Автор Тема: Предложения за уеб-сайта ни  (Прочетена 163306 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #555 -: Декември 03, 2011, 08:22:35 pm »
Предлагам да се направят малко промени относно информацията за героите, също както и за тази в сайта със 100-те ТОП играчи. Смятам, че това да ти показва колко време си прекарал в игра с героя си (played timе), трябва да се премахне. Това не е някакво постижение в играта, а още по-малко стоенето на едно място и зяпането в една точка на монитора ще те превърне в легенда (визам въвеждащия към ТОП 100 класацията в сайта надпис "Тук ще намерите легендите в Еvowow"). От една страна, това, че се показва played time-а може и да стимулира някои играчи да прекарват повече време в играта, дори и да е стоейки afk, но на мен лично ми се вижда дебилно. Това кой колко злато е събрал, също нито е важно, нито има смисъл от подобна безсмислена информация, която само да запълва място. Значение имат само достиженията в играта, като например арена рейтингът, ранговете, както и възможно най-подробна информация за дадения арена отбор (кои са членовете му, кой с колко личен рейтинг и с каква статистика е в дадения отбор). Другите неща, които са интересни и са от значение - това са Achievement points и Honorble Kills.

Това което предлагаш да се добави съм го замислил. но не мисля да махам това което е вече направено.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #556 -: Декември 03, 2011, 10:03:46 pm »
Не си чел внимателно Aбру - oсвен pvp активността, споменах и achievement точките, които показват постиженията в сферата на pve играта. С предния си постинг просто изказах мнение, че информацията с played time-а и gold-a трябва да се премахне от системата. А колкото до тези, които смятат pvp-то за дебилно, никой не ги спира да сменят сървъра с pve такъв, понеже Evowow е pvp сървър (или поне така се води, макар че напоследък си остава само с воденето). Не казвам, че е лошо и че съм против да има pve в сървъра, само че стига то да не влияе отрицателно върху pvp играта, както всъщност за жалост се случва в нашия случай.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #557 -: Декември 03, 2011, 10:25:33 pm »
Не си чел внимателно Aбру - oсвен pvp активността, споменах и achievement точките, които показват постиженията в сферата на pve играта. С предния си постинг просто изказах мнение, че информацията с played time-а и gold-a трябва да се премахне от системата. А колкото до тези, които смятат pvp-то за дебилно, никой не ги спира да сменят сървъра с pve такъв, понеже Evowow е pvp сървър (или поне така се води, макар че напоследък си остава само с воденето). Не казвам, че е лошо и че съм против да има pve в сървъра, само че стига то да не влияе отрицателно върху pvp играта, както всъщност за жалост се случва в нашия случай.

Не ми стана ясно какво пречи сайта на pvp-то?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #558 -: Декември 03, 2011, 10:36:48 pm »
Не ми стана ясно какво пречи сайта на pvp-то?

Извинявам се за off-topic-a
Алейн,моля те погледни си пощата ако можеш.Или накратко да го кажа ресни сървъра. :clover:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #559 -: Декември 03, 2011, 10:41:11 pm »
Извинявам се за off-topic-a
Алейн,моля те погледни си пощата ако можеш.Или накратко да го кажа ресни сървъра. :clover:

Нямам нови писма и защо подяволите да ресвам сървъра?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #560 -: Декември 03, 2011, 10:44:38 pm »
Нямам нови писма и защо подяволите да ресвам сървъра?

Абе.. пуснахме евента за лич-а докато 1 от райда не беше в Icecrown,излязохме без да го збием и сега неможем да влезем понеже бос-а е 1 вид в комбат.Чакаме от 1 час с надеждата нещо да се пооправи ама нищо не става.

ПС:При това положение не се знае дали без краш изобщо ще се оправи до края на седмицата.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #561 -: Декември 03, 2011, 10:46:11 pm »
Утре може би ще правя ъпдейт през деня така че дерзайте.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #562 -: Декември 03, 2011, 10:48:48 pm »
Утре може би ще правя ъпдейт през деня така че дерзайте.
Ясно,но просто днес е събота и можехме да останем до по късно,а утре не се знае дали ще се съберем.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #563 -: Декември 03, 2011, 11:44:03 pm »
Не ми стана ясно какво пречи сайта на pvp-то?
С нищо. Имах предвид, че pve играта пречи на pvp-то в сървъра. Точно в пиковите часове вечерта, когато всички се прибират от работа/училище и има най-много хора в играта, би трябвало да се играят и най-много арени и battleground-и. Само че това не е така практически, понеже точно тогава една доста значителна част от играчите се събират за ICC рейдове. Конкретно тази дискусия не е много по темата, но просто обичам когато възникне даден въпрос да съм по-обстоятелствен :clover:.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #564 -: Декември 04, 2011, 12:04:18 am »
С нищо. Имах предвид, че pve играта пречи на pvp-то в сървъра. Точно в пиковите часове вечерта, когато всички се прибират от работа/училище и има най-много хора в играта, би трябвало да се играят и най-много арени и battleground-и. Само че това не е така практически, понеже точно тогава една доста значителна част от играчите се събират за ICC рейдове. Конкретно тази дискусия не е много по темата, но просто обичам когато възникне даден въпрос да съм по-обстоятелствен :clover:.

