Автор Тема: death strike  (Прочетена 3200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hataja

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: -7
  • Side: For The Horde
  • Герой: Princa
death strike
« -: Февруари 22, 2010, 03:02:54 pm »
някои може ли да ми даде обяснение защо е забранен death strike

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:death strike
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2010, 04:26:42 pm »
Бие повече от колкото трябва... четете малко преди да поствате.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:death strike
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2010, 04:41:16 pm »
И да допълня @Нокаут.
Страйка не зачита Armor и Resilince т.е  на паяк може да удариш 9к но на играч също толкова.

Неактивен hataja

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: -7
  • Side: For The Horde
  • Герой: Princa
Re:death strike
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2010, 03:22:42 pm »
зачита си всичко поне при мен в батлегроунд удрчм на мелегерои с плате мах 3-4к а на клотхер до 6-7 к сусхтото което правч и на мобове от което не разбирам защо е забранен (при условие че сам ДК на танкинк и маге ме свалял с 2 крита (15к-16к) а после защо никои не иска да прави арени с ДК !

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:death strike
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2010, 04:23:27 pm »
зачита си всичко поне при мен в батлегроунд удрчм на мелегерои с плате мах 3-4к а на клотхер до 6-7 к сусхтото което правч и на мобове от което не разбирам защо е забранен (при условие че сам ДК на танкинк и маге ме свалял с 2 крита (15к-16к) а после защо никои не иска да прави арени с ДК !
Mage да прави на играч 15к-16к в момента? Едва ли. На BG рядко удрям по 10к при 2500+ Spell power. Kазаха ти - бъгаво е. При употреба рискуваш наказание. Бай Брадър никога не спи!(май имаше такъв system message)
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 04:26:55 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Sonofdeath

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:death strike
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2010, 11:53:45 am »
ей това да си ДК на ево си не е работа... Ънхоли не работи преживяхме го, деад грип не работи вече нямаме шанс срещу кастери. Сега забранихте една нормално работеща магия.     
1-во: Деад страйк зачита ресс и армор просто трупаме армор пенетрейшьн...
2-ро: нормално е да биеш повече дмг на по-малки от теб. Така е и в близз.
3-то: на пвп съм фиуриоус с бетрейър и на плат повече от 6к крит не съм бил и 9 на зелен али маг , докато имах пала уар и дк бъф заедно с тринкет и хистерия.
Пс: лок ми бие по 13-14к конфлагарейт не му я забранихте...
Пс 2: най-вероятно пак ще ми изтриете поста, но пак казвам не забранявайте магии, а ги поправяйте и гледайте поправените магии да са били наистина бъгнати...
Благодаря за вниманието.

Неактивен Boliarin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:death strike
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2010, 11:20:20 am »
   
1-во: Деад страйк зачита ресс и армор просто трупаме армор пенетрейшьн...
2-ро: нормално е да биеш повече дмг на по-малки от теб. Така е и в близз.
Пс: лок ми бие по 13-14к конфлагарейт не му я забранихте...

  Тук съм напълно съгласен с Вас, но явно някой "ревлио" е надул главата на админите след като е изял няколоко тупаника от играч който си разбира от класа и затова е забранен основният завършващ удар на ДК в Блъд спек-а.....

За паладините нема говорим....да вкара над 20к за 5-7 сек е сущокато в близз а ДК като е започнал да бие както бие в близз явно не се е харесало на някого.ДК-то ми там държи 10-12К ДПС в райд ако го направя тук сигурно ще ме изкарат хакер чеетър програмер бъгер и какво ли още не.....