Автор Тема: Bug с Unholy Infusion  (Прочетена 2193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Exemaster

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -7
  • wow user
Bug с Unholy Infusion
« -: Март 05, 2012, 10:00:51 am »
Strategy: You become one of the abominations that will be eating Mutated Slimes. Since the quest text says "Find a way to absorb his mutated slime", this makes sense since you are technically obsorbing the slimes when you eat them. You will have a new button in your Abomination vehicle that says Shadow Infusion. This ability can only be used once you have gathered 100 energy in your Abomination vehicle, it should take between 30-60 seconds to gather the 100 energy. Based off the information below, it is recommended that you use the Shadow Infusion ability when the boss is around 40% health.

It is critical to notice the infusion buff only lasts 6 minutes. If you do not deteat the boss within the 6 minutes, you have to infuse the weapon all over again.

Вчера се опитах да изпълня мисията, но неуспешно.Ето какво направих:
Качих се на абоминацията и пиех локвите, когато събрах 100 energy маркирах боса с Shadow Infusion.След това го убих с shadow edge, но мисията не беше изпълнена.Интересува ме това бъг ли е или просто не съм изпълнил мисията както трябва.

Благодаря предварително. :clover:
''Ако действаш твърде жестоко ще се провалиш, ако действаш твърде меко, сам ще се окажеш в оковите.'' - Сун Дзъ

untaught

  • Гост
Re: Bug с Unholy Infusion
« Отговор #1 -: Март 05, 2012, 10:09:35 am »
Ако си бил взел куеста и сте умирали няма да го отчете. Вземай го на ново след всеки wipe и ще стане. Преди 2 дена го мина човек от гилдията.
« Последна редакция: Март 05, 2012, 11:25:43 am от untaught »

Неактивен Exemaster

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -7
  • wow user
Re: Bug с Unholy Infusion
« Отговор #2 -: Март 05, 2012, 10:37:04 am »
Явно това е причината.Благодаря за помоща. :-)
''Ако действаш твърде жестоко ще се провалиш, ако действаш твърде меко, сам ще се окажеш в оковите.'' - Сун Дзъ