Не можеш да виниш хората, че правят това, което им е интересно и им доставя удоволствие, независимо дали в "най-пиковите" часове правят арени, бг-та или пък ходят по инстанции. А ти си пристрастен, всеки които харесва пве-то повече от пвп-то, може да каже, че пвп-то пък пречи на пве-то, което е спор без край и без смисъл.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #565 -: Декември 04, 2011, 12:10:44 am »
Всеки играе това , което му доставя удоволствие. Аз примерно , когато има гилд райд отивам винаги с някой от героите си. Когато няма такъв винаги се записвам на батъл , ако няма ПвП си търся хора за рандом дънджън финдър. А и , като погледнеш факта , че понякога ни кампите ... пфф много тегава обстановка.

Много се отклоняваме от идеята на темата , споделете ако имате някакви предложения за сайта ни , ако не просто , не пишете офф-топици.
Винаги можете свободно да си създадете топик в някой от разделите на форума , и да обсъждате зададената тема :)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #566 -: Декември 04, 2011, 08:01:24 pm »
Никого не виня, че играе играта по начин, по който му е по-приятно. Просто се чудя какво правят такива хора, които pvp-то не ги влече в pvp сървър. Че има и цели pve гилдии, които и с една арена не са допринесли за pvp играта в Ево. Добре е, че имаме script-нато pve с Lich king и нямам против това да има и pve игра в сървъра. Дори в един момент, самият аз доста се бях запалил да правя ICC, само че след известно време просто омръзва. Не ми е ясно как има pve guild-ове, които бият едни и същи босове по не знам си колко пъти, без да им омръзва, но това е друга дискусия. Спирам да пиша, понеже въпросът се отклони от темата, но мисля, че е добре да се знае това, че е нормално и трябва pvp-то да има предимство пред pve-то в нашия сървър.

« Последна редакция: Декември 04, 2011, 08:05:46 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #567 -: Декември 04, 2011, 08:19:42 pm »
@Bless,
Нямам право да играя в PvP сървър PvЕ ли?
Играя каквото и както ми харесва,бе да ме интересува,дали на теб или някой друг PvP бот не му харесва.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #568 -: Декември 04, 2011, 08:52:02 pm »
Аз пък блеска ти се чудя с какъв акъл седиш по цял ден в тея 5 арени и правите 245345345132 на 4124412414 O_o?!    ?? как не ти писва на теб ?? :)  :freak:
Timewizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Предложения за уеб-сайта ни
« Отговор #569 -: Декември 04, 2011, 09:02:11 pm »
Никого не виня, че играе играта по начин, по който му е по-приятно. Просто се чудя какво правят такива хора, които pvp-то не ги влече в pvp сървър. Че има и цели pve гилдии, които и с една арена не са допринесли за pvp играта в Ево. Добре е, че имаме script-нато pve с Lich king и нямам против това да има и pve игра в сървъра. Дори в един момент, самият аз доста се бях запалил да правя ICC, само че след известно време просто омръзва. Не ми е ясно как има pve guild-ове, които бият едни и същи босове по не знам си колко пъти, без да им омръзва, но това е друга дискусия. Спирам да пиша, понеже въпросът се отклони от темата, но мисля, че е добре да се знае това, че е нормално и трябва pvp-то да има предимство пред pve-то в нашия сървър.

Може сървъра да се води pvp, но реално е такъв, какъвто решат играчите да го направят. Теб те влече pvp-то - правиш pvp, други ги влече pve-то - правят pve. Не виждам как pve играчите пречат на pvp-то, след като ако не играят pve, то няма и да правят pvp и ще се ориентират към някои сървър, където pve-то е "разрешено", тоест дали ще са вътре и ще си правят pve-то, или няма да са вътре - все тая за Pvp-то. Не можеш да накараш pve играч да играе pvp, независимо колко ти пречи на теб, нали?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!