Автор Тема: Account issue  (Прочетена 2843 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Account issue
« -: Юли 28, 2009, 10:34:02 pm »
Ерм,не знаех къде да я шибна тая тема,затва е сложих тука.Предлагам Акаунт ,който вече не ползвам,и в който има хънтър лвл 80 ,почти фул епик.В замяна търся някаква 80 тка  каквато и да е.Ако някой му се сменя класата-да ми пише в играта или тука .Навит съм дори и на 70 тка герой просто ми е писнало от хънта здраво и не го ползвам.Мисля че по този начин може да си помогнем взаймно с хора  с моя проблем  Ако не е тук мястото на темата сри предварително.   :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Account issue
« Отговор #1 -: Юли 28, 2009, 11:29:42 pm »
Размените са забранени.  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Account issue
« Отговор #2 -: Юли 29, 2009, 02:05:24 pm »
Наистина ли такъв тип действие е забранено? Ако е ,то не разбирам защо.Ако някой може да ми обясни кому вреди това и с какво ще съм благодарен.Акаунта ще бъде разменен завинаги ,няма да има смяна на аддони ,макроси и темподобни. :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Account issue
« Отговор #3 -: Юли 29, 2009, 02:38:59 pm »
Защото има някой тарикати които само офертират другите за смяна, но всъщност ги цакат и им взимат героя ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Account issue
« Отговор #4 -: Юли 29, 2009, 03:15:14 pm »
Наистина ли такъв тип действие е забранено? Ако е ,то не разбирам защо.Ако някой може да ми обясни кому вреди това и с какво ще съм благодарен.Акаунта ще бъде разменен завинаги ,няма да има смяна на аддони ,макроси и темподобни. :clover:

Отговорите на въпросите ти са в теми като тези:
http://forum.evo.bg/index.php/topic,17013.0.html
http://forum.evo.bg/index.php/topic,16797.0.html
http://forum.evo.bg/index.php/topic,15326.0.html
http://forum.evo.bg/index.php/topic,16614.0.html
http://forum.evo.bg/index.php/topic,16287.0.html

The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен speakercho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: -11
Re:Account issue
« Отговор #5 -: Юли 29, 2009, 03:21:33 pm »
Ам прочетох темата и искам да дам предложение.Значи ако 2ма играча искат да си разменят героите да напишат тема във форума и напраимер Админа да им промени имейлите или нещо такова тоест да става както с договор дано сте ми схаванли мисълта :)

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Account issue
« Отговор #6 -: Юли 29, 2009, 03:35:26 pm »
Ще стане много голяма играчка. Сега има само 3-4 човека които са по поддържката и може би ще станат повече след като свърши конкурса за ГМ, и тогава може би ще може да се правят такива размени пред ГМ ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Account issue
« Отговор #7 -: Юли 29, 2009, 04:15:45 pm »
Ам прочетох темата и искам да дам предложение.Значи ако 2ма играча искат да си разменят героите да напишат тема във форума и напраимер Админа да им промени имейлите или нещо такова тоест да става както с договор дано сте ми схаванли мисълта :)
Схванахме мисълта ти. Молба за промяна на E-mail беше отказана преди време и не виждам причина за нарушаване на статуквото.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Account issue
« Отговор #8 -: Юли 29, 2009, 06:23:39 pm »
Алейн си няма друга работа и ангажименти да се занимава със петран и драган, че решили да си сменят акаунтите.Лично аз, против нямам, после обаче, да няма плач.Кърпички от ЕВО не дават :(

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Account issue
« Отговор #9 -: Юли 30, 2009, 04:58:53 pm »
Размените на акаунти са забранени поради куп причини.

Това че ти не виждаш логика не е проблем. Аз знам повече фактори за сървъра от теб.

Ако си ги размените въпреки всичко - после не идвай да ми ревеш на рамото че някой ти е взел акаунта.

А това да ми казвате в форума че ще си сменяте героите изобщо не ме топли - аз да не съм ви бавачка ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Account issue
« Отговор #10 -: Юли 31, 2009, 09:59:12 am »
Ок..Нов в съм в сървъра и не съм наясно просто..Не е нужно за всяка тема да се прайте на някви силни ,нареждащи се ено сме нуубове другите ,виждам ви в играта кви сте,исках просто нормален разговор и евентуално промяна,ако ше крада акаунт дали ще направа тема във форума?

Неактивен eminemm

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: -1
Re:Account issue
« Отговор #11 -: Юли 31, 2009, 10:21:00 am »
В правилата на сървъра го пише.  :doh:

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Account issue
« Отговор #12 -: Юли 31, 2009, 11:31:32 am »
Ок..Нов в съм в сървъра и не съм наясно просто..Не е нужно за всяка тема да се прайте на някви силни ,нареждащи се ено сме нуубове другите ,виждам ви в играта кви сте,исках просто нормален разговор и евентуално промяна,ако ше крада акаунт дали ще направа тема във форума?
Нов човек в сървъра - чудесно е. Не приемай така нещата - всички постове тук са с идея да те предпазят да не те окрадат. Затова аз си направих труда да ти извадя от форума какво се е случило при подобни размени на герои. Съветът ми към теб е да си оставиш Hunter(а) и да си вдигнеш твой герой какъвто искаш. След няколко месеца може да ти омръзне и пак да решиш да си играеш с Hunter(а), който в доста ситуации е безценно допълнение към всеки райд или меле в battleground. :cap: Не e случайно, че едни от най-добрите с този клас герои(Lee, Baihoi... и т.н.) играят почти само с Huntera си.
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 11:36:24 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Account issue
« Отговор #13 -: Август 02, 2009, 01:49:25 am »
кои викаш Bai hui ли добър - бухауаахахахахахаххахахаххахаха     ,земаите рингове с 1000 def  че иначе нема начин да прокопсате.

П.С Ламуса си остава винаги ламус !!!

Неактивен Murder

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 2
  • I spit on you!
Re:Account issue
« Отговор #14 -: Август 07, 2009, 12:38:00 am »
кои викаш Bai hui ли добър - бухауаахахахахахаххахахаххахаха     ,земаите рингове с 1000 def  че иначе нема начин да прокопсате.

П.С Ламуса си остава винаги ламус !!!


а ти откъде знаеш че е "ламус" като не си играл срещо него... или някой ти е казал, така "подхвърлил" ти е. бреййй мн хитри станахте ве :doh:
Казвам каквото мисля и мисля каквото казвам!