Автор Тема: Немога да вляза в играта :(  (Прочетена 3254 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Немога да вляза в играта :(
« -: Декември 17, 2009, 11:24:46 am »
Вчера си преинсталнах компа и днес си казох я да влезна да поиграя малко ,но уви излеземи 1 ерор пише ми : Failed to find a suitable display device.  Exiting program. Какво трябва да узначава това и какво трябва да направя. Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително.
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #1 -: Декември 17, 2009, 11:28:47 am »
Инсталирал ли си драйвърите на видео картата? Пробвай http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=394220366&sid=1&pageNo=2 ако си ги инсталирал.
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен tomaka

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • :))
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #2 -: Декември 17, 2009, 07:49:10 pm »
Аз имам подобен проблем някой ми е откраднал Героя и моля за помощ!!! Знам че не ви пука и за това не пиша Благодаря!!!
Tomaka Priest 80 lvl <ActOfWar>

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #3 -: Декември 17, 2009, 11:22:51 pm »
Аз имам подобен проблем някой ми е откраднал Героя и моля за помощ!!! Знам че не ви пука и за това не пиша Благодаря!!!

Как си правиш изводите че не им пука? Защото не отговарят ли? А ти да си чувал за раздел "Нарушения"? Да си чувал за "нова тема"? Да си чувал че трябва да си напишеш името на акаунта? Да си чувал че трябва да дадеш доказателство че героя е твой и не си поредния 'шмекер'?
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #4 -: Декември 20, 2009, 10:08:15 am »
Аз имам подобен проблем някой ми е откраднал Героя и моля за помощ!!! Знам че не ви пука и за това не пиша Благодаря!!!
  Пич , ако искаш си дигни версията   :freak:

Неактивен unrated

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 03:09:04 pm »
хора,само на мен ли ми пише че сървара е offline?

Неактивен pitreg2006

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: BTK ADSL
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #6 -: Юни 21, 2011, 02:53:58 pm »
хора,само на мен ли ми пише че сървара е offline?
Преди 2 дни играх WOW сутринта, след което спрях и след 2-3 часа опитах да вляза отново.
Появи се съобщението „Login Server Down”, което не ме притесни особено, защото помислих, че се прави профилактика на сървъра. Какво беше изумлението ми, когато ми се обадиха по скайпа с „Хайде бе, райда почна!” и разбрах, че сървърът не е спирал.
Прегледах за „банване”, но не бях в листа нито за IP, нито за акаунт. При влизане от друг компютър играта си върви с моя акаунт.
Оттогава насам не мога да пусна играта, въпреки че я махнах и започнах всичко на „чисто”. Опитах инсталация от торента, също така и копиране на файловете от друг компютър със DVD.
Евентуално би могла да ти помогне следната тема, макар, че при мен проблема си остана:
http://forum.evowow.com/index.php/topic,23247.msg268184.html#msg268184

Неактивен Justice

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: -6
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Alliance
Re:Немога да вляза в играта :(
« Отговор #7 -: Юни 21, 2011, 03:11:59 pm »
Преди 2 дни играх WOW сутринта, след което спрях и след 2-3 часа опитах да вляза отново.
Появи се съобщението „Login Server Down”, което не ме притесни особено, защото помислих, че се прави профилактика на сървъра. Какво беше изумлението ми, когато ми се обадиха по скайпа с „Хайде бе, райда почна!” и разбрах, че сървърът не е спирал.
Прегледах за „банване”, но не бях в листа нито за IP, нито за акаунт. При влизане от друг компютър играта си върви с моя акаунт.
Оттогава насам не мога да пусна играта, въпреки че я махнах и започнах всичко на „чисто”. Опитах инсталация от торента, също така и копиране на файловете от друг компютър със DVD.
Евентуално би могла да ти помогне следната тема, макар, че при мен проблема си остана:
http://forum.evowow.com/index.php/topic,23247.msg268184.html#msg268184

Случайно да си влизал в друг сървър?

Неактивен pitreg2006

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: BTK ADSL
Re: Немога да вляза в играта :(
« Отговор #8 -: Юни 22, 2011, 08:05:02 am »
Да, но от друг компютър, макар и в същата локална мрежа.
Описание на действията ми, както и опит за обобщение на начините за реакция в подобни случаи съм записал на:
http://forum.evowow.com/index.php/topic,25868.msg302982.html#msg302982

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Немога да вляза в играта :(
« Отговор #9 -: Юни 23, 2011, 09:04:03 am »
pitreg2006, понякога получавам това съобщение, когато нет доставчика ми има проблеми. Рестартирам си модема и нещата се оправят с новото IP. На БТК ли си?

Неактивен pitreg2006

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: BTK ADSL
Re: Немога да вляза в играта :(
« Отговор #10 -: Юни 29, 2011, 11:08:13 am »
Благодаря за съдействието! На БТК съм.
Аз се справих по подобен начин, макар че рестартирането на модема не помогна.
Рисковано е, понеже може да се загуби въобще интернет връзката, но все пак ето метода:
1. От Network Connections изтривате връзката и създавате нова мрежа. Ако това не е възможно ->
2.С десния бутон изваждате контекстното меню за връзката.
3.Избирате Internet Protocol (TCP/IP)
4.Натискате бутона Properties
5.Преписвате за всеки случай стойностите на IP, Default gateway и DNS
6.Избирате Option бутоните на Automatically
7.Избирате ОК и стискате палци (на ръцете :)
8.Ако получите същото съобщение записвате старите данни, като променяте последната цифра на IP адреса, докато уцелите свободен.
9.Проверявате в играта, докато се получи.
Ако не стане, прочетете http://forum.evowow.com/index.php/topic,25868.msg302982.html#msg302982
« Последна редакция: Юни 29, 2011, 11:10:44 am от pitreg2006 »