Автор Тема: Обща равносметка на гилдиите  (Прочетена 7609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Обща равносметка на гилдиите
« -: Май 12, 2011, 09:48:37 pm »
В последно време при ордите се получи голямо разнообразие на гилдии, коя от коя препираща да стане по-известна и по-популярна. В началото всички изглеждат добре и са здрави, понеже са сбирщина от повечето силни играчи от други гилдии, които преди това пак са си били заедно, като на края (1-2 месеца след създаването) всичко пропада. В момента няма една свястна гилдия, която може да направи сносен рейд 25 без помощ. Тези глупости започнаха отдавна и са резултат от глупостта и егоизмът на някои от играчите. И още нещо - след разделянето на гилдиите (за последните 6 месеца някои хора смениха по 4-5 "постоянни" гилдии :lol:) ходят пак със същите хора, с които са играли преди, въпреки, че не са от едни гилдии и на края всеки възхвалява прекрасната гилдия, която са, при положение, че сами няма да имат този успех :lol: :lol: :lol:

Късмет за напред. В момента в Ево няма и една гилдия, която да отговаря на задълженията си като такава институция :clover:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #1 -: Май 12, 2011, 11:09:53 pm »
Институция?Мажоритарни собственици?А защо не и хора отговарящи за бюджета?Все си мисля,че е важно да се изкефиш(да вземеш "uber qkiq mace  deto dava 900 SP") и да ти е приятно с кои хора играеш,а не какво пише под името на твоя и/или техните герои.


В какви филми се вкарахте кат още lich king не сте видели
Чалгата не е музика,а заболяване.

untaught

  • Гост
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #2 -: Май 12, 2011, 11:22:16 pm »
Искрени съболезнования. :freak:

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #3 -: Май 12, 2011, 11:57:15 pm »
Ако се замислите малко(разбирасе,за да стане това,трябва да има с какво  :lol:) човека е болезнено прав,нещата смърдят и не ми е ясно,къде е удоволствието в цялата тази работа  ;-)

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #4 -: Май 13, 2011, 01:20:07 am »
Институция?Мажоритарни собственици?А защо не и хора отговарящи за бюджета?Все си мисля,че е важно да се изкефиш(да вземеш "uber qkiq mace  deto dava 900 SP") и да ти е приятно с кои хора играеш,а не какво пише под името на твоя и/или техните герои.


В какви филми се вкарахте кат още lich king не сте видели

Покажи ми гилд, който е направен за забавление тук бе умник :doh:

Искрени съболезнования. :freak:

Коментара ми се отнася и за вашия гилд :freak:

untaught

  • Гост
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #5 -: Май 13, 2011, 03:14:29 am »
Мъка! Много навътре почнахте да я вземате тая игра нещо. И аз бях така преди 2 години, сигурно станаха. Чат-пат пак ме избива, но гледам да не им обръщам внимание на кретенчетата и да ме хейтват, колкото си искат, като им кажа две приказки... пък да не ме занимават повече.
Вярно и BloodSheD не е само за забавление. Все пак се стараем да направим нещо, когато ходим някъде и съответно да има някакво разбирателсто. Всякакви хора има и няма как да се промени всичко, че да се угажда на всеки. Дори редовно има спорове за елементарни неща - примерно някой му се спи, гладен е и т.н. в средата на някой рейд и редовно им казвам на тея, който са против човечеца да се наспи, ако не ви изнася си търсете друго място, където всичко ще ви е наред и няма да имате проблеми. Писнало ми е от хора, който са влезли да играят само и единствено, за да вземат предмет и не зачитат нуждите на другите. Хората, който сме основали гилдията сме далеч от тея драми и глупости на така наречените "nolifers", но се надявам и други да го проумеят. Някой може ли да ми каже какво губите ако друг напусне рейд по средата и се разпадне групата или ако някой не е искал да дойде, а е бил ключето към боса? Ми дано скоро си отговорите на тоя въпрос и да не се сърдите и да се храните за тея маловажни неща. Тва ви е основния проблем и тея любими майки, които редовно се споменават. Вземете малко се хванете в ръце и се замислете, че играете с хора, а не някакви роботи или както искате си ги наречете. Не всеки е сложил на първо място предмета от боса в приоритетите си или да цъкли по цял ден в скапаната игра. Именно заради това е спрян и приема на нови членове. Дано се изгладят нещата и да продължим напред. Не говоря за PVP, защото не го играя от година, просто нервите там са "епични" и няма какво да ги обсъждаме. Вярно, дрога е, но чак толкова...
« Последна редакция: Май 13, 2011, 03:17:27 am от untaught »

