Автор Тема: Пореден измамник  (Прочетена 5074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Пореден измамник
« -: Април 11, 2012, 01:46:46 pm »
Поредният измамник е Ezioo и ето снимки.

http://prikachi.com/images.php?images/39/4632039N.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/40/4632040H.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/41/4632041E.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/42/4632042l.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/43/4632043D.jpg

След като му trade-нах gold-а наби alt+f4 и като се пробвах да го add в friend list-а ми изписа Player not found.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Пореден измамник
« Отговор #2 -: Април 11, 2012, 03:24:54 pm »
Roguetype, момче напомняш ми за случките с възрастните хора, жертви на телефонни измами! Постоянно се говори за тях, че са измами и да не се доверяват хората и те все пак го правят  :no: Чудя ви се на акъла  :-)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Пореден измамник
« Отговор #3 -: Април 11, 2012, 06:33:00 pm »
Roguetype ти сериозно ли?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Пореден измамник
« Отговор #4 -: Април 11, 2012, 09:38:45 pm »
Аз предлагам да се банн Roguetype и всички останали пуснали същите теми . Интересно ми е кои ви пуска компа за да играете , че май сте толкова зле . А на шамана може да се даде още толкова голд . Евала баце докато има балъци ше има и тарикати  :up:
Не го псуваи , победи го

Неактивен naffarforii

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: -11
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Undyiing,Didenceto
Re: Пореден измамник
« Отговор #5 -: Април 12, 2012, 01:26:10 am »
Аз предлагам да се банн Roguetype и всички останали пуснали същите теми . Интересно ми е кои ви пуска компа за да играете , че май сте толкова зле . А на шамана може да се даде още толкова голд . Евала баце докато има балъци ше има и тарикати  :up:
:doh:

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Пореден измамник
« Отговор #6 -: Април 12, 2012, 12:45:29 pm »
naffarforii - за какво се удараш ми кажи . Ако са деца по добре да се научат сега , че живота е сърави ...... Според мен си заслужава наказание да се научи да не е толкова доверчив . А не да си мисли Админа ще оправи всичко . А ако е зрял чпвек е тигава господ да му е на помощ щом се връзва така .
Не го псуваи , победи го

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re: Пореден измамник
« Отговор #7 -: Април 12, 2012, 01:37:14 pm »
Аз предлагам да се банн Roguetype и всички останали пуснали същите теми . Интересно ми е кои ви пуска компа за да играете , че май сте толкова зле . А на шамана може да се даде още толкова голд . Евала баце докато има балъци ше има и тарикати  :up:
това е гениално !!! :woot:

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Пореден измамник
« Отговор #8 -: Април 12, 2012, 01:50:19 pm »
naffarforii - за какво се удараш ми кажи . Ако са деца по добре да се научат сега , че живота е сърави ...... Според мен си заслужава наказание да се научи да не е толкова доверчив . А не да си мисли Админа ще оправи всичко . А ако е зрял чпвек е тигава господ да му е на помощ щом се връзва така .

Ако това ти е представата за оправяне на проблема и раздаване на справедливост, а именно наказване на ощетения и правене на "евала" на измамника - Господ да ни е на помощ. А ако си зрял човек - още повече.  :doh:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Пореден измамник
« Отговор #9 -: Април 12, 2012, 02:01:42 pm »
Ти да видиш . ЗАБРАНЕНА Е ПРОДАЖБАТА НА ДП следователно и купуването . Демек е виновен и сам си пуска снимки как извършва нарушение . И нестига и това ами е и нагъл да иска наказание за съучасника си . Roguetype - нищо лично не те познавам пиша общо за всички теми пуснати до сега . Ама си заслужавате наказание за да се научите .
Не го псуваи , победи го

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Пореден измамник
« Отговор #10 -: Април 12, 2012, 02:13:33 pm »
Ти да видиш . ЗАБРАНЕНА Е ПРОДАЖБАТА НА ДП следователно и купуването . Демек е виновен и сам си пуска снимки как извършва нарушение . И нестига и това ами е и нагъл да иска наказание за съучасника си . Roguetype - нищо лично не те познавам пиша общо за всички теми пуснати до сега . Ама си заслужавате наказание за да се научите .

Забранява се продажбата на Дарителски Точки срещу каквото и да било (злато, предмети, герои и др.). Подобни действия по никакъв начин не засягат собственика или екипа на EVOWOW.COM. При подобни сигнали няма да има никакви наказания, но и няма да получите никакво съдействие от екипа.

