Автор Тема: Злато Злато и пак Злато  (Прочетена 11984 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #15 -: Август 17, 2010, 05:33:33 pm »
 6688 | Sapphiron    |  543747195 |

Такам.Аз си имах кам 10к голд от преди, дадох на приятел около 5к да учи трейнинг за флай моунт. Фулл геар съм  и хонора го давам за сокети главно от хонор магазина и ги продадохна  някой друг и най - вече приятел ми услужи за да си зема моунта - тундра мамута понеже сабирам за ачиевмента 100 моунтс. Даде ми към 40-50к като се уговорихме след време да му ги върна(като ми даде повече да купя други неща каквото ми трябжа с разбирането каквото не ми потрябва да му го върна с изхарченото от мене).Това е всичкото. И понеже сигорно ще искате да знаете кой ми ги е дал - арена парта ми Boomz.Като го питах от каде са, ми каза,че е "зомбиаствал" сумати време пред компа.Продавал енчанти ,сабирам матс,помагал на хора и правил дайлита и други такива, мисля че доста и даркмоон тринкети.Струва ми се абсурдно да се прави проблем за 30-40 та даже 50к голд. Това е постижим голд за старите играчи и хора който знаят как да си го набавят.Както сумати хора казаха и аз така ще кажа за Зорба . Той играе от години сигорно вече в ево и просто няма за какво да го харчи и всеки ден почти ходи в инстове и се сабира голда. Искам разбиране Алейн, голда е на заем и ако не го върна като се върне боомз от състезанието дето е в чужбина ще имам да му се обеснявам и да харвя сумати време при положение че карам и шофюрски курсове просто няма да смогна.

Извинявам се за възможните доста правописни грешки,но съм с нова клавиетура и не мога да и свикна още.Постарах се с доста промени по поста да ги поправя но сигорно има още.
« Последна редакция: Август 17, 2010, 06:00:45 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #16 -: Август 17, 2010, 05:39:46 pm »
Аз имах 40к от къде ли не, даже наскоро продавах сокети (купувани с хонор) и си пращах пари от 1ния герой на другия,даже в момента има в него 6,7к още.Другите са от тук от там, я от Darkmoon Deck-ove(trinketi,карти) и т.н.

Другия човек, който имаше много пари е Blindwizard (в списъка е).Той от няколко месеца не е в БГ и си ги е искарал напълно честно чрез мизерийте, който продаваше :) не 1 човек, който го познава ще го твърди това.

Zorba - целия Dread Knights ще потвърди, че не е използвал хакове.

ПС: Преди много време ако се сещаш имаше 1 простотия наречена Hyjal, та от там също се изкарваха пари ;]


Още един пост в подкрепа на думите ми  :clover:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #17 -: Август 17, 2010, 05:45:47 pm »
Alein WPE pro is the powah ! Сам знаеш какво прави тази програма :)
За някой хора съм съгласен да имат голд защото се занимават само с това ... :) :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен summertime

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #18 -: Август 17, 2010, 05:46:57 pm »
Аз казах на Иво за един дето фармише Hellfire Ramparts героя е whiteout

Неактивен danpe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -12
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #19 -: Август 17, 2010, 05:49:06 pm »
Alein  помисли какво правиш Аз не сам бъгвал за да ми изтриваш труда или утре трябва да идвам в Горна и да се срешаме да видиш че не сам някой на 15 години за да ми го варнеш. Докато чакам Бг та гриндя в Icc и сабирам, за това ако обичаш ми го варни защото с тоя герои играя 2 години и горница и събирам голд. Zorba  ми е героя. Надявам се да провериш и да ми нвасрнеш 43к и нещо не го помня малкото. Благодаря предварително.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #20 -: Август 17, 2010, 05:51:42 pm »
Alein ако помниш по коледа като бъгваха за злато изтри на Zorba парите по погрешка още тогава той имаше доста пари. (като се има предвид, че той обикаля всички хероици всеки ден даже мисля, че са му малко парите)

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #21 -: Август 17, 2010, 05:53:00 pm »
Alein  помисли какво правиш Аз не сам бъгвал за да ми изтриваш труда или утре трябва да идвам в Горна и да се срешаме да видиш че не сам някой на 15 години за да ми го варнеш. Докато чакам Бг та гриндя в Icc и сабирам, за това ако обичаш ми го варни защото с тоя герои играя 2 години и горница и събирам голд. Zorba  ми е героя. Надявам се да провериш и да ми нвасрнеш 43к и нещо не го помня малкото. Благодаря предварително.
Може би Зорба е най-съвестния играч ево. Абсурдно е хора които с години играят в сървъра и честно са играли и помагали да бъдат санкционирани един вид по такъв начин при положение че нищо не са извършили. Познавам лично Зорба ,абсурд просто да бъгва или каквото и да е било.
Няма да пиша по темата повече мисля че е ясно и даже от части предполагам излишно 2рия ми пост.Благодаря за внимание и поздрави :clover:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен uLDiss0x

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 101
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #22 -: Август 17, 2010, 06:02:22 pm »
Ако има някой от изброените лица в листа на алейн, който не е бъгвал това си е Зорба. Прави постоянно дейлита, ходи на всички хероици и рейдове, има дори и ачийвмънта за 2000 емблеми. Няма рейд на който аз да съм бил и него да го е нямало там. :cap:

Чудно ми е само индивидите с над 200к голд как са го изкарали, наистина искам да чуя техниките им. :freak:

Неактивен danpe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -12
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #23 -: Август 17, 2010, 06:08:45 pm »
Може би и ачигманта за 2500 емблеми съм бъгнал за да го взема, като в момента имам 1080 триумвки дет не са ми нужни защото не работят някой инстанции за да си взема нещо свястно за PVE.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #24 -: Август 17, 2010, 06:36:41 pm »
И аз да подкрепя Зорба,знам,че е свестен и не бъгва,аз преди два месеца имах 68к голд но си взех мамут и мотор и сега имам 10-тина,а и вече не ми се занимава да събирам,защото имам почти всички маунтове в играта петове и подобни,бижутер  и енч съм,пари се събират лесно ако не те мързи  :cap: със сигурност има хора дето бъгват но това не са старите и добри пве играчи като зорба и принца  :clover:

Неактивен Kamellott

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: -4
  • Kamellott - 80 level Paladin <Dread Knights>
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #25 -: Август 17, 2010, 06:39:33 pm »
Ти шегуваш ли се чичо Zorba да фарми (OMGF), че то по свястен играч от него НЕ ВИЖДАМ, гарантирам с 2 раце, че голда му е изкаран с честен труд, за другите не знам, но за него съм сигурен. :clover:

Неактивен mimomimomimo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #26 -: Август 17, 2010, 09:55:58 pm »
Къв бъг е тоя зорба сам си минава инсовете  :doh: :no: :blink: :up: :up: :freak:

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #27 -: Август 17, 2010, 10:13:52 pm »
Интересно ми е какво ще изръси Траволта  :woot:

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #28 -: Август 17, 2010, 10:19:36 pm »
Blindwizard , Bloodprince , Zorba , Bebi , Inflame съм 100% сигурен , че не са бъгвали , а пък Траволта и Фелиса обратното 100% съм сигурен , че са бъгвали  :clover:  :cap:  :doh:

Неактивен WeatBug

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 311
  • EVO Karma: -5
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #29 -: Август 17, 2010, 11:02:47 pm »
Някои наистина са ги изкарали честно ,но някои никнеймове дори не съм ги чувал ! Може да са алианси ,а може дори да не са 80 левел  :doh: