Автор Тема: Freez WoW  (Прочетена 4351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен soldman

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: soldman
Freez WoW
« -: Март 25, 2012, 10:56:06 pm »
Така от 3-4 дни когато убием алианс пред ИЦЦ ни забива лол на една картинка и нищо неможем да направим. Казаха ми, че това е направено за да се спрат битките през ИЦЦ, но има един голям проблем. Същото това нещо се получава в бг и арена. Днес ми се случи в бг-то както и онзи ден,а вчера ми се получи същото нещо и в арена като на другия отбор нищо не им е станало. Ако може да се погледне това нещо и да се оправи.

Неактивен vedalann

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: vedalan
Re: Freez WoW
« Отговор #1 -: Март 26, 2012, 06:22:11 pm »
Трепеш али и ти забива уоу-а  :freak: :freak: :loll:
Vedalan/retry/paladin

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Freez WoW
« Отговор #2 -: Март 26, 2012, 06:24:14 pm »
Едва ли има нещо общо с това просто от 2-3 дена съществува този проблем  :freak:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Freez WoW
« Отговор #3 -: Март 26, 2012, 06:41:43 pm »
Така от 3-4 дни когато убием алианс пред ИЦЦ ни забива лол на една картинка и нищо неможем да направим. Казаха ми, че това е направено за да се спрат битките през ИЦЦ, но има един голям проблем. Същото това нещо се получава в бг и арена. Днес ми се случи в бг-то както и онзи ден,а вчера ми се получи същото нещо и в арена като на другия отбор нищо не им е станало. Ако може да се погледне това нещо и да се оправи.

Яко са те метнали...Просто от около седмица се върна един стар проблем с фрийз на клиента.Не е от играта ти, не е и от сървъра от самото ядро.Прави го на съвсем произволни места - градове, дънджъни, бг-та.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell