Автор Тема: Build  (Прочетена 2040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Build
« -: Юли 24, 2009, 10:29:44 am »
Може ли да помоля някой запознат с маговете да ми даде хубав, PvP талант сет, който да не е - цялото дърво на Аркейн - както сте повечето тука - искам нещо комбинирано между трите или между Фрост и Файър само, благодаря предварително  :cap:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Build
« Отговор #1 -: Юли 24, 2009, 10:45:21 am »
http://www.wowhead.com/?talent#oZfZAIcIobuIfdgfst - Така бих дигнал аз. Доста куца, но не знам и какво работи, а и какво точно работи частично... Но мисля, че не е билд за подценяване. Все пак зависи от уменията.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Build
« Отговор #2 -: Юли 24, 2009, 11:39:35 am »
От фрост няма смисъл... два от най-важните му таланти не работят и е пълна смрад. Но все пак още е горе/долу валиден билд с/у повечето меле герои. 
А файър... за пвп не е добра алтернатива. Стигнат ли до теб (което в 1в1, може и да се преодолее, но в 1в2+ няма такъв шанс) е въпрос на секунди да усетиш липсата ти на някакви по-добри дефанзивни функции и да гризнеш дръвцето. Да не говорим и за липсата на повечко инстант кастове, който в пвп са особенно нужни. 
п.с. Тва са мои наблюдения.. може и да греша разбира се. 
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 11:50:06 am от Corpses »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Build
« Отговор #3 -: Юли 24, 2009, 01:44:52 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#of0VckMZZAIcIobkcfzg0st:AkmM0z на нещо такова бих заложил аз.