Автор Тема: Invasion  (Прочетена 14552 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Agresorr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 125
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re: Invasion
« Отговор #15 -: Август 05, 2011, 09:31:30 pm »
Организирана беше от участник в състезанието за рекламен клип , искаше просто да снима . Последва меле в което аз дори не взех участие .  :clover:
Wrathfull Gladiator Seemos и там некви други... Poboinik и приятели ;дд

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Invasion
« Отговор #16 -: Август 05, 2011, 09:39:23 pm »
E ква е била тая битка щом ЕЛИТНИЯ играч на хордите го е нямало :doh:.А по въпроса с темата смятам, че гилда е достатъчно насран и без Winlight да "осира" темите :down:.


П.С.Откога да покажеш истината е "осиране" :doh:


Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #17 -: Август 05, 2011, 10:08:30 pm »
E ква е била тая битка щом ЕЛИТНИЯ играч на хордите го е нямало :doh:.А по въпроса с темата смятам, че гилда е достатъчно насран и без Winlight да "осира" темите :down:.


П.С.Откога да покажеш истината е "осиране" :doh:
Нека си мисли че се дразня на блеската , нека си мисли каквото иска.
То като вземем под внимание факта , че неможе да се изразява правилно човека ти става ясен , като бял ден.
Нямам време за вашите детинщини , просто изказвам мнението си и показвам истината на хората (за разлика от вас) , което не е забранено , а за останалото ... просто нямам време имам си много по-важни ангажименти и Ви оставям да си деградирате.
п.с. Ще ви погледам още няколко дни докъде Ви стига дебелоочието и ще премахна излишните коментари.
п.с. 2 Странно защо си мислиш , че аз "сера" в темата , като не поглеждаш себеси дезориентиран тип такъв.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Invasion
« Отговор #18 -: Август 05, 2011, 10:10:26 pm »
Организирана беше от участник в състезанието за рекламен клип , искаше просто да снима . Последва меле в което аз дори не взех участие .  :clover:
Направете си една битка 10х10 като подбери хората,които да участват и ще се види.
От спора няма никакъв смисъл,организирате се и съобщавате резултата,пък после който иска да ви "осира" темата  :clover:

@nettshow
Я напиши поне кой си в играта,да се знае колко ти е "компетентно" мнението
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Invasion
« Отговор #19 -: Август 05, 2011, 10:16:57 pm »
Направете си една битка 10х10 като подбери хората,които да участват и ще се види.
От спора няма никакъв смисъл,организирате се и съобщавате резултата,пък после който иска да ви "осира" темата  :clover:

@nettshow
Я напиши поне кой си в играта,да се знае колко ти е "компетентно" мнението
Aй само да не ми казваш кво да прая ОК ?

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #20 -: Август 05, 2011, 11:05:34 pm »
Не е първата PvP гилдия в сървъра , ама да си сигурен !
Пич, прочети внимателно какво съм написал: "Това е МОЖЕ БИ първата гилдия в сървъра". Не съм казвал, че със сигурност е първия pvp гилд, при положение, че когато сървъра е бил на TBC, аз не съм играл wow и следователно няма как да знам какви гилдии е имало тогава.

Пак лъжа.Ако си спомняш паднахте от Act of war на гилд войните и стана неква шашма после.
Когато играхме 10 срещу 10 с actofwar, това беше неофициално (нямаше ГМ) и изобщо не беше част от евента. В онази битка липсваха добри играчи и от 2-те гилдии, защото тя не беше предвидена и беше просто за разнообразие. Аз бях единствения healer на нашите, както и aktofwar имаха само един хеалер (Blackr, доколкото си спомням). Actofwar тогава ни нападнаха преди старта, докато от нашите имаше afk-та. После не ни дадоха да се вдигнем и "гилд битката" се прекрати поради липса на организация. Тъй като това не беше част от евента, публика нямаше, така че няма как ти да си бил там. Аз обаче бях от малкото хора които присъстваха (това бяха само участниците) и знам много по-добре от теб какво стана тогава. Не ме изкарвай лъжец, защото този който лъже тук - това си ти. Като не си достатъчно добре информиран, по-добре си затвори плювалника и недей да спориш за нещо, за което не си сигурен.

Благородника ми той.
Това защо изобщо го написа? Ето че пак спамиш без да си информиран. Питай когото поискаш от по-старите играчи и те ще го потвърдят.

Пак греда .... бе мама му стара к'ъф е тоя мал шанс :/
Много добре знаеш от какво , и от кои играчи идваха крашовете.
Освен това, че имаше бъгери, които крашваха сървъра нон-стоп, имаше и лаг от самия Ulduar, поради което инста беше отново затворен за дълго време. Идеята ми беше, че сървъра е бил зле, като това с Ulduar беше една от причините. Но какво значение изобщо има това коя от причините ще посоча? Какво значение има и от това от колко време е гилда, както и останалите работи и какво общо има всичко това с теб, не мога да разбера, че да спамиш темата и да го приемаш всичко това толкоз присърце?

Най-лошото е , че има хора които ти вярват хаха , но не за дълго.
Tова важи за теб. Скоро всички ще разберат какъв боклук си.

п.с. Разликата между тебе и мене знаеш ли каква е (като изключим лъжите ти , които неспират да трупат този форум) , че аз като си чатя с някого ингейм и след това излеза , знам че той ще каже "Да го *** в глупавият донатор или ГМ"
Това ли е отношението ти към всички хора, с които общуваш? Смяташ, че е нормално хората, с които общуваш, да ти говорят зад гърба във връзка с това че си "донатор" и "ГМ"? Какво значи да си гм или донатор? впечатленията на другите хора за теб, се изграждат на базата на твойте действия и постъпки. Ти като си такава отрепка, много ясно, че другите ще те имат за такъв, без значение дали си донатор, GM или обикновен играч. Защо изобщо играеш и общуваш с тези хора, щом смяташ, че те ти говорят зад гърба? Или това го мислиш за другите, на базата на своите собствени виждания за отношенията между хората? Ти така ли говориш зад гърбовете на остналите? Не че се очудвам.

аз ненавиждам хората , които лъжат и са самохвалковци , и говорят наляво и надясно небивалици.
Мразиш ме затова, че пиша инфо за гилд в wow ли? Как може изобщо да ме мразиш, при положение, че дори не се познаваме? И още повече, че за теб и една дума не бях написал, че да се захващаш така за всичко, което пиша и да го изопачаваш.

ти си мислиш че си му ИДОЛ.
Ти не си наред с главата.

П.П. Нека поясня. За разлика от нелепите и безпочвени определения, които ти ми слагаш, това, че аз те наричам лицемер и боклук, е защото каквито са отношенията ти с хората тук, такива са и в релания живот - там съм сигурен, че си същия лицемерен смешник. Такива хора за мен са боклуци и принципно гледам да стоя настрана от такива като теб. Жалко само, че няма как да те игнорирам във форума, така че ще бъда принуден да ти четя помиите и тъпите спамове "OMG, РОФЛ ххахахахах". Напоследък откакто стана GM, много взеха да ти падат задръжките и много голяма взе да ти става работата. Поне като се посдоби с малко власт и си пролича какво просто парче представляваш.

Недей да триеш нищо, нека всички видят как се излагаш и какъв смешник си.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 11:11:52 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Invasion
« Отговор #21 -: Август 05, 2011, 11:17:07 pm »
Aй само да не ми казваш кво да прая ОК ?
Ако те е срам да кажеш кой си,няма проблем  :lol: :lol: :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #22 -: Август 05, 2011, 11:22:58 pm »
Ако те е срам да кажеш кой си,няма проблем  :lol: :lol: :lol:
Явно е поредният 15 годишен паляк, който тепърва е открил значението на спермата, и си мисли, че вселената се върти около него.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Invasion
« Отговор #23 -: Август 05, 2011, 11:26:04 pm »
Явно е поредният 15 годишен паляк, който тепърва е открил значението на спермата, и си мисли, че вселената се върти около него.
True !
Ако знаеш колко ми омръзна от всякакви такива във форума,но все си намирам по някой да ми се лепва и да пише нещо след всеки мой пост :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Invasion
« Отговор #24 -: Август 05, 2011, 11:26:35 pm »
Ако те е срам да кажеш кой си,няма проблем  :lol: :lol: :lol:
Да пич отвратително мн ме е срам да си призная кой съм щото сички ще ми се смеят и ще трябва да се самоубия това е истината разкри ме ще сложа край на живота си... :doh:, а сега сериозно въобще не ме е срам, но не виждам смисъл, а дори и да имаше такъв аз несам длужен да го правя  :clover:.




П.С. Ти като не те е срам защо не кажеш или пък не напишеш подпис кой си  :question2:
П.С.2 Blesska аз определено не съм я открил сега друг е въпросът дали ти някога ще я откриеш...

