Автор Тема: нарушител  (Прочетена 12221 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Diffuser

  • Knight
  • *
  • Публикации: 29
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:нарушител
« Отговор #45 -: Декември 14, 2009, 08:40:11 pm »
Според мен трябва да ги направят нещо по въпроса само ако се повтаря многократно.Аз съм играл с друид тук и знам какво е може да го направиш без да си искаш ,защото бъга е необратим  ,но ако даденият играч го прави постоянно ,то той би трябвало да получи даденото наказание.Това е моето мнение.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:нарушител
« Отговор #46 -: Декември 14, 2009, 08:50:16 pm »
Conflagrate е вече disabled.
Hex също.
Правиш голяма грешка.Направо екзектутира шамана, който и без това няма CC ..

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:нарушител
« Отговор #47 -: Декември 14, 2009, 10:01:33 pm »
Conflagrate е вече disabled.
Hex също.
Добре сме тръгнали :up: Айде скоро очаквам да забраниш и всички останали магии... :doh: :doh: :doh: :doh:
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 12:14:28 am от HokauT »
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:нарушител
« Отговор #48 -: Декември 15, 2009, 12:05:42 am »
Добре сме тръгнали :up: Айде скоро очаквам да забраниш и всички останали магии... :doh: :doh: :doh: :doh:
Добре че не ни е забранил да си дигаме точките на талантите  :lol: (не става дума за алейн,мекета,атанас ;] )

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:нарушител
« Отговор #49 -: Декември 15, 2009, 02:46:18 pm »
А хордските дроиди като пускат Dash на Tree Of Life формата , защо да не пускам и аз   :question: Що неснимаш ваще дроиди  :question:
Така е Ren сме го виждали всички много пъти как дашва като е дърво  :doh: ама не беше забранено досега и несъм го запечатал на скрийн
I spit on the Horde!

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:нарушител
« Отговор #50 -: Декември 15, 2009, 02:54:42 pm »
И аз имам снимки, но
В момента се работи по въпроса всички бъгави магии да бъдат изтрити от сървъра :) Както всяка нощ се трие Death Coil :)
Магийте които ги трият могат да се научат от трейнера  :confused:

п.с. А какво му има на HEXа , според мен щом той е забранен трябва и полиморфа да се забрани(там поблема с пропаданията и с маговете които няма какво друго да направят и единствената им цел е да ме полиморфнат на неравно и да пропадна е доста по голям)
п.с. а и между другото мен си ме бият и в полиморф доста често( след поли маг ми пуска 2 бласт и поли не се маха.... :doh:, другото което е че като се излиза от полиморф понякога героя неможе да се движи все едно не знае какво става неможе да се обърнеш даже , говоря за случай когато се бия 1вс1 с маг)
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 03:28:15 pm от ggbg »
I spit on the Horde!

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:нарушител
« Отговор #51 -: Декември 15, 2009, 03:01:40 pm »
Да така е, но поне сега ако някой ти я кастне в БГ, няма да може да се оправдае, защото е отишъл и си я е научил целево  :clover:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:нарушител
« Отговор #52 -: Декември 15, 2009, 05:29:17 pm »
Conflagrate е вече disabled.
Hex също.

Тея неща са смешни .....  :doh: :doh: Като ще забраняваш забранявай всичко бъгаво не 2 героя ги режеш другите си ползват бъгчетата . Аре мани им и Bladestorm , мани и Penance това което правиш е страшно безмислено . Нито си играл с Warlock нито със Шаман , особено пък шамана без Hex е доста орязан , но "ти разбираш най-добре" .

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:нарушител
« Отговор #53 -: Декември 15, 2009, 06:08:37 pm »
Тея неща са смешни .....  :doh: :doh: Като ще забраняваш забранявай всичко бъгаво не 2 героя ги режеш другите си ползват бъгчетата . Аре мани им и Bladestorm , мани и Penance това което правиш е страшно безмислено . Нито си играл с Warlock нито със Шаман , особено пък шамана без Hex е доста орязан , но "ти разбираш най-добре" .
Този път съм съгласен шамана и без това има доста неработещи неща за да го осъкатявате още
 
п.с. мага-аркан (според мен има много по ОП магий), полиморф с който може да те убие с и клик(пропадане) и нереален демидж малко ли са  :confused:
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 06:11:11 pm от ggbg »
I spit on the Horde!

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:нарушител
« Отговор #54 -: Декември 15, 2009, 08:03:41 pm »
Conflagrate е вече disabled.
Hex също.

 Е, Алейн кажи поне до кога няма да мога да ползвам конфлагрейт и щом ще махаш бъгави магий поне да не е само на шаман и лок...

Неактивен evSe

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 222
  • EVO Karma: 7
  • Step Into the shadows.. See the dark side!
Re:нарушител
« Отговор #55 -: Декември 15, 2009, 08:26:04 pm »
Така да изкажа и аз мнение по наболялата тема,макар и пристрастен.

В случая смея да твърдя,че 1во това не е никакво решение на проблемите,просто много хора ще излетят от сървъра (било то заради ползването на вече забранените спелове,или за изливане на нерви във форума,което като гледам е започнало и тепърва ще продължава.)
Относно хекс-а,нито е невероятно големия бъг,нито е нещо необратимо(всеки има пвп тринкет),а играчите които го спамят се броят на пръсти,такаче този спелл най-малко заслужава такава участ(дори и временна)
Отностно конфлагреит-а... еми там хората не се научиха,че за да не ядът по 10к крит трябва да имат резаилънс,но тази тема сме я водили,спорили и т.н. Лошо няма за известно време да е спрян спел-а,но така се убива цялата ПвЕ игра на лок-а като дпс.
Другото с което не мога да се съглася макар да знам причината е свободно избирателното спиране на спелове на определени класове и поддържането на други,усезаемо много по-бъгави от горе споменатите(говоря за аркейн про-тата). Факт,много голяма част от сървъра играе с въпросния клас/билд и при евентуално спиране на техен спел ще има 100 пъти повече "реване" във форума.Не съм привърженик на типичната българска черта "аз изгорях,дай и другите и с мен да повлека". Цялата идея на поста ми, е че това са прекалено,ама наистина прекалено отчаяни мерки за "уж подобряването на играта"
Пеше,че забраната на спеловете ще бъде до ъпдеит-а на версия 3.2.2,която чакаме от..хм не помня и аз кога вече.Факт,никои не може да задължава ръководните лица,кога и по колко време да отделят на сървъра,но все си мисля че времето за което ще прегледат всички теми и съответно ще отговорят на които трябва,не е много по-голяма от едно спиране на сървъра и пачване на въпросната версия излезнала преди повече от 2 месеца.
Просто не винаги "лесното решение/бягане от проблемите в случая/ е някакво решение.

Лека вечер на всички.
Disterbia  Undead Warlock 80lvl  Eviverice Undead Rogue 80lvl Faithless Undead Priest 80lvl

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:нарушител
« Отговор #56 -: Декември 15, 2009, 08:55:48 pm »
Още повече, че махнахте Хекс, който има каст 1 на 45 секунди, така че правете сметката как сте обсебени от плач.Не ви приляга да режета такива класове.И не го знам от къде ви идва тоя 83281831к демидж от Конфлагрейт, но на мен повече от 9 000 не ми бяха удряли.С 300 резайленс.

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:нарушител
« Отговор #57 -: Декември 15, 2009, 09:08:56 pm »
Още повече, че махнахте Хекс, който има каст 1 на 45 секунди, така че правете сметката как сте обсебени от плач.Не ви приляга да режета такива класове.И не го знам от къде ви идва тоя 83281831к демидж от Конфлагрейт, но на мен повече от 9 000 не ми бяха удряли.С 300 резайленс.

до някъде си прав...аз си направих тест с 1 приятел, който има 400-450 ресайлънс да видя колко деймидж ще му направя с Конфлагрейт и като видях 6к критикал(не лъжа за да позволите магията) се очудих,после случай в ВСГ,със берсеркинг и активиран тринкет 590 Спелл пауър ударих 12к на хънтър с 16к живот.Незнам кое е толкова бъгавото...лично аз не съм удрял космически крит от сорта на 20к,а гледам много хора се оплакват... :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:нарушител
« Отговор #58 -: Декември 16, 2009, 10:03:31 am »
Alien масовото забраняване на магии съсипва играта. Играта не е само PvP. Дискутирали сме много пъти, че всеки клас има бъгава магия или бъгав glyph например. Призовавам да обмислите добре всички забрани на магиите които налагате. Сървъра никога няма да бъде като оригинален дори самата забрана на магиите ще го отдаличи още повече от истинското.

Conflagrate на 3.2 работи там ще ви го оправя. Като фикснат hex-а ще го имате отново.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:нарушител
« Отговор #59 -: Декември 16, 2009, 10:05:53 am »
Добре сме тръгнали :up: Айде скоро очаквам да забраниш и всички останали магии... :doh: :doh: :doh: :doh:

В последно време виждам само злобни коментари от твоя страна и това не е здравословно за форум акаунта ти.
Продължавай в същия дух и ще те срещна с error 403.

Само днес видях 3 подобни постинга. Ако не ти е кеф нещо не влизай в форума и не пиши.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database