WOTLK > Warrior

Arms PVP Guide

<< < (2/5) > >>

LaSnOcHeS:
Като цяло нещо не ми харесаха и на мен талантите, а това за облеклото пък не знам и защо си го добавил, тъй като всеки може да си носи каквото му харесва.
Също така 1к резайлънс се получава да не кажа от 5-6 дрешки + 1-2 енча, тоест камани с "рез" не знам за какво са ти  :clover:

rhapsody:
Талантите са си добре, само дето 2-те точки на Booming Voice се слагат на Improved Charge. Глифовете само за Мортал Страйк другите са боза от "големите" . Къде е глифа за Bladestorm-a, глифа за Overpower? ;) Сев тия 3 точки за Improved Heroic Strike по скоро са за pve на Fury, че там е постоянен спам това в някой макрота :) Лично менние ;) В pvp Heroic Strike не го ползвам освем ако не съм на прот. Tactical Mastery задължително за pvp.  :clover:

justmexd90:
Всеки си има стил на игра.Аз така играя войнът затова е и такъв гайда .. Както и да е в ево този гайд не може да се разбере , но държа да подчертая , че няма да видите war с различни таланти / глифове / итеми в АТ.

victor?:
а ти в ат си колко рате? :D

justmexd90:

--- Цитат на: victor? в Април 26, 2013, 07:26:32 pm ---а ти в ат си колко рате? :D

--- Край на цитат ---

http://arena-tournament.com/armory/char/justmexxd
Имам още два героя на които няма да им кажа имената

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия