Автор Тема: EvoWow Ориентация  (Прочетена 6461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен underline

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • wow user
EvoWow Ориентация
« -: Юли 31, 2016, 12:55:38 pm »
Здравейте,

Отварям тази тема с молба към играчите, които са най-наясно със сърцето и душата на този сървър :) Играех преди години, но вече съм позабравил нещата и сега ми е трудно да реша какво и накъде да се ориентирам след 80-то ниво. Виждам, че тук има различни "къстъм" вендори, магазини с различни точки и вероятно още подобрения за които не подозирам. Отделно на всяко десето ниво получавам разни "валути", които също не съм сигурен къде и как да похарча а не ми се иска да купя нещо и после да съжалявам, защото съм намерил по-хубави неща в друг вендор. Та молбата ми е, да се направи един гайд, който е конкретно за ево за да може човек бързо да се ориентира във сървъра. Също може да се напише, кои гилдии са активни, какви хора се търсят, играчи на които може да се разчита за помощ и всякаква полезна информация. Сигурен съм, че почти всичко може да се намери вече написано във форума, но аз лично се загубих в стотиците теми и все още не съм наясно.

Благодаря :)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: EvoWow Ориентация
« Отговор #1 -: Юли 31, 2016, 10:13:49 pm »
Валутите лесно можеш да ги провериш тук:
http://wotlk.evowow.com/

Обикновенно токените се ползват за закупуване на предмети за съответния левел. 60-70-80.

Тия пандора кутии се получават от реферал системата.
http://www.evowow.com/faq/wow-referral/

Има NPC което може да те телепортира и един къстъм вендор от който може да си закупиш разни дреболии.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен underline

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: EvoWow Ориентация
« Отговор #2 -: Август 03, 2016, 08:06:43 pm »
Добре, завърших 80-то ниво. Сега имам:
Emblem of conquest x 200
Emblem of heroism  x 153
Badge of justice       x 255
Stone keeper's shard x 76
Wintergrasp mark of honor x 168.

Warrior ми е героя. Танк едва ли има смисъл да ставам, защото предполагам си имате много пък и вечерно време рядко играя. Какво бихте ме посъветвали да си купя с тази валута ? :)

Мерси

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: EvoWow Ориентация
« Отговор #3 -: Август 04, 2016, 09:43:07 pm »
Питай пехотинеца май той беше Уариор.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database