Автор Тема: Моб крит  (Прочетена 2655 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Abroit

  • Гост
Моб крит
« -: Август 12, 2008, 03:36:54 pm »
Този моб бие малко голям крит. Макар, че съм със слаб армор крит от 132 демидж не е допустим. Нормалния крит на тези мобове върху мен трябва да е около 70 демидж.


[attachment deleted by admin]

SnapSTeR

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #1 -: Август 12, 2008, 04:53:02 pm »
70 е върху Mail....върху Cloth може би е двоен...

Panika

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #2 -: Август 12, 2008, 09:02:55 pm »
Е ти кво очакваш на кастър ??

Abroit

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #3 -: Август 13, 2008, 02:29:30 pm »
Е ти кво очакваш на кастър ??
Реален демидж. На този си левел имам армор колкото един warrior примерно защото имам буф армор и долу горе се доближам с този  на война.

SnapSTeR

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #4 -: Август 13, 2008, 02:32:45 pm »
Реален демидж. На този си левел имам армор колкото един warrior примерно защото имам буф армор и долу горе се доближам с този  на война.
Разликата е там,че ти носиш Cloth(дрехи),а той носи Mail(лека броня с халки)...

Abroit

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #5 -: Август 13, 2008, 05:54:47 pm »
Разликата е там,че ти носиш Cloth(дрехи),а той носи Mail(лека броня с халки)...
Обясних по-горе че няма разлика в армора на този левел зареди буфа ми 110 армор ама изглежда няма кой да ме слуша. Този моб сте набие същия демидж на warrior.

Panika

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #6 -: Август 14, 2008, 01:08:48 pm »
В един друг сървър направих уориър - 11 левъл.Не е воден по инс - само с Блексмитинг.532 армор ...

SnapSTeR

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #7 -: Август 15, 2008, 02:59:16 pm »
Abroit,демиджа върху дрехи(Cloth) и лека броня(Mail) е коренно различен...

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re: Моб крит
« Отговор #8 -: Август 15, 2008, 04:14:22 pm »
при положение че си кастер за да не са стига до смърт ползвай сички магии които могат да забавят моба за да неможе да стигне до тебе аз така правех със шамана и са спрявях винаги просто го почваш от max range и не му даваш да стигне до тебе  :mrgreen:

Abroit

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #9 -: Август 15, 2008, 04:28:55 pm »
при положение че си кастер за да не са стига до смърт ползвай сички магии които могат да забавят моба за да неможе да стигне до тебе аз така правех със шамана и са спрявях винаги просто го почваш от max range и не му даваш да стигне до тебе  :mrgreen:
Така и правя. Но този моб има магия с която си увеличава спейда и slow speed магиите не помагат. Както и да е... преживях го  :cool:.

Неактивен aus7in86

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: -1
Re: Моб крит
« Отговор #10 -: Август 18, 2008, 01:22:14 pm »
Случва се на всеки :)

ArtI^

  • Гост
Re: Моб крит
« Отговор #11 -: Август 23, 2008, 02:35:24 am »
Abroit,демиджа върху дрехи(Cloth) и лека броня(Mail) е коренно различен...
само да ви светна че няма разлика в демиджа ако например един войн има 100 армор(с мейл) и един маг има 100 армор(с клоут) и двамата ще поемат един и същ демидж работата при армора е че той помага за абсорба на демидж и при всички абсорбира по един и същ начин правил съм тоя тест с мага си война попа и паладина и резултата е еднакъв поемат същия демидж