Автор Тема: нарушител  (Прочетена 12271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:нарушител
« Отговор #60 -: Декември 16, 2009, 10:07:11 am »
Магийте които ги трият могат да се научат от трейнера  :confused:

п.с. А какво му има на HEXа , според мен щом той е забранен трябва и полиморфа да се забрани(там поблема с пропаданията и с маговете които няма какво друго да направят и единствената им цел е да ме полиморфнат на неравно и да пропадна е доста по голям)
п.с. а и между другото мен си ме бият и в полиморф доста често( след поли маг ми пуска 2 бласт и поли не се маха.... :doh:, другото което е че като се излиза от полиморф понякога героя неможе да се движи все едно не знае какво става неможе да се обърнеш даже , говоря за случай когато се бия 1вс1 с маг)

Мислех че GM's и аз преценявам кое как да направя? Или греша?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:нарушител
« Отговор #61 -: Декември 16, 2009, 10:08:13 am »
Тея неща са смешни .....  :doh: :doh: Като ще забраняваш забранявай всичко бъгаво не 2 героя ги режеш другите си ползват бъгчетата . Аре мани им и Bladestorm , мани и Penance това което правиш е страшно безмислено . Нито си играл с Warlock нито със Шаман , особено пък шамана без Hex е доста орязан , но "ти разбираш най-добре" .

Забранил съм това което преценя. На паладина също има 1 забранена която прави silence от почти всеки каст.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:нарушител
« Отговор #62 -: Декември 16, 2009, 03:07:44 pm »
Забранил съм това което преценя. На паладина също има 1 забранена която прави silence от почти всеки каст.
  Така е от 3-4 магии общо проква сайлънса, но има Diminishing Returns.. Аджеба какво ще рече това (до преди няколко месеца и аз не се бях поинтересувал какво е).. Когато дадена магия/ефект се влияе от DR то първия каст е нормален (пример дава с таланта който ми е забранен, а именно сайлънсът) и като пусна Avenger's Shield (само тази магия трябва да прави въпросния сайлънс), целта ми страда от 3 секунди сайлънс... междувременно имам 1.5 секунди глобал куулдаун.. след което удрям със друга магия (след глобалният куулдаун остават 1.5 секунди сайлънс на целта ми) и пак се проква ефекта на  сайлънс, но след като страда от DR то вече  сайлънсът е 1.5 секунди (което означава че първият и вторият  сайлънс се застъпват).. след това имам още 1.5 секунди глобал куулдаун и със следващият ми каст целта ми е ефектирана от още един  сайлънс, които трае 0.75 секунди и целта ми вече е "имунизирана" кум този ми ефект за 15 секунди освен ако пак не го ударя с магия която проква сайлънса..
  Това което обясних е ако целта ми е близо до мен и се биеме здраво, но ако целта е движеща се не мога да ги застъпвам така. И се случва следното...
  От разстояние го удрям с Avenger's shield и целта ми има сайлънс за 3 секунди.. След 4-5 секунди (като го настигна) получава втори сайлънс за 1.5 секунди.. и след още 5-6 секунди за да го настигна и да го ударя с меле магия получава 0.75 секунди сайлънс и вече е имун към този ми ефект за 15 секунди (ако пак не прокне сайлънса с някоя магия)... и когато човека реши да почне да се хийлва вече нямам сайлънс..
  Общо взето е това.. не съм сигурен като сте решавали да тиете този талант сте разглеждали по-детайлно нещата и дали някой е ровил тук таме, но аз да изкажа мойте доводи..

http://www.wowwiki.com/Diminishing_returns

Spells must be used on the same target within 15 seconds of the *end* of the duration in order to be diminished. In other words, if a target hasn't had a slowing spell active on them for more than 15 seconds, the next slowing spell will have full effect.
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:нарушител
« Отговор #63 -: Декември 16, 2009, 07:05:27 pm »
Искаш да ми кажеш да го разреша защото при бой от разстояние няма особенен смисъл?

До колкото разбрах магията проква от какво ли не и противника не стана имунн.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:нарушител
« Отговор #64 -: Декември 16, 2009, 07:24:48 pm »
  Искам да я разрешите, но нямам нищо против и да чакам.. Просто исках да кажа че проблема не е голям и на всичкото отгоре не винаги е в полза на тоя който го ползва. И ако противника има някакъв shield (приест, лок или маг....) ефекта не проква..
  "и противника не стана имунн." това кадето писах е малко трудно за разбиране защото съм го напляскал както го мислех.. Виж какво точно прави Diminishing Return http://www.wowwiki.com/Diminishing_returns (ефекта на таланте се влияе) и сложи някакъв щит и пробвай с Паладина да видиш как ще е...
3 секунди... 1.5 секунди.. 0.75секунди  и после нищо няма да пише (най-малко 15 секунди ако правилно съм разбрал от линк-а по горе)
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:нарушител
« Отговор #65 -: Декември 16, 2009, 07:29:19 pm »
  Искам да я разрешите, но нямам нищо против и да чакам.. Просто исках да кажа че проблема не е голям и на всичкото отгоре не винаги е в полза на тоя който го ползва. И ако противника има някакъв shield (приест, лок или маг....) ефекта не проква..
  "и противника не стана имунн." това кадето писах е малко трудно за разбиране защото съм го напляскал както го мислех.. Виж какво значи Diminishing Return (ефекта на таланте се влияе) и сложи някакъв щит и пробвай с Паладина да видиш как ще е...
3 секунди... 1.5 секунди.. 0.75секунди  и после нищо няма да пише (най-малко 15 секунди ако правилно съм разбрал от линк-а по горе)
От части си прав, но паладина не е направен да има постоянен сайлънс в продължение на 3 ; 1.5 ; 0.7 - 5.2 секудни сайлънс, а паладина трябва да има 3 ! - на всичкото отгоре сайлънс дюрейшъна се възстановява през около 10 секунди, а не колко е направен cooldown-a на http://www.wowhead.com/?spell=32700 който е 30сек - което си е прекалено голямо предимство - особено по арени

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:нарушител
« Отговор #66 -: Декември 16, 2009, 07:37:20 pm »
  Не е това темата, но все пак да си кажа за последно нещо...

  Предимство е да, ползвал съм го с умисъл.. но не е предимство Divine Plea (http://thottbot.com/s54428) да ми буде диспелвано и да не се рефрешва на удар  :-?  http://thottbot.com/s53585
  На всичкото отгоре таланта който не мога да ползвам вече освен важните за мен 3 секунди сайлънс има и 3% всякакъв демидж редукшън.. Но както казах чакам с нетърпение 3.2.2 да дойде  :-)

P.S: Правиме на проблем 2.75 секунди сайлънс, а не гледаме че после като наистина ми трябва го нямам.. Diminishing Return-a си работи както трябва..
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 07:40:59 pm от BerserkeR880203 »
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:нарушител
« Отговор #67 -: Декември 17, 2009, 09:40:55 am »
Ако някой ги тества на бета сървъра ще знам че там е фиксната и ще я разреша отново.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:нарушител
« Отговор #68 -: Декември 29, 2009, 02:16:51 am »
  Този играч за първи път го виждам и предполагам че не е наясно, кое е редно и кое не:
http://prikachi.com/images.php?files/1250001f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/1250002F.jpg
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:нарушител
« Отговор #69 -: Декември 29, 2009, 02:23:30 am »
  Този играч за първи път го виждам и предполагам че не е наясно, кое е редно и кое не:
http://prikachi.com/images.php?files/1250001f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/1250002F.jpg
Този играч играе от доста време тук  :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re:нарушител
« Отговор #70 -: Декември 30, 2009, 06:52:42 am »
  Този играч за първи път го виждам и предполагам че не е наясно, кое е редно и кое не:
http://prikachi.com/images.php?files/1250001f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/1250002F.jpg

Това мисля че не е проблем :)
0-1 секунда преди да влезе в тунела пуска травел формата ( за да може да мине тунела на травел форма )
Даша не играе никаква роля  :fun:
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:нарушител
« Отговор #71 -: Декември 30, 2009, 06:55:57 pm »
  Ngp, не се прави на ущипан! Просто тогава успях да го хвана за да го снимам, иначе си бяга6е така от далече. Просто снимките не са направени в добър момент, за което се извинявам.. Другият път ще се постарая повече  :-)
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен Ngp

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 118
  • EVO Karma: 27
  • In the programing buffer
Re:нарушител
« Отговор #72 -: Декември 31, 2009, 03:33:34 am »
А не, хич не се правя на хахо  :freak:
Коментирам снимката :)

Ако е пуснат даша от по-рано е друг въпрос => нарушение :)
Или си първи или не финишираш. ( There are no points for second place )

"It's only words...." db 80,$78,4ch

Неактивен denisvada

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:нарушител
« Отговор #73 -: Януари 17, 2010, 11:55:24 pm »
ne sam znael za dash,no qvno kato samo za nego govorish qvno te drazni tova che ne umeesh da gubish PLEX !!!nveche znam i nqma da go izpolzvam ...i pak 6te vi biem

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:нарушител
« Отговор #74 -: Януари 18, 2010, 01:49:57 am »
Ми забранено е,разбира се че няма да го ползваш.
И пиши на български.
"Stay Foolish, Stay Hungry"