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Invasion
« Отговор #25 -: Август 05, 2011, 11:37:58 pm »
Цитат
Пич, прочети внимателно какво съм написал: "Това е МОЖЕ БИ първата гилдия в сървъра". Не съм казвал, че със сигурност е първия pvp гилд, при положение, че когато сървъра е бил на TBC, аз не съм играл wow и следователно няма как да знам какви гилдии е имало тогава.
При положение , че не си играл нямаш право дори да напишеш МОЖЕ БИ!
Цитат
Когато играхме 10 срещу 10 с actofwar, това беше неофициално (нямаше ГМ) и изобщо не беше част от евента. В онази битка липсваха добри играчи и от 2-те гилдии, защото тя не беше предвидена и беше просто за разнообразие. Аз бях единствения healer на нашите, както и aktofwar имаха само един хеалер (Blackr, доколкото си спомням). Actofwar тогава ни нападнаха преди старта, докато от нашите имаше afk-та. После не ни дадоха да се вдигнем и "гилд битката" се прекрати поради липса на организация. Тъй като това не беше част от евента, публика нямаше, така че няма как ти да си бил там. Аз обаче бях от малкото хора които присъстваха (това бяха само участниците) и знам много по-добре от теб какво стана тогава. Не ме изкарвай лъжец, защото този който лъже тук - това си ти. Като не си достатъчно добре информиран, по-добре си затвори плювалника и недей да спориш за нещо, за което не си сигурен.
ООО нямало ГМ - хаха.
Имаше си ГМ (Nekromanth ako се сещаш) и тогава изкарахте Manet виновен за загубата Ви , защото бил убил Tiramisu , което небеше така!
Цитат
Когато играхме 10 срещу 10 с actofwar, това беше неофициално (нямаше ГМ) и изобщо не беше част от евента. В онази битка липсваха добри играчи и от 2-те гилдии, защото тя не беше предвидена и беше просто за разнообразие. Аз бях единствения healer на нашите, както и aktofwar имаха само един хеалер (Blackr, доколкото си спомням). Actofwar тогава ни нападнаха преди старта, докато от нашите имаше afk-та. После не ни дадоха да се вдигнем и "гилд битката" се прекрати поради липса на организация. Тъй като това не беше част от евента, публика нямаше, така че няма как ти да си бил там. Аз обаче бях от малкото хора които присъстваха (това бяха само участниците) и знам много по-добре от теб какво стана тогава. Не ме изкарвай лъжец, защото този който лъже тук - това си ти. Като не си достатъчно добре информиран, по-добре си затвори плювалника и недей да спориш за нещо, за което не си сигурен.
На това бих отговорил със същото , но за разлика от тебе на мене ми стиска да попитам  :-)
Цитат
Освен това, че имаше бъгери, които крашваха сървъра нон-стоп, имаше и лаг от самия Ulduar, поради което инста беше отново затворен за дълго време. Идеята ми беше, че сървъра е бил зле, като това с Ulduar беше една от причините. Но какво значение изобщо има това коя от причините ще посоча? Какво значение има и от това от колко време е гилда, както и останалите работи и какво общо има всичко това с теб, не мога да разбера, че да спамиш темата и да го приемаш всичко това толкоз присърце?
Инса небеше затворен затова , че лагваше от него ..... СТАРИТЕ играчи много добре си спомнят , а ти пак изопачаваш.
Цитат
Tова важи за теб. Скоро всички ще разберат какъв боклук си.
Защо ли усещам изблици на ярост вече .... или неможеш да понесеш да си погледнеш държанието и нравите отстрани.Бих те предупредил за езика ти във форума , но няма да го направя , защото искам да ти покажа , че не съм хейтър като другите и ми е все тая за твоето мнение.
Цитат
Това ли е отношението ти към всички хора, с които общуваш? Смяташ, че е нормално хората, с които общуваш, да ти говорят зад гърба във връзка с това че си "донатор" и "ГМ"? Какво значи да си гм или донатор? впечатленията на другите хора за теб, се изграждат на базата на твойте действия и постъпки. Ти като си такава отрепка, много ясно, че другите ще те имат за такъв, без значение дали си донатор, GM или обикновен играч. Защо изобщо играеш и общуваш с тези хора, щом смяташ, че те ти говорят зад гърба? Или това го мислиш за другите, на базата на своите собствени виждания за отношенията между хората? Ти така ли говориш зад гърбовете на остналите? Не че се очудвам.
Да абсолютно нормално е да ми говорят зад гърба жалко е , че ти не го разбираш.
Пробвай и ще видиш какво е да си ГМ или донейтър.Аз много добре знам как се изгражда мнение за даден човек.Не съм казал ВСИЧКИ , явно ти отърва да четеш през думи ....
Играя защото нямам друг избор , създадох си гилдия с авери и си се разбираме , вярно е не ходим на рейдове но си джиткаме из БГ-тата и ни е кеф да играем заедно , а и на мене не ми се налага да оправям проблемите на гилда , защото хората ми са печени , а останалите ... к'во да ти кажа аз не общувам , те сами ми пишат и аз като ЛЮБЕЗЕН (аре да не ти напомням , кой ти даде наградата от ивънта) ГМ ги награждавам с вниманието си.Все пак затова съм назначен , но ти си представяш нещата по друг начин ...
Мойте виждания за хората ... това е дълга тема - Все пак ти сам каза как се изгражда мнение за дадена личност.
Не аз не говоря зад гърба на другите.Аз или ще им го кажа директно или ще им го демонстрирам.
Цитат
Мразиш ме затова, че пиша инфо за гилд в wow ли? Как може изобщо да ме мразиш, при положение, че дори не се познаваме? И още повече, че за теб и една дума не бях написал, че да се захващаш така за всичко, което пиша и да го изопачаваш.
Не ме разбирай погрешно. НЕ ТЕ МРАЗЯ (а и нямам право) , защо не си го набиеш в простата главичка ....
Пишеш глупости в инфото , а аз изказвам мнение , което междувпрочем е истина.
Да истина е , че не се познаваме , за което се радвам.
Не се захващам за това какво си писал за мене.Все пак можеш да изразяваш мнение (в рамките на допустима ценцура).
Захващам се затова , че пишеш небивалици , не че ми пука кой си ти и какъв си.
Цитат
Ти не си наред с главата.
Всеки който не споделя чуждото мнение не е наред с главата и това се знае от време оно.
Цитат
П.П. Нека поясня. За разлика от нелепите и безпочвени определения, които ти ми слагаш, това, че аз те наричам лицемер и боклук, е защото каквито са отношенията ти с хората тук, такива са и в релания живот - там съм сигурен, че си същия лицемерен смешник. Такива хора за мен са боклуци и принципно гледам да стоя настрана от такива като теб. Жалко само, че няма как да те игнорирам във форума, така че ще бъда принуден да ти четя помиите и тъпите спамове "OMG, РОФЛ ххахахахах". Напоследък откакто стана GM много взеха да ти падат задръжките и много голяма взе да ти става работата. Поне като се посдоби с малко власт и си пролича какво просто парче представляваш.
Мойте определения не са безпочвени , много от старите играчи биха могли да го потвърдят.
Нямам как да ми слагаш такива определения при положение , че кажи речи всички свестни в сървъра , хора на години (не някакви тийнъри) ме познават както и в играта , така и в реалният живот не го твърдят това , а ти дори не ме познаваш.Все пак сам го каза не ме познаваш.
Можеш да ме игнорираш във форума , но ти пак бързаш да пишеш небивалици без да си проверил как стоят нещата.
Не съм аз който спами /rofl /rofl /haha /haha , а дори и беше банван затова , ако си спомняш ;)
Аз никога не съм имал задръжки , освен към хората които уважавам наистина , защото все пак един живот се гради на компромиси.
На кого си пролича ? На такива хейтъри като тебе ? Не мерсиииииииии !
Продължавай да се тъпчеш в лайната  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Invasion
« Отговор #26 -: Август 06, 2011, 12:41:40 am »
То хубаво да с енаправи едно 10вс10,ама ако може Ивчо да е ''арбитър'',че иначе не е интересно  :lol:

