Автор Тема: BloodShed  (Прочетена 50615 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: BloodShed
« Отговор #75 -: Ноември 06, 2011, 02:22:13 pm »
Аз пък се чудя,кой по дяволите е тоя Fox и с какво е известен,че чак му обръщате вниманиe?! Бил,най-добър в ПВЕ   :eek: да си умреш от  :lol:

Доказателство как може да се попрекали с една игра и виртуалния ти живот да вземе превез над реалния :up:
Много се филмират, ама да хейтват, сами се излагат, мен това вече почна да ме радва и спрях да се дразня   :fun:

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: BloodShed
« Отговор #76 -: Ноември 06, 2011, 02:36:13 pm »
Fox, това се случи само веднъж, след като умряхме на този fight после пак почна от 1-ва. Защо се бъгна така - идея си нямам. Всички останали wipe-ове бяха поради липса на LOS + имахме няколко случаи, когато на 3-та фаза дърпаше играчите за Blistering Cold и в това време един от тях става Tomb и бам 15 души на куб  :down: Сега аз да те питам нещо, че и на мен ми стана много чудно: вие как сте я убили (поне така чух аз) Sindragosa на 10 Heroic, като бомбите правят 150k и LOS-а не работи :question:

Messi, ти кой беше? Какво си направил, че да има с какво да те помня? А колкото до това, че не ви знаехме гилдията до скоро - ние играем главно PvE и някакси не можем да правим заедно dungeon-и и raid-ове, не мислиш ли? Аз лично научих за вас покрай свестните хора в гилдията, с които с кеф съм си писал и много ги уважавам - както тях, така и гилдията, която са създали и я поддържат.

Нещо друго? Или сега ще почнете с "а на battleground-и и арени к'во става, а" ?  :doh:
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 02:38:12 pm от hebectyjlka »

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: BloodShed
« Отговор #77 -: Ноември 06, 2011, 02:46:18 pm »
Fox, това се случи само веднъж, след като умряхме на този fight после пак почна от 1-ва. Защо се бъгна така - идея си нямам. Всички останали wipe-ове бяха поради липса на LOS + имахме няколко случаи, когато на 3-та фаза дърпаше играчите за Blistering Cold и в това време един от тях става Tomb и бам 15 души на куб  :down: Сега аз да те питам нещо, че и на мен ми стана много чудно: вие как сте я убили (поне така чух аз) Sindragosa на 10 Heroic, като бомбите правят 150k и LOS-а не работи :question:

Messi, ти кой беше? Какво си направил, че да има с какво да те помня? А колкото до това, че не ви знаехме гилдията до скоро - ние играем главно PvE и някакси не можем да правим заедно dungeon-и и raid-ове, не мислиш ли? Аз лично научих за вас покрай свестните хора в гилдията, с които с кеф съм си писал и много ги уважавам - както тях, така и гилдията, която са създали и я поддържат.

Нещо друго? Или сега ще почнете с "а на battleground-и и арени к'во става, а" ?  :doh:
След 30тия Wipe ще видиш, че има LOS

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: BloodShed
« Отговор #78 -: Ноември 06, 2011, 04:49:52 pm »
Питам, защото има два начина - за единия се ban-ва, за другия се изисква много акъл и мъничко късмет. По отговора на nettshow бих казал, че сте я минали по втория, за което искрено ви поздравявам, ако е вярно. Въпросът беше към Fox, но все тая - както казах, не ме вълнува толкова много вие какво правите, повече ме интересува моята гилдия как се развива. No hard feelings. Играйте за кеф без hate и ще видите, че е много по-забавно тогава :-)

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: BloodShed
« Отговор #79 -: Ноември 06, 2011, 06:28:36 pm »
AoW,без лоши чувства,но спамете някъде другаде или направете тема - I hate BloodShed.
Защо не се обади един от тази гилдия,за когото знам,че разбира поне малко от тази игра,а все някакви интересни субекти  :confused: В целият гилд има 15-тина играча,които знаят как да играят,другите бъдат влачени от тях,а на всичкото отгоре имат и наглостта да се правят на всезнаещи..  :doh:
Ще помоля темата да бъде изчистена,че това не е нормално вече..
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: BloodShed
« Отговор #80 -: Ноември 06, 2011, 06:36:55 pm »
Стига с тази колективна отговорност, става досадно вече. Не поставяйте цялата гилдия под общ знаменател и не си изграждайте негативно мнение за нас само заради това, че няколко човека от нея хейтват в темата ви. Не виждам какво делите, едната гилдия била по-добра, другата - не, едната убила лича две седмици по-рано от другата, едната знаела тактики как да прави бухтички с малко олио, а другата не можела и синдрагоса да мине... усещате ли се за какви маловажни глупости се карате и спорите? Come one, осъзнайте се и спрете с излишните и без това цифра безсмислени спорове.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Stewie

