Автор Тема: Злоупотреба?  (Прочетена 6313 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Злоупотреба?
« -: Октомври 19, 2009, 01:51:32 am »
Здравейте.
Мислиx много дали си заслужава да правя тема и изведнъж ми дойде въпроса защо пък не?
Искам да се оплача от 1 GM Jababadu  :wink: или по-просто Meketa.
Нямам нищо против теб, но моляте не злоупотребявай с GM acc, ако е възможно какво искаш да убиеш ПвП-то в Evo?
Е за днес ти успя да прогониш всички allianci от wsg силно се надявам да не накланяш везните в играта отново.
Не е приатно,  когато GM влезе с маге и има всички магии в играта и пръстен 1000 def и ти му играеш с Rogue.  :confused:

П.с Не съм сигурен, че е бил Meketa просто така казаха хората, че това е неговя герой.
Ако съм сгрешил и не е той моля да бъда извинен.
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 01:57:53 am от Elizza »
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Злоупотреба?
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2009, 02:05:01 am »
Аууу, слакеееееееер.К'ви мизерии си правил пак?  :freak: Бан,бан!!!  :freak:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Злоупотреба?
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2009, 02:20:11 am »
На този герой имам само ринг с 1000+, което мисля, че и от алианса имат. Останалото е бъфнати итеми с гемове или енчанти, колби за sp,haste и колби за резист на dmg, колби за мана, които мисля, че са достъпни на всички. Какъв баланс нарушавам ? Не веднъж умрях в бг-то тази вечер. Въпроса е, че имаше кой да ме хелва. :P Ще го преживеете една вечер че съм оцелил съотборници, които знаят как да използват героите си и че съм ви показал какво е sp,haste и crit на едно място в инвентара на mage. За кои всички магии говориш след като използвах само blizzard, pyroblast,fireball,fire blast, blast wave,frost nova,mana shield, arcane explosion,arcane missiles...? Може би трябваше да си махна ринга...нищо другия път без него.  :clover:

п.п.: Ако съм ви обидил и съм нарушил баланса, само защото знам как да си използвам ресурсите на mage-а, искам да се извиня на всички и на теб индивидуално. :clover:

едит: Дори на последното wsg умрях три пъти последователно от rogue...
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 02:23:23 am от MeKeTa »

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Злоупотреба?
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2009, 02:27:43 am »
Няма проблем  :clover:

П.с Срещал съм този маге май пред SW той маи се heal с HoLi light няма значение :-)
Мисля, че темата се изчерпи и ще помоля да я заключите да няма излишен спам.  :clover:
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:Злоупотреба?
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2009, 02:39:40 am »
и накрая явно не ти се мреше та реши да бъгнеш ли незнам какво точно :freak: остана на 1 hp, всичко ти диспелнах уж (дори Ice BLock-a по едно време) - бой, бой пак абсорб ресист таки ли не ти го зех това 1 хелт :woot: или си бил голям късметлия? :freak: ама просто не мисля, че беше случайно :dohh:

че съм оцелил съотборници, които знаят как да използват героите си

добре, че не играеш алианс..там надали ще ги уцелиш...  :confused:
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 02:45:53 am от Amethyst »
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Злоупотреба?
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2009, 02:46:04 am »
Няма проблем  :clover:

П.с Срещал съм този маге май пред SW той маи се heal с HoLi light няма значение :-)
Мисля, че темата се изчерпи и ще помоля да я заключите да няма излишен спам.  :clover:
Имам да, holy light и holy nova, гм-ските. Holy light-a съм го ползвал само, когато сте ме били пред градовете или в гурубаши арена. А holy nova-та, която имам ще ви избива с един удар, а съотборниците ми ще ги хелва с около 200k. Имам и друид форма, дори я кликнах веднъж по погрешка, но никой не атакувах тогава. :)
Както знаеш нямам много време да играя в сървъра и сигурно си наясно, че не играя. Влизам от време на време да разпусна. Било то да ме биете някъде или да играя по-сериозно в bg.
Утре вечер или през деня може пак да вляза. Ако ви е проблем кажете, няма да играя в bg-тата. Само мир да има. :)  :clover:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Злоупотреба?
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2009, 02:49:03 am »
и накрая явно не ти се мреше та реши да бъгнеш ли незнам какво точно :freak: остана на 1 hp, всичко ти диспелнах уж (дори Ice BLock-a по едно време) - бой, бой пак абсорб ресист таки ли не ти го зех това 1 хелт :woot: или си бил голям късметлия? :freak: ама просто не мисля, че беше случайно :dohh:

добре, че не играеш алианс..там надали ще ги уцелиш...  :confused:
Между другото, го забелязах това. На последия рунд. И аз не знам дали се бъгнах, затова помпах само мана шилда и чаках всеки момент да умра. Но това беше секунди преди да свърши рунда и май никой не убих докато бях на 1. :)

п.п.: Може и от protection potion колбите да съм се спасил от атаката ти. :)
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 02:57:59 am от MeKeTa »

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Злоупотреба?
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2009, 10:29:09 am »
добре, че не играеш алианс..там надали ще ги уцелиш...  :confused:
Явно не си бил на точното място в точното време. Днес от 12.00 до 02.00 пред ордата на wsg беше просто касапница. Нямаха никакъв синхрон и поглед върху играта(предполагам, че е останало от навика им няколко основни Horde pvp играчи да им вършат мръсната/мократа работа) и бяха разбити.

Цитат на Meketa:
"На този герой имам само ринг с 1000+, което мисля, че и от алианса имат".
На което ви отговарям с цитат от "Властелинът на пръстените":
"Пръстенът дава всевластие по мярката на притежателя си", а от Aлианса си имаме своите "Три пръстена за елфите крале под този небосклон", както и няколко други.

Момчета и момичета, има си тактика на играта. Един играч не би могъл да наклони везните дотам, че да спечели сам играта. Това е отборна игра, а не солови изпълнения. Аз какво да кажа при следната ситуация - знамената са 2:2 и двете фракции са взели последното знаме на противниковата и са се прибрали в своя лагер, аз освобождавам нашето и умирам заради това, а нашия юнак стиска ордското(не го връща - явно си му харесва да го носи) и се разхожда като на парада на Съветската армия на Червения площад. И така докато не взеха алианското знаме отново, после го спипаха и умря, както умря и шанса за победа. Или друга ситуация от друго време - ние от Алианса сме от първо до пето място по брой убийства и demage, което говори за някакъв превес, а накрая знамената са 3:0 за Horde. Peace и до нови срещи в WSG. :clover:
 
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 11:41:30 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Злоупотреба?
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2009, 11:06:39 am »
Имам да, holy light и holy nova, гм-ските. Holy light-a съм го ползвал само, когато сте ме били пред градовете или в гурубаши арена. А holy nova-та, която имам ще ви избива с един удар, а съотборниците ми ще ги хелва с около 200k. Имам и друид форма, дори я кликнах веднъж по погрешка, но никой не атакувах тогава. :)
Както знаеш нямам много време да играя в сървъра и сигурно си наясно, че не играя. Влизам от време на време да разпусна. Било то да ме биете някъде или да играя по-сериозно в bg.
Утре вечер или през деня може пак да вляза. Ако ви е проблем кажете, няма да играя в bg-тата. Само мир да има. :)  :clover:

Не не е проблем, но ако има възможност да е с някав по реален герой итемите не влияят толкова много, но другите неща убиват интригата  :clover:
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Злоупотреба?
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2009, 11:17:02 am »
Аз пък забелязах друго ( или ми са стори или мекета беше дигнал талантите и на трите вида spec на mage - arcane , fire и frost ) ... Представи си какво става Arcane Blast , Pyroblast , Frostfire bolt , Frost bolt и т.н. и всички те правят максимален дмг ...

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Злоупотреба?
« Отговор #10 -: Октомври 19, 2009, 11:29:09 am »
Да порицаем Мекета дружно  :freak: :freak: :freak: :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Злоупотреба?
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2009, 12:44:41 pm »
Не би ли трябвало да приемете това, че играе с каквито и да е магии, само заради факта, че подържа сървъра в който играете ?

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Злоупотреба?
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2009, 02:44:38 pm »
Мекет в привате сървърите стават такива бъгове с Абсорба на 1 дмг.
Пример: Правиш Айс блок и ти го диспелват (в случай на лаг или друг ако мога да го нарека фактор) се бъгваш  и оставаш на минималния си живот - 1 ХП. Ако си заинтересован мога да потърся клипче с въпросния бъг.
Приятна игра  :fun:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Злоупотреба?
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2009, 07:30:28 pm »
Много ясно ,че един човек може да подобри играта на други 9.В Алианс един от тези Хора е Frozen.В момента в ,който влезе в БГ всички започват да играят по-добре , така се случва и с Ордата когато влезе Крипто.При положение ,че имаш силен , добър играч до себе си , фиктивно и ти започваш да играеш по-добре.

п.п. Неизброявам други хора защото тези двамата изроди  :freak: са основен фактор  но това неозначава ,че няма и други такива "повдигащи бойния дух хора"  :clover:
Uno Sanctum

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Злоупотреба?
« Отговор #14 -: Октомври 19, 2009, 08:10:21 pm »
На тези двамата им играе сета не те   :fun:
И как ако може да попитам, някой играещ до теб, добре играещ, може да те накара да правиш нещо, което по принцип не можеш - а именно да играеш добре  :freak: