Автор Тема: Малко помощ :“  (Прочетена 3883 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shadowstarr

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Малко помощ :“
« -: Март 23, 2010, 06:46:14 pm »
13 левел съм тролл хънтър може ли да кажете какви таланти да дигам и как да се развивам и някои друг съвет мерси предварително че от скоро играя WOW :)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Малко помощ :“
« Отговор #1 -: Март 24, 2010, 11:09:32 am »
http://www.wowwiki.com/Starting_a_hunter
http://www.wowpopular.com/Hunter

Ловеца е измислен да вкарва много щети отдалеч, влезнат ли му в меле обхват=мъртъв! Няма да имаш никакви грижи с мобовете и ще имаш много високо DPS на рейдове и на BG. За World PvP не е зле, но за дуели забрави.

Аз лично предпочитам ММ+вълк+лък. Стаквай Агилити+Атакпауар+Стамина и по-късно Крит/Хит/Хейст. Миньор+Инженер са подходящи професии - ще си правиш амуниции, пушки, тринкети, енчанти. Успех.  :clover:

П.С> Дране+Кожарство също не е зле за начало ако искаш да си правиш дрехи, но ако си "биткаджия" и има кой да те води на малки инсове да се обличаш недей - по-добре Миньор+Инженер ... или пък Дране+Кожарство до 80ти левъл и после сменяш на Миньор+Инженер - както си харесаш.
« Последна редакция: Март 24, 2010, 11:14:07 am от jamesbg »

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Малко помощ :“
« Отговор #2 -: Март 24, 2010, 02:04:04 pm »
Докато вдигаш нива вдигай всички точки на Beast Mastery, за да ти е по-лесно.. Любимеца ти прави всичко ти само отзад стоиш и переш гадове. Като стигнеш 80 ниво, имаш избор на кое да минеш..

Няма значение с какво оръжие стреляш, трябва само да прави много щети и да не е танкерско..

Това, че ловеца е слаб в мелето е грешна представа.. Аз лично всеки дуел го започвам в меле и бягам, за да мога да вкарам противника отрано в капани..
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!