Чел си, чел си... ама не си дочел. Ако си беше направил труда да прочетеш щеше да видиш, че няма да има съдействие за оправяне на проблема, и че НЯМА да има наказание. Аз никъде в поста на автора не виждам да е споменал за наказание, може би просто го е докладвал за да може другите да се пазят от такива "търговци" А ако иска такова - според мен е в пълното си право да го направи, нищо че е против правилата. Такива, които развалят играта на другите и седят единствено с цел да излъжат някого, според мен ЛИЧНО, нямат място във сървъра. Дали админа ще му окаже съдействие или не - това си е негово решение и ако не го направи, в пълното си право е.
А ти идваш и почваш да искаш наказание за автора и поощряваш действията на измамника.
В случея кой е наглеца? Автора или ти?

Нищо лично, не познавам автора, нито ми пука дали ще му окажат съдействие или не, ама такива като теб, с такова изкривено мислене... извинявай, осевери се малко, ако ти е по възможностите и годините.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Пореден измамник
« Отговор #11 -: Април 12, 2012, 02:25:46 pm »
Забранява се продажбата на Дарителски Точки срещу каквото и да било (злато, предмети, герои и др.). Подобни действия по никакъв начин не засягат собственика или екипа на EVOWOW.COM. При подобни сигнали няма да има никакви наказания, но и няма да получите никакво съдействие от екипа.

Чел си, чел си... ама не си дочел. Ако си беше направил труда да прочетеш щеше да видиш, че няма да има съдействие за оправяне на проблема, и че НЯМА да има наказание. Аз никъде в поста на автора не виждам да е споменал за наказание, може би просто го е докладвал за да може другите да се пазят от такива "търговци" А ако иска такова - според мен е в пълното си право да го направи, нищо че е против правилата. Такива, които развалят играта на другите и седят единствено с цел да излъжат някого, според мен ЛИЧНО, нямат място във сървъра. Дали админа ще му окаже съдействие или не - това си е негово решение и ако не го направи, в пълното си право е.
А ти идваш и почваш да искаш наказание за автора и поощряваш действията на измамника.
В случея кой е наглеца? Автора или ти?

Нищо лично, не познавам автора, нито ми пука дали ще му окажат съдействие или не, ама такива като теб, с такова изкривено мислене... извинявай, осевери се малко, ако ти е по възможностите и годините.

Значи админа ако не направи нищо и не му възтанови голда не е наказание така ли ? Аз просто предлагам това винаги може да бъде добавено като опция . Защото правилата на играта могат да се променят. Ако е постнал само за да предпази другите в което не вярвам е смешно защото само се излага . Също е тъпо и че не казва какво иска. Но мисля че е ясно просто ти сега си интерпретираш както ти е удобно . И да видим твоито решение на проблема . Понеже видех само спам . Толкова изписа и аз лично неможах да проччета нищо
Не го псуваи , победи го

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Пореден измамник
« Отговор #12 -: Април 12, 2012, 02:34:26 pm »
И да видим твоито решение на проблема . Понеже видех само спам . Толкова изписа и аз лично неможах да проччета нищо

Това имах в предвид, че само четеш, но колкото да отбиеш номера. Това, че не си прочел нищо, означава че не можеш да осмислиш какво ти казвам.

Искаш решение, решението което аз мисля, че е правилно съм го дал в предният си пост, но ти не го виждаш. Решението ми е против това правило, защото мисля че самото правило е тъпо и насърчава измамниците да се възползват от хората. Сега ще ти цитирам решението ми, като този път се надявам да го прочетеш и поне да се опиташ да го осмислиш, ако ли не - явно за теб това ще е поредният "спам"

Такива, които развалят играта на другите и седят единствено с цел да излъжат някого, според мен ЛИЧНО, нямат място във сървъра.

сега виждаш ли го?

А ако админе не възстанови голда, или не накаже виновника - не това не е наказание, това е позволение всички да почнат да правят такива измами.
След като толкова държиш на правилата, същото правило може да бъде изминено във вид да не се възстановява златото, но от акаунта на измамника да бъде извзето това злато и същият да бъде наказан по някакъв начин, със триене на герой, временен бан, триене на инвентара and so... and so.

От морална гледна точка, това правила, във сегашния си вид, да ме извинява Алейн, но е пълна глупост.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Пореден измамник
« Отговор #13 -: Април 12, 2012, 02:47:54 pm »
И как по- точно разваля играта ? Виж заглавието на темата . Достатачно красноречива е , много добре е знаел за измамите . 
  А ако админе не възстанови голда, или не накаже виновника - не това не е наказание, това е позволение всички да почнат да правят такива измами. 
  Ако си прав значи наистина трябва да има наказания . И да бъдат наказани и 2мата
Не го псуваи , победи го

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Пореден измамник
« Отговор #14 -: Април 12, 2012, 03:01:26 pm »
  Ако си прав значи наистина трябва да има наказания . И да бъдат наказани и 2мата

Дам, ако правилото си остане в този глупав и абсурден вид, трябва да се накажат и двамата, съгласен съм.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!