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #6 -: Май 13, 2011, 03:26:53 am »
Sorry за офа , ама тоя пост ми се видя цял роман на тези 3,5 инча. Баси зора докато го прочета  :freak:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #7 -: Май 13, 2011, 10:52:17 am »
Мъка! Много навътре почнахте да я вземате тая игра нещо. И аз бях така преди 2 години, сигурно станаха. Чат-пат пак ме избива, но гледам да не им обръщам внимание на кретенчетата и да ме хейтват, колкото си искат, като им кажа две приказки... пък да не ме занимават повече.
Вярно и BloodSheD не е само за забавление. Все пак се стараем да направим нещо, когато ходим някъде и съответно да има някакво разбирателсто. Всякакви хора има и няма как да се промени всичко, че да се угажда на всеки. Дори редовно има спорове за елементарни неща - примерно някой му се спи, гладен е и т.н. в средата на някой рейд и редовно им казвам на тея, който са против човечеца да се наспи, ако не ви изнася си търсете друго място, където всичко ще ви е наред и няма да имате проблеми. Писнало ми е от хора, който са влезли да играят само и единствено, за да вземат предмет и не зачитат нуждите на другите. Хората, който сме основали гилдията сме далеч от тея драми и глупости на така наречените "nolifers", но се надявам и други да го проумеят. Някой може ли да ми каже какво губите ако друг напусне рейд по средата и се разпадне групата или ако някой не е искал да дойде, а е бил ключето към боса? Ми дано скоро си отговорите на тоя въпрос и да не се сърдите и да се храните за тея маловажни неща. Тва ви е основния проблем и тея любими майки, които редовно се споменават. Вземете малко се хванете в ръце и се замислете, че играете с хора, а не някакви роботи или както искате си ги наречете. Не всеки е сложил на първо място предмета от боса в приоритетите си или да цъкли по цял ден в скапаната игра. Именно заради това е спрян и приема на нови членове. Дано се изгладят нещата и да продължим напред. Не говоря за PVP, защото не го играя от година, просто нервите там са "епични" и няма какво да ги обсъждаме. Вярно, дрога е, но чак толкова...
Разбирам те, когато играя малко по-сериозно ми се случва да се срещна с част от хората, с които не предпочитам да играя, но това все пак си е неизбежно, когато имаме по повече герои :freak: Снощи след като написах темата ми се случи нещо доста подобно - на един бос за един предмет хората почнаха да се карат и да се препират кое за кой е по-добре :doh: Като цяло се дразня, когато някой предмет става за почти всички, а почнат да бърборят, че е само за 1-2 класа :doh: В момента хората, които реално си играят приятно и без никакви условности са малко (изключвам мен си от това число, на играещите за забавление, просто нямам време). Надявам се поне хората, които останаха тук да се поразровят из Wowwiki и Wowhead и да прегледат информацията за повечето неща, както и Patch notes :clover: Все пак ми писна да гледам коментари за това, че DK и paladin не се влияят от ArP :freak:

Problem

  • Гост
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #8 -: Май 13, 2011, 10:54:46 am »
Мамин, не си прави труда братко  :smart: , някои хора са заживяли в тази игра толкова, че да създават правила и всеки да си тегли номерче и да се пише за райд 2 седмици преди събирането му, и не си правят сметка че живот и здраве, ако се случи нещо на човечеца в живота го гонят от гилда  :freak:

untaught

  • Гост
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #9 -: Май 13, 2011, 12:13:32 pm »
Изгонили сме само 1 заради това, но и не беше цвете за мирисане. Ясно ми е, че визираш нас, но к'во ли ми пука. Не ми дреме, че не е идвал, а че не обелваше 1 дума в чата и се имаше за най-великия, та к'во да се занимава с нас. Т'ва беше сигурно след 12 неявявания, но станеше ли дума за dungeon/rdf - пръв. А и никой не те кара да си организираш рейда 2 седмици преди това или пък да се записваш за такъв. Ходи си когато и където поискаш. Темите за рейдове се правят с цел да не висиш по цял ден в тая игра и да чакаш някой да събере ICC 10/25 примерно. Използваме и 2-та варианта, та както ви е удобно. Избора си е лично ваш. Все ще се намери някой да изкриви нещата, така че да оплюе другите, но това слабо ме вълнува. Всяко нещо си има плюсове и минуси.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #10 -: Май 13, 2011, 02:38:29 pm »
Уважение му е майката,приятели,уважение....и без тва останахме една шепа хора в сървъра,не е нужно да си мерим ....... дайте да играем и наистина да ни е кеф от това  :cap:

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #11 -: Май 13, 2011, 03:04:06 pm »
Нещо ми се виждате здраво издишали, ок, не са създадени само за кеф, а за какво друго? За итеми? И тези итеми какво точно са във вашия живот? Велики играчи и слаби гилдии? Кои са тези велики играчи?

Абеее я обратно към Супер Марио и брат му Луиджи и дано на 100 жълтици ви даде живот.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #12 -: Май 13, 2011, 03:06:24 pm »
 :lol:

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #13 -: Май 13, 2011, 03:30:49 pm »
Абеее я обратно към Супер Марио и брат му Луиджи и дано на 100 жълтици ви даде живот.
Което ми напомня, че отдавна несъм пускал Нинтендото да превъртя за Н-ти път Супер Марио и Бомберман  :fun:

ПС: Търся работеща Sega + здрави кабели за нея + джойстици + игри. Ако някой има да пише  :freak:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Обща равносметка на гилдиите
« Отговор #14 -: Май 13, 2011, 08:10:05 pm »
То малко като реклама , ама все пак!В AOW , (не всички разбира се)  но по-голямата част от играчите , се разбираме чудесно и се стараем да се забавляваме , до колкото е възможно.И все пак , няма перфектна среда , няма 100% сходства на характери и мнения. Няма как да се постигне всичко да е розово.
Едни те харесват , други не! Именно това е играта , да обръщаш внимание на Убавите неща и случки.Ако неможете да разберете това , излечте от Wow и си намерете друг свят за забавление. :puppyeyes: :clover:
Uno Sanctum