Автор Тема: Spam & Offtopic безкрай!  (Прочетена 4193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Spam & Offtopic безкрай!
« -: Март 29, 2012, 11:03:42 pm »
При нас има и друго - повечето куести, които са от столиците, не ги зачита за Loremaster :doh:

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #1 -: Март 29, 2012, 11:49:47 pm »
На мен ми остават много малко задачи за този лоремастер и скоро време ще почна да досаждам за помощ от ГМ-ите  :cap: :clover:

Неактивен Header

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 187
  • EVO Karma: -34
  • wow user
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #2 -: Март 30, 2012, 12:13:25 am »
При нас има и друго - повечето куести, които са от столиците, не ги зачита за Loremaster :doh:
Нали не си вярваш?

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #3 -: Март 31, 2012, 01:05:29 pm »
Нали не си вярваш?

Header-e, прост идиот такъв. Има куести, които се броят за Loremaster и такива, които не се броят :doh: Поразгледай малко инфото в Wowhead за тях, или си прекалено незрящ, за да го прозреш?

Клас куестите и тези от евентите не се броят, както и някои, които са за доставянето на продукти към ордата/алианса (дори да са само по веднъж).

П.П. Вярвам си, защото с времето научих, че на очите и ушите си мога да вярвам по-малко, отколкото на усетът и мозъкът си за нещата, които ги знам. Някои неща, дори да не ги виждаш са там, а други, които ги виждаш, реално не са там.

П.П.2 Прекалено жалък си, за да разбереш за какво говоря

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #4 -: Март 31, 2012, 01:39:45 pm »
Близалката има право, но нека запазим добрият тон, моля!

Най - мразим някой да ми умнее!

Problem

  • Гост
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #5 -: Март 31, 2012, 02:39:17 pm »
Header-e, прост идиот такъв. Има куести, които се броят за Loremaster и такива, които не се броят :doh: Поразгледай малко инфото в Wowhead за тях, или си прекалено незрящ, за да го прозреш?

Клас куестите и тези от евентите не се броят, както и някои, които са за доставянето на продукти към ордата/алианса (дори да са само по веднъж).

П.П. Вярвам си, защото с времето научих, че на очите и ушите си мога да вярвам по-малко, отколкото на усетът и мозъкът си за нещата, които ги знам. Някои неща, дори да не ги виждаш са там, а други, които ги виждаш, реално не са там.

П.П.2 Прекалено жалък си, за да разбереш за какво говоря

само недей да обиждаш, че всички го можем, хората си дискутират, остави ги да си пишат, и не си показвай обикновенната черта от характера, както винаги  :doh:

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #6 -: Март 31, 2012, 06:50:32 pm »
LOKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM !

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #7 -: Март 31, 2012, 07:17:23 pm »
Да, локум малко. Аз никога, ама никога не бих минавал куестове за Loremaster, ако не съм 80ти левел, защото играта е адски скучна до повръщане, ако трябва да играя 10 куеста 3-4 часа. И също да подчертая, че мисиите в Kalimdor и EK са така направени, че да насочат героя в новите зони - т.е. аз си минавам всичко в някоя зона на Kalimdor и ме пращат с последната мисия на някое забутано място в EK само, за да говоря с някой си, който е в някое село и да знам, че там има мисии. Или имам по 2-3-4 мисии за дънджъни, които са за много по-висок левел, а разполагам само с 25 места в Quest log-а. Т.е. много са хаотични. Ходих 3 пъти в един dungeon с едни змии - 3 пъти, защото тоя quest giver ме прати първо за един таблет, след това за един бос змия, след това за не-помня-какво, вместо да ми даде 3-4-5 мисии наведнъж и само с 1 ходене, и пак бях 80ти левел, иначе си е бахалия да тичам 100 пъти.  И също така единия път връщам мисия в селото в зоната, другия път в Tanaris, а третия на не-знам-къде - което създава излишно много обикаляне - изобщо първите 2 континента не са обмислени от тази гледна точка много много.

От "The burning cursade" този проблем не съществува в новите зони - по-добре са обмислени.

Минавам сега за този achievement само за кеф - играта е пипната като нива и текстури на обектите и е интересно да видя какво са измислили дизайнерските им екипи - някои от нивата затаяват дъх, дори правени с толкова малко "ъгли", което е супер постижение!

« Последна редакция: Март 31, 2012, 07:27:37 pm от vnmilenhunte »
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #8 -: Март 31, 2012, 08:45:06 pm »
За сега само това:



Отивам на ракия и после ще ти обясня, колко много си заблуден :clover:


Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #9 -: Март 31, 2012, 11:22:51 pm »
Въпрос на вкус  :clover:
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #10 -: Април 01, 2012, 12:43:17 am »
Брат ... Ходи се гръмни ....
Всъщност е разбираемо твоето мнение. Та ти играеш в пиратски сървър , да не говорим , дали въобще обръщаш внимание на описанието в задачите.
Ако играеше в близард , би могъл да наблюдаваш промени в светът около тебе , след като изпълниш дадена мисия. Също би ти било много по-интересно ако вникваш в това което ти се описва на онзи изкуствен пергамент : )  :clover:
За едно си прав ... "Въпрос на вкус" , а аз ще добавя "Казало кученцето и си облизало дупето"

п.с. И понеже не се придържаме към темата , ще разделя ненужните оффтопици в друга : )
« Последна редакция: Април 01, 2012, 12:54:17 am от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #11 -: Април 01, 2012, 06:59:32 am »
Въпрос на вкус  :clover:
Поне веднъж се зачети в куест лога, за да разбереш защо трябва да изпълниш въпросната мисия и ще видиш, че куестовете не са само начин за вдигане на ниво.Те обхващат голяма част от историята на играта и хиляди различни сюжетни линии и точно там им е чара.Как да научиш историята на играта и зоните през които минаваш докато играеш.
Опитай поне веднъж и после кажи дали още ти е скучно куестването.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Spam & Offtopic безкрай!
« Отговор #12 -: Април 01, 2012, 08:51:04 am »
Аз четох куестите, но ми се стори, че липсва добро описание на светът на WOW - кой герой какво прави, какъв е, що е (както беше в Diablo I и Diablo II), просто има "абе некви моби ни бият по селото, въри ги сбии" и това е. Честно, гледал съм куестите, липсва сюжетна линия и история, има някаква последователност, но като човек, четящ книги (с къде по-добър стил на писане - едно на ръка - и като човек играл Diablo I и Diablo II, в които историята е перфектно изпипана и поднесена), мога да кажа, че играта е правена за хора вече запознати с Warcraft III.

И за всяка мисия, като бях 40ти левел, тичаh като шашавв напред-назад, за да си взема нов куест и да върна стария, много непреценено. Признавам, има левел дизайн и атмосфера играта, във всеки пост мед ми капе от устата, докато го казвам, но за разположение на мисиите и за избистряне най-подробно на историята - липсват. Може на Blizzard на Cataclysm да се променят нивата, ако и на "The Frozen Throne" има такива неща или поне в диалозите и историята, кажете, за да не оставам с такова грешно отношение към достойнствата на играта.
« Последна редакция: Април 01, 2012, 08:59:26 am от vnmilenhunte »
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com