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Invasion
« Отговор #27 -: Август 06, 2011, 02:11:08 am »
ООО нямало ГМ - хаха.
Имаше си ГМ (Nekromanth ako се сещаш) и тогава изкарахте Manet виновен за загубата Ви , защото бил убил Tiramisu , което небеше така!
Бъркаш се (както аз е възможно да съм се объркал за това, че краша в сървъра е бил причинен и от Ulduar, освен от бъгерите). Онова бяха Dread knights. Нашия гилд изобщо не сме играли срещу ActOfWar тогава. Сега аз да те изкарам ли лъжец и говорещ безсмислици самохвалко?

На това бих отговорил със същото , но за разлика от тебе на мене ми стиска да попитам
На теб ли ти стиска? Допреди 2-3 седмици си пращахме усмивчици и личица по skype, а сега казваш, че ме мразиш без и аз да знам причината, освен това, че съм бил "лъжец". Теб кога съм те излъгал нещо, искам да разбера? И точно аз те попитах в предната тема, в която се заяде, дали имаш нещо против мен и ти тогава отвърна отрицателно. След което си изля помиите в тази тема, с цел да се заяждаш. Е, явно все пак в крайна сметка излиза, че си имал нещо против мен (бил съм самохвалко)... и ще ми кажеш, че не си "хейтър"?

:-)Инса небеше затворен затова , че лагваше от него ..... СТАРИТЕ играчи много добре си спомнят , а ти пак изопачаваш.
Има ли значение това, дали някой си е крашвал сървъра или нещо друго го е предизвиквало този краш? Идеята ми беше, че просто тогава в сървъра беше нетърпимо да се играе в продължение на няколко седмици. Прочети предния ми пост.

искам да ти покажа , че не съм хейтър като другите и ми е все тая за твоето мнение.
Така. Като започнем от това, че ми наспами темата, без тя да те засяга теб, по какъвто и да било начин и стигнем до там, че ми слагаш разни определения без да ме познаваш, накрая ще ми кажеш, че не си "хейтър", така ли?

или неможеш да понесеш да си погледнеш държанието и нравите отстрани
Toва важи и за теб.

Да абсолютно нормално е да ми говорят зад гърба жалко е , че ти не го разбираш.
Кое да разбирам бе човек? Това, че си донейтнал или че си ГМ ли те определя какъв си, не мога да разбера. Аз лично никога не съм говорил нещо за някой от играта, само защото той е донатор или ГМ. Дори се познавам с повечето донатори в сървъра и смея да кажа, че сред тях има много точни пичове. С Преската дори възнамеряваме да възродим конц-лагерите и да се запасим с малко сапуни, че напоследък турчолята стана много :bg:. А това, че има забили в играта деца, които те псуват на "бот", "nolifer" и "донатор", си е отделен въпрос. Боклуци има навсякъде. Но да смяташ, че е нормално всички да са такива, ТОВА вече не е нормално.

