Автор Тема: Бъга си е стои  (Прочетена 3315 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен АйВъРи

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Бъга си е стои
« -: Април 06, 2011, 02:43:58 am »
Такам направих тема но я заключиха тъй като спамихте глупости в нея сега искам пълна тишина и само някой ГМ които разбира да пише или да дойде и да ми пише лично в играта да измислим някъв тест или каквото и да е не се издържа! Ето ви малко снимки според мен това никак не е нормално играчът върху който пробвам е Clother с 1k res.:
http://prikachi.com/images/675/3184675n.jpg
http://prikachi.com/images/678/3184678n.jpg това ограденото е Judjementa
http://prikachi.com/images/680/3184680l.jpg
Това е като за да придобиете няква представа.Днес играх срещу един Rogue от алиансите не му запомних ника и след дуела ме попита ти реал ли игра като му казах че да каза какъв е този ДМГ Skynpaladin ме сваля за 1 стън а теб ти издрържах на всичко. Така искам да кажа тези които се правят на Defenderi както в една тема бяха казали демек Sweeney,Skins и други такива да не спамят глупости по темата нито пък този ГМ ИВО тоя не знам кой се е излъгал да го направи ГМ дойде видя дуел срещу мен и Problem ударих му на 9300 АП 4к Judjement на проблем тоя каза 4к идеално е кво поече искаш и се разкара няма кво да кажа искам отговор от някой дето разбира и да дойде да тестваме колкото се може повече не за 1 минута и да запали гащите !

Problem

  • Гост
Re: Бъга си е стои
« Отговор #1 -: Април 06, 2011, 02:48:11 am »
роуга беше Xantaris, относно темата аз съм свидетел на занижения  дмг, виждал сам по-слабо геарнати ретри паладини да ми бият повече дмг, Trance е 4/5 wratf. Имайте 1 на ум, че щом се пише за 2 път, наистина нещо става

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Бъга си е стои
« Отговор #2 -: Април 06, 2011, 02:58:14 am »
Наистина има нещо. Може от тринити най-накрая да са фикснали този клас и вече да работи нормално.
The pain is my best friend.

Неактивен АйВъРи

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re: Бъга си е стои
« Отговор #3 -: Април 06, 2011, 03:05:04 am »
Хмм какво казах за спама е Sweeney кретен.... :doh: BTW nixxer как са го фикснали като аз правя "страшния" дмг докато като влеза с на брат ми паладина например който е фулл релентлес и удрям с 2-3к поече от мен или да правиш дуел срещу някой и да почнат да ти казват ти си слаб не ставаш еди кой си прави такъв и такъв дмг еми да преди време преди 2-3 фикса някаде не помня вече правех идеален дмг не се оплаквах който можех биех който не падах но сега едвам едвам бия някой даже по арени днес засекох бия приест ама го млатя едно 5 минути на финала на Арената аз 23к дмг парта ми 100к аз балончето немога да сваля. Просто искам ГМ да дойде да провери не искам много ......

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Бъга си е стои
« Отговор #4 -: Април 06, 2011, 09:32:51 am »
Искам те в EF , пиши ми на Winlight , когато можеш да цъфнеш.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Бъга си е стои
« Отговор #5 -: Април 06, 2011, 09:52:00 am »
Честно казано, транс бие много малко. С дебъфове, които му увеличават деймиджа едвам настига останалите и в PvE

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Бъга си е стои
« Отговор #6 -: Април 06, 2011, 09:56:04 am »
1к ресс и shadowform-поне 40% дмг reduce има ама и според мен на паладина(Trance) му е занижен дмг ако на клотер бие това на някой plater няма да го докосва


пп:Порбва ли всичко(преинсталирване,триене WTF cashe)?
Чалгата не е музика,а заболяване.

Problem

  • Гост
Re: Бъга си е стои
« Отговор #7 -: Април 06, 2011, 10:16:59 am »
всичко, смяна на таланти, рескане, махане и слагане на итеми - никакъв резултат

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Бъга си е стои
« Отговор #8 -: Април 06, 2011, 10:43:53 am »
Искам отговор от някой дето разбира и да дойде да тестваме колкото се може повече не за 1 минута и да запали гащите !
Тука не се иска , тука се моли! Знаеш ли защо? Защото ГМ няма абсолютно никакви задължения към тебе, дори и ако си донатор. Ако не ти харесват правилата на сървъра, прав ти път. :doh:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Бъга си е стои
« Отговор #9 -: Април 06, 2011, 02:16:58 pm »
1к ресс и shadowform-поне 40% дмг reduce има ама и според мен на паладина(Trance) му е занижен дмг ако на клотер бие това на някой plater няма да го докосва


пп:Порбва ли всичко(преинсталирване,триене WTF cashe)?
На пвп облечен приест в шадоу форма и това ти е много.

Неактивен АйВъРи

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re: Бъга си е стои
« Отговор #10 -: Април 06, 2011, 02:31:18 pm »
Ще ти кажа и това ти е много в бунар може ли паладини като Onenice да удрят по 6к и повече аз играя вс Plateri и ги чешам и всеки дуел правя някви смешни цифри....
Winlight сега ставам ще те намеря и ще пробваме  :cap:

Неактивен АйВъРи

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re: Бъга си е стои
« Отговор #11 -: Април 06, 2011, 02:50:51 pm »
Хмм ти от дума не се разбираш май а дечко точно ти каза кой плачка аз плача за реални проблеми не за ОНЯ МИ КРИТНА ПОЕЧЕ ОТ 3к ДМГ с прокове ДЪРА БЪРА има 4500 СП това не е възможно  :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes: Спри да ми спамиш по темата спами си по твойте...

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: Бъга си е стои
« Отговор #12 -: Април 06, 2011, 03:00:35 pm »
Пак му оспамихте темата на момчето   :no:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен АйВъРи

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re: Бъга си е стои
« Отговор #13 -: Април 06, 2011, 03:02:45 pm »
Ами какво да кажа тоя дечко само това прави....