Автор Тема: На какво да развивам Mage-а си ?  (Прочетена 20617 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Revan95

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 1
  • evo user
На какво да развивам Mage-а си ?
« -: Юли 03, 2009, 12:03:33 pm »
На какво да го развивам ? На arcane,cold или fire ? Досега не съм играл с Мейдж и ще помоля някой от напредналите магьосници да ме посъветва...

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #1 -: Юли 03, 2009, 12:28:43 pm »
Няма такова нещо като Cold, но все пак разбрах какво имаш впредвид. Ами, няма добър съвет за това как да си развиеш своя собствен герой. Не веднъж в гилда ни са възниквали спорове относно талантите за всеки един герой. Всеки си играе, както най му харесва. Въпроса не е в това да питаш как да играеш, а да си изясниш, кое какво представлява повече. Ще почна според моите възгледи върху нещата.

Arcane - Най-масивното ДПС засега. Arcane Fire вече далеч не е толкова добра комбинация колкото беше. Аркейн според мен не е добре да се развива като начало. Може би след 65-70 левъл е добре да тръгнеш в тази насока, но това развитие зависи много от предметите ти.

Fire - На ТБК доста дълго време бях файър, а и за левълинг ми беше доста полезно, така че може да се каже, че е сравнително добър билд, а и прави горе долу добри щети. Може да се играе лесно с него, ако знаеш как да си използваш и другите магии.

Frost - Това е основата на ПвПто, но също така е и перфектен левълинг билд, защото те пази доста добре, макар и с не дотам добрите атаки (имам впредвид по-малък демидж), но забавяш противника си достатъчно, за да го убиеш преди да стигне до теб. По-надолу в талантите имаш и щит както и елементал, който се бие за теб. Въпреки това, не смятам, че за 65(70)-80 трябва да избираш да дигаш на фрост. Може да се реснеш на аркейн. Тогава ще имаш много полезна магия наречена Slow, а и доста големи щети и доста бързи. Ще може също лесно да избегнеш противниците си със Invisibility.
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 12:30:23 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Revan95

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #2 -: Юли 03, 2009, 12:56:37 pm »
И добре,в крайна сметка и трите си имат добри и лоши страни и не знам кое да избера...но може би файър,защото най-много използвам огнените магии...

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #3 -: Юли 03, 2009, 02:14:21 pm »
Развитие:Frost
Битки:Arcane
Райдове:Fire
При развитие не ти трябва толкова дмг,до колкото защита и малко хабене на мана.
При битки ти трябва много дмг за малко време.
При райдовете ти трябва много дмг с малко хабене на мана.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #4 -: Юли 03, 2009, 03:22:18 pm »
На рейд маната не ми пада, а съм тотал аркейн ;). Както казах този билд зависи много от айтемите.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #5 -: Юли 03, 2009, 03:28:10 pm »
За вдигане на нива може да си и 3-те... За бой по арени и тем подобни яко Frost , за райдове Arcane и Fire...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Goio

  • Гост
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #6 -: Юли 03, 2009, 04:04:10 pm »
От скоро пробвам: http://www.wowhead.com/?talent#oZfVc0RhIhVubhctbIccoc:LIik

(0/51/18 +2) Frostfire Bolt (FFB) build
This build is PvE-competitive because of the early Frost DPS talents and the powerful crit modifier it gives to Frostfire Bolt. This build is based on Frostfire Bolt, and is classified as Fire rather than Elementalist for its steep expenditure into the Fire tree, while the Frost investment is puny in comparison, making it in reality a Deep Fire build. The rotation in this tree is exactly like the one in the above Fireball build, except replacing Fireball with Frostfire Bolt and using Living Bomb at all times. Frostfire Bolt is highly mana-efficient and has been shown to compete excellently with the Fireball build above in terms of DPS. Although Frostfire Bolt normally hits for less than Fireball, it crits hit much harder due to the number of modifiers and talents which activate on a critical hit: Burnout, Ice Shards and Ignite, all of which are absolutely mandatory. Note that unlike Fireball/TTW, Combustion is absolutely mandatory because of this.

и доста съм доволен от дпс-а въпреки нищожния гиър който имам!

DPS Cycle:     
Frostfire Bolt - Living bomb - Pyroblast

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #7 -: Юли 03, 2009, 04:19:35 pm »
Cycle малко си го объркал... Намуши там някъде 5 скорча, а след това прериодично 1 за рефреш.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Goio

  • Гост
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #8 -: Юли 03, 2009, 04:24:43 pm »
Cycle малко си го объркал... Намуши там някъде 5 скорча, а след това прериодично 1 за рефреш.

Ми погледни тук http://www.maxdps.com/mage/fire.php като включиш скорч-а какво става при тотал дпс!

Все пак не съм го тествал игрово (със скорча) пък и в тоя сървър и с тоя лаг едва ли ще може да се тества и да се определи!

Поздрави Гойо!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #9 -: Юли 03, 2009, 06:16:41 pm »
При така дадена страница само се чуда какво ми показваш... Преди бях файър и на босове рядко се играе на файър без да си си пуснал 15% от скорча...

П.С. Ако ми обясниш как да правя тия неща да ти спретна едно аркейнче, че под 3к дпс няма да падне, като се има напредвид, че не съм облечен. BTW като гледам тоя сайт е адски сгрешен. Бутнеш 1 нещо, което да ти увеличи ДПСто, то взело, че паднало... Макс ДПС не е на файър. Бих ти казал, че с фрост може и по-голям дпс да стигне (нещо от сорта на елементалист).
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 06:23:00 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Goio

  • Гост
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #10 -: Юли 03, 2009, 10:40:25 pm »
ОК сигурно си прав. Не съм толко навътре в нещата така че... :up:!

Поздрави Гойо!

Неактивен presata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #11 -: Август 24, 2009, 09:38:00 am »
Здравейте, можете ли да ми предложите талант билд на arcane :)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #12 -: Август 24, 2009, 07:11:33 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#of0VchrczxGuMtedcZMhf0o:mNp0oz
Широко популярен билд, и доста добър също така :)

Неактивен presata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #13 -: Август 24, 2009, 10:55:03 pm »
Първи mage ми е на arcane, ще можеш ли малко да ми разясниш как е на аркейн, кой са основните магий и с кой се прави приличен dmg :)

Byakuya

  • Гост
Re:На какво да развивам Mage-а си ?
« Отговор #14 -: Август 24, 2009, 11:04:56 pm »
Виж сега. Отваряш си Spell Book-a и четеш всички магии наред какво правят. Избираш си най-ценните и си ги поставяш на баровете. Ако си акъл като мене, ще трябва да си купиш мишка със 6 бутона и да си бинднеш минимум още 3-4 копчета на клавиатурата. Като напреднеш малко в УоУ (ако вече не си) ще ти стане ясно за какво говоря. Ако пък не знаеш английски кажи и ще ти пратя скрийншот по скайп на моя кастбар да видиш аз какво използвам.