Играя защото нямам друг избор
Нямаш друг избор освен да играеш wow? Това прозвуча доста страдалческо. Да не са те приковали с въжета за тоя WoW?

ЛЮБЕЗЕН(аре да не ти напомням , кой ти даде наградата от ивънта)ГМ ги награждавам с вниманието си.
Брей, да се не надяваш! Какъв ЛЮБЕЗЕН пич си бил само! Когато ми добави mount-а, още май не ме мразеше. Тогава си бяхме обменяли личица по skype. Сега ако ти кажа да ми добавиш brutal tabard-а от 300-те изиграни арени или achievement-a от dual specialisation-а, ще го направиш ли, понеже си точен пич и GM? Искам отговор.

Все пак затова съм назначен , но ти си представяш нещата по друг начин ...
Не си представям нещата по никакъв начин, а ги виждам по начина, по който ти ми ги представяш.

Аз или ще им го кажа директно или ще им го демонстрирам.
Не думай. Добре че бях аз да те попитам какъв ти е проблема с мен. Иначе кой знае колко още щеше да подмолничиш и чат пат да пускаш по някой злобен коментар след мой пост. Между другото, се чудя след колко още мои постове ще наспамиш намеците си. Не пожелавам на никого подобни демонстрации от твоя страна.

Не ме разбирай погрешно. НЕ ТЕ МРАЗЯ (а и нямам право) , защо не си го набиеш в простата главичка ....
Не ме мразиш ли? Два пъти си потвърдил точно обратното в предния си пост:
а аз ненавиждам хората , които лъжат и са самохвалковци , и говорят наляво и надясно небивалици
По-горе ти споменах и ще смея да се повторя - Ненавиждам лъжци и самохвалковци , които само заблуждават!
Не един път, а цели два! Не усещаш ли как сам си противоречиш?

Да истина е , че не се познаваме , за което се радвам.
Аз трябва да се радвам, а не ти. Ти няма какво да разбереш за мен, от това, което пиша, докато твоето лицемерие лъщи от километри.

Не се захващам за това какво си писал за мене
Щеше ми се да е така. А ти даваш ли си сметка защо аз "пиша за тебе"? Мислиш ли, че си ми толкоз приятен, особенно след като те разбрах що за индивид си? Ти започна да се заяжаш с мен, не аз с теб.

Можеш да ме игнорираш във форума , но ти пак бързаш да пишеш небивалици без да си проверил как стоят нещата.
Незнанието е "небивалица", така ли? Сигурно по същaта си твоя логика, по която аз съм самохвалко?

Не съм аз който спами /rofl /rofl /haha /haha , а дори и беше банван затова , ако си спомняш ;)
Не бях баннат за такива простотии, каквито ти пишеш, да ме извиняваш. Безпричинният ми бан беше заради това, че написах само 2 или 3 пъти "/No" на някакъв алианс пред SW.

такива хейтъри като тебе
Прочети какво си писал отгоре и тогава пак си помисли кой е "хейтър".

А сега възнамерявам да си лягам, господин ЛЮБЕЗНИ ми донаторе, че аз също си имам ангажименти за утре, ако нямате проблем с това. Дано само като седна по някое време да погледна форума, да не ми стане банало от ЛЮБЕЗНОСТИТЕ ви.
Blessed - Holy Paladin

untaught

  • Гост
Re: Invasion
« Отговор #28 -: Август 06, 2011, 03:04:23 am »
Отново тъпия безсмислен спор... :doh:

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re: Invasion
« Отговор #29 -: Август 06, 2011, 03:08:32 am »
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiii BOGU
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....