Автор Тема: [FIXED]Dark Moon Faire  (Прочетена 2227 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен angrywolf

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • evo user
[FIXED]Dark Moon Faire
« -: Февруари 01, 2010, 04:25:13 pm »
Здравеите искам да съобщя за това че Dark moon faire-a го няма на мястото му. Днес 01.02.2010 година трябваше да е пред Shattrah но уви ни вопъл ни стон. Та ако някой види случаино моита тема моля да ме уведоми какво да правя с моя Куест за тринкета коитом ми излезе прескъпо?? Поздрави.
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 10:45:01 am от untaught »

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2010, 05:05:05 pm »
Пич и аз го чакам, имам 8 куеста да върна там но никакъв го няма... да не би самият календар на играта да е нещо бъгнат  :confused:

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2010, 05:08:34 pm »
Здравеите искам да съобщя за това че Dark moon faire-a го няма на мястото му. Днес 01.02.2010 година трябваше да е пред Shattrah но уви ни вопъл ни стон. Та ако някой види случаино моита тема моля да ме уведоми какво да правя с моя Куест за тринкета коитом ми излезе прескъпо?? Поздрави.
Мисля, че вече стана банален тоя фестивал....... Толкова ли неразбрахте се закаснява с 24-36 часа..... Едно и също секи месец !  :freak:
1-во се появяват каруци и тем подобни неща и след 24 часа се появяват NPC-тата. Незнам сега как е но досека беше така.
« Последна редакция: Февруари 01, 2010, 05:11:26 pm от Ballista »

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2010, 05:39:17 pm »
Закъснява с ден винаги, вижте утре как е...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен angrywolf

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2010, 08:35:02 am »
ми днеска видяХ . Както казва дядо ми ФаиДъТа. Е ние ще сме търпеливи и ще изчакаме ,въпросът е все някога да се появи и да си върнем "ЕПИЧНИТЕ" кУестоВе. Извинявам се за това че незнам че се появява феста малко по късно ,но все пак трябва да си зададем въпросът-"Такали трябва да е". Мисля че не трябва да се оставят такива маловажни проблеми неразрешени!!! Поздрави again!

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2010, 09:21:47 pm »
ми днеска видяХ . Както казва дядо ми ФаиДъТа. Е ние ще сме търпеливи и ще изчакаме ,въпросът е все някога да се появи и да си върнем "ЕПИЧНИТЕ" кУестоВе. Извинявам се за това че незнам че се появява феста малко по късно ,но все пак трябва да си зададем въпросът-"Такали трябва да е". Мисля че не трябва да се оставят такива маловажни проблеми неразрешени!!! Поздрави again!

К'ви бъгове има,ти за най-малкото се хващаш...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен angrywolf

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2010, 09:40:53 am »
Извиняваи ама ако на мен шефа ми каже че :
#textArea {
   color: #ffffff;
съм избрал грешния цвят мислиш ли че ше е толкова учтив колкото сам аз със вас. Наи вероятно да ми отреже заплатата. Аз просто съобщавам че това е нещо малко и ако погледнете ще можете да го оправите стига да ни ВЪ марзи. Поздрави пак
К'ви бъгове има,ти за най-малкото се хващаш...

Неактивен Taurena

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -2
  • Ninja
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2010, 02:13:01 pm »
Четвърти ден закъснява  :confused:..........................
Benix 80 lv Undead mage 
 Nike 80 lv Blood Elf Paladin

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2010, 02:53:55 pm »
Извиняваи ама ако на мен шефа ми каже че :
#textArea {
   color: #ffffff;
съм избрал грешния цвят мислиш ли че ше е толкова учтив колкото сам аз със вас. Наи вероятно да ми отреже заплатата. Аз просто съобщавам че това е нещо малко и ако погледнете ще можете да го оправите стига да ни ВЪ марзи. Поздрави пак
Разликата е че ти си на работа и на теб ти се плаща за това,което правиш...надали работиш на добра воля...
Не можеш ли да изчакаш като всички останали да дойде,вместо да се правиш на остроумен...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен angrywolf

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2010, 10:21:14 am »
М да чакам си търпеливо , и разбирасе разбирам това че ГМ-тата и администраторите на ево не вземат кои знае какъв хонорар от това , че се занимават с нашите глупости. Но ако не друго то поне искам да разбера каде ще се намира Dark Moon Fair-a ,  за да знам каде да отида да върна куеста. Поздравявам за усилията които бяха положени относно крашовете в последно време. Поздрави и се надявам някои да знае каде да чакам Панаира!!

Неактивен bdjoe

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2010, 05:35:36 pm »
Не че нещо, ама времето за фестивала си отиде, а аз така и не видях изобщо нещо да се появи. Сега какво, следващият ли чакаме, или ще има някаква компенсация?
Не смей да отговаряш, ако не можеш да пишеш, ламер!

"Не знам" и "не мога" са ОТДЕЛНИ думи! "Дигам" и "зимам" - такива дума в българския език НЯМА! И разбери разликата между "и" и "й".

Неактивен Taurena

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -2
  • Ninja
Re:Dark Moon Faire
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2010, 06:40:19 pm »
Много лошо се получи така плз аднете го фестивала поне за 1-2 дена ? Трява да чакаме другия месец инъче :no: :puppyeyes:
Benix 80 lv Undead mage 
 Nike 80 lv Blood Elf Paladin