Автор Тема: Проблем с играч, който е събрал 4 части релентлес за нула време.  (Прочетена 3425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/156fcd1b3693c101d5ad67fe2f5e367a/wowscrnshot_081110_194147 - 11 август 2010 - датата на която направих тези снимки.

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/81869fed64b2dca4da73a599279b9cff/wowscrnshot_081110_194154 - 4/5 релентлеса на стойност 2750 арена точки

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/f9f9f46b769f08f6521a98c0456c2a27/wowscrnshot_081110_194207 - arena team 2v2

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/2c244292caa4465e037823c2df2aaf74/wowscrnshot_081110_194237 - 25 юли 2010г. - датата на която е станал 80 левел.

17 дена от както е станал 80 левел, играча има 4 релентлеса на стойност 2750 арена точки.
Да приемем че 17 дена е вземал бонус арена точки от RBG, това е равно на 425 точки.
Като погледнем датите добиваме представа, че той е вземал арена точки от флъш само 2 седмици.

2750 - 425 = 2325 :exclaim:
Излиза че за 2 седмици е взел 2325 арена точки от арена отбора си. :eek:
2325 / 2 = 1162,5 на седмица  :blink: :blink: :blink:

П.П. Много странно... ако греша някаде, моля посочете грешките ми.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Това ми е сложно да го сметна...2000 рейт ли трябва да е успял да си докара :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Testicle2

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Значи. Да започвам да обяснявам. След Първата седмица когато дигнах 80 направих 10 арени в ПЪРВИЯ ми арена теам.Когато флъшна сервера имах 400 Арена точки.След няколко дни Админа Изписа че ще има рестарт за "Major Updates". След рестарта влязох и видях че арена точките ми се бяха вдигнали ряско.Явно това е някакф бъг за които си замълчах.(мисля че секи на мое място би го направил).Та така се стигна до релентнеса.Аз мисля че просто трябва да ми бъде върнат Стария сет и да бъдат истрити 3 от 4-те части за6тото както смятам аз 400 арена точки които получих са ми Релентнес Ракавиците.Съжелявам че не казах за арена точките които се бяга УМНОЖИЛИ МНОГОКРАТНО!

                                                                                             СЪЖЕЛЯВАМ.

Неактивен Dronik

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -8
Добре бе приятел, защо като ти се е бъгнало не си направил screenshot и не си го показал на админ, как искаш да ти повярваме?
Явно това е някакф бъг за които си замълчах.(мисля че секи на мое място би го направил).Та така се стигна до релентнеса.

Защо си си замълчал за бъга? И защо си се възползвал от него? :doh:
Drainer - unbanned :D

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Лошото е, не в това, че има такива бъгове понякога, а че хората си признават само ако някой ги изпорти.

Неактивен Testicle2

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
пичове аре не се правете на много верни.100% и на някои друг от сървара е станало като на мене и не си признава.Не е Възможно на 1 от 800 плеъра да стане тва.Поне си признаите. :-?

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
пичове аре не се правете на много верни.100% и на някои друг от сървара е станало като на мене и не си признава.Не е Възможно на 1 от 800 плеъра да стане тва.Поне си признаите. :-?
Няма значение това. Ти си се възползвал от бъга и са те хванали, ако хванем някой друг да прави същото, тогава и той ще си понесе последствията. Защо трябваше да се налага да те проверяваме за да разберем че си бъгвал? Точно от ето такива нахалитетчета като тебе се опитваме да се отарвем, които бъгват и после се оправдават с това че не са били само те виновни.

Неактивен BlackKnight

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -1
  • DND
  • ISP: bulsatcom
  • Side: For The Horde
Защо си мисля, че въпросния играч е бъгвал в инстанции за фрост емблеми и с тях си е купил релето, а не с арена точки...... :question:

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Защо си мисля, че въпросния играч е бъгвал в инстанции за фрост емблеми и с тях си е купил релето, а не с арена точки...... :question:
Точно т'ва щях да кажа. ;)
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Anarch е набарал ацц-то на Marcky ! Героя имаше 584 точки как така вчера взе Legs, Hands full wrathful  of set ? Несъм сигурен , но и Траволта има пръст в тая мръсна работа някой му е дал 40к голд ей така ? Видях ги 2мата .. + това анарч взе мамут и мечка от вендора в даларан. А кажете сега дали ацц-то е донейтвало acc: Marcky 

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Пропуснах да кажа и Релентлес каска  :clover: Очаквам нормален отговор  :cap:

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
И като се правиш на интересен се управдаваш така ли ?  :lol: :lol: :lol: Майка ти добре те учи .. :dohh: Искам отговор от ГМ .. не от теб с****няко  :up:  :doh: :freak:
« Последна редакция: Август 12, 2010, 09:17:46 pm от Strength And Honor »

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Амиии работата стана така...един ден ми подариха геройче..
Влязох с героя да поогледам к'во стаа обаче нета ми беше много слаб и излязох след като разбрах , че ми лагва нереално много...
На следващия ден реших пак да вляза , но преди да вляза извърших тайния ритуал на нинжите - бръкнах си в пъпа 17 пъти и изрякох тайното заклинание на  гномите..
След като мина частта с заклинанията и тъкмо ще си отдъхвам се появява феята на зъбките и ме пита за три желания .. мисля аз мисля к'во ли да си пожелая .... искам да накарам супербот да завижда и да се пръска от яд... искам да ме репортне в форума за да можем всички да му напишем един 'EPIC FAIL SUPERBOT /PALM' и последното ми желание беше златната рибка... Която пък ме оправи малко в живота с малко Cash които ми липсваха  , а другото ми пожелание беше да видя майката на суперман което пък беше SUPER DUPER MEGA GIGA EPIC FAIL от моя страна... Те така се появиха и итемите :lol:
И така се получиха раотите ,  мамут-а пък ми е подарък от дядо коледа ... мислел да продължи на елени за сега :lol:
Направил съм донейт за сървъра с присъствието си. :lol: (Ае пичове т'ва в кръга на шегата не ме хранете pl0x :lol: )
Buy Skills at fruid vendor and go back to 1st Class...

И така мога да кажа само , че съм 'BUSTED by superman'.. Мноо ги лови хакерите тряа го сложите за някав античийт тука  :lol:
Ае супербот млякото преди да лягаш помага за развитието на костите и да сънуваш яко WoW белким в съня си убиеш някой.

S U P E R M A N ПРЕЗИДЕНТ!!! :dohh:

Лек ден отивам на басейн.  :fish:



 :dohh: :dohh: :dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh::dohh: пръснах са да са хиля
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Testicle2

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
виж сега какво Strenth.Това не е никакав бъг от моя страна ЗАЩОТО не сам го направил АЗ.То само стана нямам никаква вина за грешките на другите.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
виж сега какво Strenth.Това не е никакав бъг от моя страна ЗАЩОТО не сам го направил АЗ.То само стана нямам никаква вина за грешките на другите.
Абе виж какво, ти си се възползвал от бъга бе, какво ме мяташ по върбите нещастник такъв.  :-?