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -14
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Side: For The Horde
  • Герой: Stewie
Re: BloodShed
« Отговор #81 -: Ноември 06, 2011, 07:53:48 pm »
Stewie - Blood elf Paladin
Whysoscared - Blood elf Warlock
Popadiqta - Blood elf Priest

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: BloodShed
« Отговор #82 -: Ноември 07, 2011, 01:21:49 am »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен danpe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -12
Re: BloodShed
« Отговор #83 -: Ноември 08, 2011, 01:55:10 pm »
Здравейте и честити постижения на всички в тази сравнително млада гилдия в ЕВО, нищо че имат играчи дет са обиколили всички останали и все нещо не име харесвало. Но здраве да е играйте и не се тровете с приказки от сорта с какъв бъг гътнахте тоя или оня БОС. Хората станаха злобни поради много причини и като не може да се скара на работното си място с шефа си или бригадира или в училище с някой учител си е намерил отдушник тука в играта. Много ми се иска да ме вземете в вашите редици но имам само едно зелено дроидче и сега се уча да играя така че най вероятно няма да стане. Но да гледаме по философски на нещата.

untaught

  • Гост
Re: BloodShed
« Отговор #84 -: Ноември 08, 2011, 02:02:36 pm »
http://bloodshed-bg.com/
Кандидатурите са отворени все още. :freak:

Неактивен danpe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -12
Re: BloodShed
« Отговор #85 -: Ноември 08, 2011, 04:34:25 pm »
То всичко хубаво но аз няма да постъпвам на работа в полицията че да си казвам и отче наш, за това е игра и там какво ми е спец аз казах че сега се уча и много неща ми се губят от тая игра пък и не е тя най важна като гледам какво да пиша за да кандидатствам в вашия гилд. Но пак казвам съдба ще си цъкам по малко и здраве да е.Иначе Ibis ми е дроидчето в ево и пак не е толкова облечено. Взеха ме в друг гилд по милост малко но там не мога се вредя за инстанции.Така че ще си играем сам когато имам време.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: BloodShed
« Отговор #86 -: Ноември 08, 2011, 04:56:45 pm »
Такива са правилата,никой не те кара на сила да си пускаш кандидатурата  :clover:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

untaught

  • Гост
Re: BloodShed
« Отговор #87 -: Ноември 08, 2011, 04:58:50 pm »
То т'ва Zorba било, зеленото друидче. :doh:

Nice dance!

Неактивен danpe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -12
Re: BloodShed
« Отговор #88 -: Ноември 08, 2011, 05:44:33 pm »
Като ви гледам какво говорите тука във форума имам чувството че не играете за удоволствие а за заплата. Не се натягайте толкова заплата няма да получите в края на месеца. А пък за правилата те са създадени за да се нарушават. Така че както си решите особено тея дет отскоро са в тоя гилд като гледам те се обаждат най много.

untaught

  • Гост
Re: BloodShed
« Отговор #89 -: Ноември 08, 2011, 05:59:29 pm »
Като ви гледам какво говорите тука във форума имам чувството че не играете за удоволствие а за заплата. Не се натягайте толкова заплата няма да получите в края на месеца. А пък за правилата те са създадени за да се нарушават. Така че както си решите особено тея дет отскоро са в тоя гилд като гледам те се обаждат най много.
Заплатата ще си я взема в края на месеца, но няма да е от играта.
Относно правилата си адски прав, но точно това, което написа си е ваша измислица. Ако държиш ще ти дам и връзка към четвъртия BSD рейд свалил Лича. Ще питаш сигурно за другите 2 рейда, но за жалост не всеки може да записва с Fraps и да играе спокойно без да му се товари машината.