angels. Създаден от трима приатели с цел подкрепа и взаимопомощ, гилда дорасна до сегашните си размери. Въпреки че наскоро преживяхме вътрешна криза сега отново сме на крака и събираме нови членове, без ограничение на левела. Гилда е замислен като институция оказваща помощ на малките и/или незнаещите. Помагаме с каквото можем и на всеки, но всяко нещо си има граници. Има няколко простички правила:

- Не се псуваме. - Ние сме културни хора и не се налага да си говорим като в селска кръчма.
- Не спамим. - Питаме, искаме, но не спамим. Излишно е, неприатно е и от скоро - наказуемо.
- Не пишем с Caps Lock. - Отново е излишно, отново е неприатно и отново е наказуемо.
- Не използваме изрази като - АЛООО, ЕЙЙЙЙ, ЕХОООО - Не се намираме на полето за дa cи подвикваме по този начин.

На цената на тези простички изисквания вие ще получите - всякаква помощ, информация за това което не ви е ясно, и ще се сдобиете с приятели, защото всичко е по-приятно когато сме заедно.

Ранговете са замислени като подходящи за името, а именно:

- Unknowing - Това е ранг за новодошли. Всеки нов играч го получава с влизанто си гилда. Имащите този ранг могат да четат и ппишат в гилд чата.
- Dedicated - Следващият ранг. Получава се почти веднага, но се правят и изключения. Може да чете, пише и да ползва ограничен брой итеми от гилд банката.
- Believer - Преходен ранг, праватa му са същите като предходния, но показва че вече са забелязани добрите ти постъпки.
- Priest - От тук почват старшите рангове. Може да инв. в гилда, може да повишава по-ниските рангове по негова преценка, думата му се чува и е от значение за решениата, които се вземат в гилда.
- Angel - С голямата сила идват големите отговорности. Може да инв., да повишава и понижава, може да гони от гилда. Думата му се чува и се допитваме до него по въпроси касаещи по-нисък ранг.
- Exorcist - Първите помощници. До този ранг се стига доста трудно. Правата му са като на гилд мастер с изключение на гилд настройките. Излишно е да казвам че им се гласува изключително доверие и че много ценя мнението на тази играчи.

Предпоследният ранг няма да го комантирам защото той е запазен за създателите на гилда. Излушваме чуждите мнения и се вслушваме в тях, но решенията на този ранг не подлежат на коментар.
Последен съм аз уви, за добро или лошо. Свестен съм, разбран, който ме познава знае що за субект съм. Опитвам се да помагам когато и с каквото мога. Правилата важат и за мен.
Ако искате да станете част от гилда свържете се с негов член и след отговора на няколко кратки въпроса  може да се присъедините кам нас и да се забавляваме заедно.
Човешкото сърце има скрити съкровища. В тайни пазени, в мълчание обвити...
Мислите, надеждите, мечтите, удоволствията, чиито магии се развалят ако са разкрити.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #1 -: Март 07, 2010, 09:19:59 am »
Успех с гилда :)
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #2 -: Март 08, 2010, 12:35:14 pm »
Гилда е замислен като институция оказваща помощ на малките и/или незнаещите.
С това искаш да кажеш, че гилдията е един вид "черноработническа" или иначе казано трамплин за нинджи и аматьори да се включват в по - големите гилдии, като станат 80 и са схванали два/три приома, така ли?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен apxu

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: 2
  • Психически НеСтабилен
  • Side: For The Horde
  • Герой: Belgarion
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #3 -: Март 08, 2010, 02:57:46 pm »
С това искаш да кажеш, че гилдията е един вид "черноработническа" или иначе казано трамплин за нинджи и аматьори да се включват в по - големите гилдии, като станат 80 и са схванали два/три приома, така ли?

Когато създавахме гилда бяхме доста "боси" в играта ( не че сега сме професионалисти, но сме понаучили доста неща ), бутахме се и си правехме всичко сами. Тогава ми хрумна идеята да намерим и други такива "боси" за да може да си помагаме взаимно и всеки да може в крайна сметка да достигне до така желания 80-ти левел. Днес с 3 80-ки зад гърба ми е доста по-лесно да помагам на хората и ми харесва да го правя защото знам колко трудно ми е било когато играех сам, и знам колко съм бил щастлив на малкото помощ която съм получавал. За жалост има и няколко такива случая, на играчи вече станали 80-ти левел, които напускат гилда. Но тук въпроса ми е трябва ли заради един-двама такива да се отказвам от идеята си.

П.П. Искам само да вметна, чувството което изпитваш когато някой играч ти благодари за сетен път, след като си му убил един-два моба и ти каже че се е мъчил доста време, е доста приятно и ще продължавам да го правя.
Човешкото сърце има скрити съкровища. В тайни пазени, в мълчание обвити...
Мислите, надеждите, мечтите, удоволствията, чиито магии се развалят ако са разкрити.

Неактивен assassin_s

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #4 -: Март 08, 2010, 06:50:41 pm »
За мен това е една много добра гилдия.Винаги когато съм поискала помощ съм я получавала,както и отговори на въпроси,които са били важни за мен.С помощта на хората от гилдията стигнах до този момент,в които аз мога да  помагам на други играчи.Благодаря на всички от гилдията Fallen angels! :up:

Неактивен ross_asd

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #5 -: Март 09, 2010, 02:00:48 pm »
Намерих приятели тук и се радвам на нови запознанства. Успех на гилда!  :up:

Неактивен nuzi

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • луда глава
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #6 -: Март 09, 2010, 10:29:39 pm »
Гилдията е много готина  :up: Играя с удоволствие,имам ли затруднения винаги има кой да попитам и получавам няколко отговора!Ако вдигам и други герои пак ще бъдат от Fallen Angels :)
Goldbaby

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #7 -: Март 10, 2010, 09:45:23 am »
sory za maimunskiq no pi6a ot tela. Sega po temata malak lv vlqzoh v guilda bil sum i kat kurva za mn guildove  no samo v fallen of angels se zadurjah za6toto vinagi ima koi da ti helpne pravili sme zaedno bg i instanci no po vajnoto e 4e vsi4ki sa priqtelski nastroeni v 4ata vinagi se lafi. Vanka spored men 6te e dobre da si vurnem horata koito zaradi malki razli4iq napusnaha kato eragonka, demonik, lakich, lenivec. Za novite samo da kaja da ne prekalqvat iskaneto na pomo6t a da q tursqt kogato Q-a e naistina truden a ne da ni vikat 4e po fast da dignat vse pak i nie (80) si imame ne6ta za pravene. Guild 4lenovete sa zaduljeni da sledqt promeni otnosno pravilata. Tova e za sea i vqrvam 4e za posta mi 6te buda potkrepeo ot apxu
Всеки път се извиняваш с тоя телефон.Ми спри да пишеш от него.Има правила във форума и това че пишеш от телефона ти не може да е оправдание всеки път.  :cap:

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re:Fallen Angels (Horde)
« Отговор #8 -: Март 10, 2010, 09:52:06 am »
ами от тела е мн бавно писането