Автор Тема: Бъг или Хак.  (Прочетена 3279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Diffuser

  • Knight
  • *
  • Публикации: 29
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #15 -: Декември 14, 2009, 08:44:13 pm »
Manaburn мерси ,че ме защитаваш  :cap: .Но за предния коментар , алиансите минаха точно покрай мен едва ли са толкова киорави да не ме видят и да ми ударат някои CS или да се драпнат в страни .

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #16 -: Декември 14, 2009, 08:45:23 pm »
ако всичко работеше дет грипа нямаше да ти прости ^.^
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен uLDiss0x

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 101
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #17 -: Декември 14, 2009, 09:28:58 pm »
Diffuser не е първият и едва ли ще е последният който ползва този бъг. Както и други казаха в темата, някои вземат флага в началото или пък си вземат берзерк и си намират място както diff. Нарушение, че има е вярно, но той е първият който е баннат заради този бъг, затова ще е честно баннът му да е за кратък период от време или да бъде предупреден официялно и при следващо провинение да бъде наказан. Той е един от добрите хора в сървъра, не само като играч, но и като човек(не го казвам само защото ми е партнъор в арените). Всички знаем колко "отайки" има в сървъра, които заслужават доста повече от него да получат банн.  :clover:

Неактивен lazas

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #18 -: Декември 14, 2009, 09:48:08 pm »
Здравейте, рядко пиша, но в случая не мога да си замълча. Пича го познавам още от Blizzard, бил съм му райд лидер и пазя добри впечатления за него. Точен и сериозен играч е. Смятам че прекалено сурово е наказанието за тази му постъпка и трябва да му се даде втори шанс. Добър играч е и загуба за сървъра да бъде отстранен.

Неактивен Spiri7

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 62
  • EVO Karma: 2
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #19 -: Декември 14, 2009, 09:57:37 pm »
Нестава дума дали е добър или лош играч. Че е добър, добър е, свалям му шапка за някой неща.  Става дума да си вземе поука. В случая и аз мисля че е прекалено сурово наказанието. За 3-ти път пиша Алиен махни му блока. Аз спирам да пиша по темата. Надявам се и вие да не прекалявате със коментарите.

P.s. Колкото до Пубертетските заплахи в играта... незнам и аз какво да кажа :)
« Последна редакция: Декември 14, 2009, 10:00:20 pm от Spiri7 »

Неактивен gosh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: -2
  • Копач :)
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #20 -: Декември 14, 2009, 10:32:58 pm »
И на мене ми се случвало да ме дропне преди старта на wsg-то. И като вляза ме пуска на грейвярд-а на алитата.. но аз отидох при тях нарочно (без да ги бия) за да ме убият те .. и да си почна от нащо гробище, както си му е реда. Между другото и мене се опитаха да ме искарат бъгър и пуснаха тема във форума... и това е много кофти... при полужение че се е получило неволно... Жалко за Diffuser, но според мен правилното нещо което трябваше да направи е да ходи да го убият.. а не да се качва по покривите и т.н.
Поздрави: Charming  :clover:
Horde: Death Knight - Charming

Неактивен ensi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 57
  • EVO Karma: 2
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #21 -: Декември 15, 2009, 01:59:24 am »
По добре да си му седи затворен акк да си му е за урок

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #22 -: Декември 15, 2009, 09:22:29 am »
Малко не съм съгласен с политиката тука ама... ГМ-тата банват/заключват който акаунт си искат. Има поне 5 теми със нарошители за същата причина без наказание! Ето сега някой си пати... според мен без причина
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #23 -: Декември 15, 2009, 02:48:26 pm »
В това не си прав , вие сичките бяхте бъфнати имахте си хилари ,сичко си имахте и седяхте и гледахте как ви бия и не предприехте никакво дейстие  ,аз бях сам а вие 7 и за ботушите ,без да искам ги пуснах просто си сменях айтъмите.
Можеше да не взимаш берсерка и да се качваш на покрива с цел abuse , а като нормален човек да си изчакаш твоите хора и да дойдеш с  тях нали, ама не ши са прави нашия на умен  :doh:
I spit on the Horde!

Неактивен warhead

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #24 -: Декември 15, 2009, 06:11:01 pm »
Това е супер нагло!А като си такъв професионалист защо играеш само на аркан???

Неактивен Diffuser

  • Knight
  • *
  • Публикации: 29
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #25 -: Декември 15, 2009, 07:25:20 pm »
Това е супер нагло!А като си такъв професионалист защо играеш само на аркан???
Защото фроста е бъгнат от сякаде за тва играя само на аркейн !!!

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #26 -: Декември 15, 2009, 10:37:34 pm »
 :yoji: един mage по-малко хип хип ура :up:

Неактивен Diffuser

  • Knight
  • *
  • Публикации: 29
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #27 -: Декември 15, 2009, 11:45:13 pm »
Ем на теб може и да не ти пука ,но кат ми падне бана и гилда ти остава без 1 уориър ( хип хип урааа) на теб 100% ше ти е се тая ,но ... .

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #28 -: Декември 16, 2009, 09:59:43 am »
То затова падаме по WSG-та щото си въртите мишките като гламави  :doh:
Срам ме е,че съм али.Мога да кажа,че Difusser е един от малкото "бъг фрий" играчи, т.е си играе съвсем честно.Неможете да го биете без бъг и затова идва часта с българския манталитет ... като е по добър от мен дай да го репортна .. Не сте малки оправяйте се убил 1-2ма пре**бал ви е WSG-то.ОК защо само той ви се набива на очи? Blan виждали ли сте го как пере с Frost fire bolt със стакнат Combustion на 10 което е 100% крит и си пуца човека без никой да го закача ..

ПС: Shanks кефиш ме.

Ти какъв се явяваш тук? Адвокат?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Бъг или Хак.
« Отговор #29 -: Декември 16, 2009, 10:02:28 am »
Diffuser: драсни ми един ПМ след 2 седмици да ти отключа акаунта. Дано ти е за урок.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database