Автор Тема: Ais  (Прочетена 1500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zazzz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -2
  • Wow e istinata
Ais
« -: Декември 08, 2009, 09:48:33 pm »
Някав **** да не изпозвам цинизми ми е взел героя с име Ais. До сега ми се пазари да му дам герои 80-ти левел, дори ми каза че е админ и няма да ме лъже щото сте щели да му махнете правата. ПО - голяма глупост от тва не бях чувал!!.Господин Alein или другите админи може ли да направите нещо по върпоса. Срещал съм много хора които се пазарят за смяна на герой. Разчистете малко тия нахалници. Те грозят сървъра.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Ais
« Отговор #1 -: Декември 08, 2009, 11:42:59 pm »
Screenshout ?

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Ais
« Отговор #2 -: Декември 09, 2009, 12:43:13 am »
Някав **** да не изпозвам цинизми ми е взел героя с име Ais. До сега ми се пазари да му дам герои 80-ти левел, дори ми каза че е админ и няма да ме лъже щото сте щели да му махнете правата. ПО - голяма глупост от тва не бях чувал!!.Господин Alein или другите админи може ли да направите нещо по върпоса. Срещал съм много хора които се пазарят за смяна на герой. Разчистете малко тия нахалници. Те грозят сървъра.

Това не е ли смешното DK с Cloth ? Тази вечер беше в сървара и искаше да влиза в гилд

Неактивен zazzz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -2
  • Wow e istinata
Re:Ais
« Отговор #3 -: Декември 09, 2009, 02:03:18 pm »
e to4no toq. Ne moje i da igrae. Samo krade geroi  :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad:

Неактивен zazzz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -2
  • Wow e istinata
Re:Ais
« Отговор #4 -: Декември 09, 2009, 05:24:50 pm »
Разчистете тия крадци те срамят сървъра. Няма ли достатъчно админи за това. Ако alein ми даде честа аз да ги разкарам, за да играем като хората ! :cap: :cap:  :question2: :question2: :question2:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Ais
« Отговор #5 -: Декември 09, 2009, 07:17:33 pm »
Разчистете тия крадци те срамят сървъра. Няма ли достатъчно админи за това. Ако alein ми даде честа аз да ги разкарам, за да играем като хората ! :cap: :cap:  :question2: :question2: :question2:
надявай се :freak: