Автор Тема: [Alliance] Blades Of Glory  (Прочетена 13357 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #15 -: Октомври 19, 2009, 07:40:13 pm »
:freak: Ако не бях аз едва ли щяхте да се качвате горе, ама ги има и такива като мен маниаци по катерене  за да ви покажат.  :freak: ....Ама това е друга тема...

Готини сте всички, много успех на гилда ви и не се давайте на хордите.  :-)
О, извинявай не знаех, че всичко дължим на теб  :woot: А колкото до хордите  :doh: ...нямат никакъв шанс  :freak: Мерси за пожеланията  :fun: :clover:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2009, 10:37:01 pm »
О, извинявай не знаех, че всичко дължим на теб  :woot: А колкото до хордите  :doh: ...нямат никакъв шанс  :freak: Мерси за пожеланията  :fun: :clover:
дано просперира гилдията ви и не давйте Хонор на всеки срещнат.Само на мен.... :freak: :freak: :freak:

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2009, 06:38:03 pm »
всъщност първия ни алпинист беше Coldlady (/cheer) , после моя милост  :cap:
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2009, 10:33:16 pm »
Ще се видим.Но в Warsong.Късмет там, ще ви трябва.Поне защото не съм ти фен.Иначе успех.
аз тоя гангстер не съм го чувал даже пък камоли да съм му фен но иначе успех  :-)
П.с: Доказано е само едно нещо през времето и то е че силните оцеляват. Вие сами си правете изводи кои гилдий се разпаднаха а се смятаха за елита  :eek:
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2009, 12:19:28 am »
аз тоя гангстер не съм го чувал даже пък камоли да съм му фен но иначе успех  :-)
П.с: Доказано е само едно нещо през времето и то е че силните оцеляват. Вие сами си правете изводи кои гилдий се разпаднаха а се смятаха за елита  :eek:
Надявам се скоро да се запознаем...в Warsong :excl: :clover:
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #20 -: Октомври 24, 2009, 11:50:19 pm »
<<< Извършени са промени по първия пост
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен shadowfade

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2009, 09:33:35 pm »
Името на героят ми е Flashh и мога да кажа само, че това е един страхотен гилд, който се подкрепя и когато и да ти е нужна помощ все един ще се отзове. В толкова приятна гилдия никога не съм попадал. Няма обиждания няма недоволни, има само здраво наели се играчи да се грижат за доброто име на гилдията. Вече разкарвам 2-ма члена на гилдията да ми помагат в дъскууд и те са толкова отзивчиви, че направо не мога да повярвам как може от стормуинд да се разкарат заради един моб да ми убият за което съм много благодарен искам и аз да изкарам оседемдесетка. На пвп съм много добър защото до сега съм висял по пвп сървъри съм запознат със абсолютно всеки герой и класс само дк-то още не съм научил изцяло но сега имам 70 и некой си лвл дк и ще го видя как е. Поздрави на всички от гилдията.

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #22 -: Октомври 28, 2009, 11:18:36 pm »
Та здравейте и от мен благодаря за пожеланията ви към guilda , стараем се и даваме вси4ко от себе си   :cap: (Afeni)
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 11:46:16 pm от Amaru »
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #23 -: Октомври 30, 2009, 04:49:28 pm »
Темата е за гилдията, опознавайте се на друго място, моля да бъдат изтрити горните 4 поста
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен andersan

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2009, 11:31:26 pm »
Името на героя ми е Beznik.Изчетох коментарите по темата и реших да изкажа мнението си по някои вапроси.По вапроса за коментарите до тук;
Като знания за героя си аз сам категория  "ламер".Но WOW не е само PvP и PvE.В него има и чисто човешки взаимоотношения,а тук сам в категория "The Best"(най-малкото защото сам един от най-възрастните играчи).Искам да кажа,че не трябва да се обраща толкова внимание на хора ,които са решили да си избиват комплексите с коментари ТУК.
По вапроса за Гилдията;
Смеих две гилдии преди тази.Едната беше чиста авантюра и като такава си изчезна.Другата беше на принципа 100 работят за 10.Е,тук намерих истински човешки отношения и ако някога гилдията остане с двама души аз ще сам единия.
По конструктивни вапроси:
Развил сам професия Tailor.Логично е да развивам Enghant,но такива имаме поне 2 в Гилда на MAX.Коя професия ни липсва ,за да я развия.
И втори вапрос:
Какъв клас да е следващи я ми герой,за да е най полезен за Гилдиятал

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2009, 06:26:41 am »
Името на героя ми е Beznik.Изчетох коментарите по темата и реших да изкажа мнението си по някои вапроси.По вапроса за коментарите до тук;
Като знания за героя си аз сам категория  "ламер".Но WOW не е само PvP и PvE.В него има и чисто човешки взаимоотношения,а тук сам в категория "The Best"(най-малкото защото сам един от най-възрастните играчи).Искам да кажа,че не трябва да се обраща толкова внимание на хора ,които са решили да си избиват комплексите с коментари ТУК.
По вапроса за Гилдията;
Смеих две гилдии преди тази.Едната беше чиста авантюра и като такава си изчезна.Другата беше на принципа 100 работят за 10.Е,тук намерих истински човешки отношения и ако някога гилдията остане с двама души аз ще сам единия.
По конструктивни вапроси:
Развил сам професия Tailor.Логично е да развивам Enghant,но такива имаме поне 2 в Гилда на MAX.Коя професия ни липсва ,за да я развия.
И втори вапрос:
Какъв клас да е следващи я ми герой,за да е най полезен за Гилдиятал

Не си задължен да го прави6, но след като има6 желание -имаме нужда от хеалари.
Tе може да са съответно :holy paladin , priest ,shaman , resto druid
Професии: инженер , алхимик(с вървя6тите към тях ) това са професии които  съм забелязал 4е няма. :cap:

пс.: абе за6то не писа в играта  :wink:
« Последна редакция: Ноември 07, 2009, 06:29:27 am от Amaru »
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #26 -: Юли 30, 2010, 07:33:31 pm »
ее загубихте се я кажете какво става  :cap:
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #27 -: Юли 31, 2010, 12:27:32 am »
проблеми имам с компа от няколко седмици и поради това малко ме хвана липсата,дано не ме забравите  :clover:
поздрави:  Jerry  :blush:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #28 -: Юли 31, 2010, 05:30:31 pm »
и все пак е лято  :cap: :cap: :cap: :freak: :freak:
Timewizard

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:[Alliance] Blades Of Glory
« Отговор #29 -: Август 07, 2010, 12:56:31 pm »
да и като стана въпрос за лятото знаете 4е съм по поздравите :) ето ви един с готини мацки
http://www.youtube.com/watch?v=89UFWazAyPQ  :cap:
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles