Автор Тема: Злато Злато и пак Злато  (Прочетена 12004 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #30 -: Август 18, 2010, 12:48:18 am »
На хората изтрили по 40к+ голд а аз се притеснявах ,че за моите 11к може да решат ,че съм бъгер.:)Голямото купуване на Личблуум започва :)
Uno Sanctum

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #31 -: Август 18, 2010, 12:54:57 am »
Някои наистина са ги изкарали честно ,но някои никнеймове дори не съм ги чувал ! Може да са алианси ,а може дори да не са 80 левел  :doh:
извода е , че това са герои - банки
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен dasafa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 50
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #32 -: Август 18, 2010, 10:46:16 am »
Къв е тоа голд от вас бе пичове.Професии имал сам герои с хубави професии,но да правите 200к голд тва го разправайте на пешо китаеца.

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #33 -: Август 18, 2010, 11:05:22 am »
Къв е тоа голд от вас бе пичове.Професии имал сам герои с хубави професии,но да правите 200к голд тва го разправайте на пешо китаеца.

ше го разпраям на Маку малоумника. :doh:

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #34 -: Август 18, 2010, 12:54:17 pm »
Аз в 1 сървар без зор с тринкети от даркмоон изкараш 180к голд   :freak: за около седмица имах маттс за 13 дека  :fun:

Неактивен robert

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 161
  • EVO Karma: 20
  • krasiv,umen i skromen
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #35 -: Август 18, 2010, 05:07:43 pm »
Беби не е влизала във форума и не знае как. Разпитах я подробно, за да разбера от къде са парите (65К).
Отговора е следния: Парите са от двата й героя с които от доста време минава daily Quests (единия герой е на баща й) Доказателство е, че репутациите към които са Dailyтата са на макс. Останалото е от инсове, дроп, проф.

Аз гарантирам, че беби е изрядна. Моля да и се възтановят парите или админ да се свърже с нея в играта. :clover:
Robert - Slevin - Skipper
  DK       Warr    Shaman

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #36 -: Август 18, 2010, 05:10:04 pm »
6688 | Sapphiron    |  543747195 |

Такам.Аз си имах кам 10к голд от преди, дадох на приятел около 5к да учи трейнинг за флай моунт. Фулл геар съм  и хонора го давам за сокети главно от хонор магазина и ги продадохна  някой друг и най - вече приятел ми услужи за да си зема моунта - тундра мамута понеже сабирам за ачиевмента 100 моунтс. Даде ми към 40-50к като се уговорихме след време да му ги върна(като ми даде повече да купя други неща каквото ми трябжа с разбирането каквото не ми потрябва да му го върна с изхарченото от мене).Това е всичкото. И понеже сигорно ще искате да знаете кой ми ги е дал - арена парта ми Boomz.Като го питах от каде са, ми каза,че е "зомбиаствал" сумати време пред компа.Продавал енчанти ,сабирам матс,помагал на хора и правил дайлита и други такива, мисля че доста и даркмоон тринкети.Струва ми се абсурдно да се прави проблем за 30-40 та даже 50к голд. Това е постижим голд за старите играчи и хора който знаят как да си го набавят.Както сумати хора казаха и аз така ще кажа за Зорба . Той играе от години сигорно вече в ево и просто няма за какво да го харчи и всеки ден почти ходи в инстове и се сабира голда. Искам разбиране Алейн, голда е на заем и ако не го върна като се върне боомз от състезанието дето е в чужбина ще имам да му се обеснявам и да харвя сумати време при положение че карам и шофюрски курсове просто няма да смогна.

Извинявам се за възможните доста правописни грешки,но съм с нова клавиетура и не мога да и свикна още.Постарах се с доста промени по поста да ги поправя но сигорно има още.

И от къде така ти е дал 50к злато, хептен за мезе ме взехте.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #37 -: Август 18, 2010, 05:17:16 pm »
Абе какво се занимаваш - всички са невинни.
На целия сървър остави по 100 голд , да се научат да не лъжат ;]

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #38 -: Август 18, 2010, 05:18:35 pm »
Абе какво се занимаваш - всички са невинни.
На целия сървър остави по 100 голд , да се научат да не лъжат ;]

Деноминация нали ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен robert

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 161
  • EVO Karma: 20
  • krasiv,umen i skromen
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #39 -: Август 18, 2010, 05:21:01 pm »
Абе какво се занимаваш - всички са невинни.
На целия сървър остави по 100 голд , да се научат да не лъжат ;]
Айде не   :spank:
« Последна редакция: Август 18, 2010, 05:26:45 pm от robert »
Robert - Slevin - Skipper
  DK       Warr    Shaman

Неактивен Wimbledon

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -2
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Wimbledon [Hunter]
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #40 -: Август 18, 2010, 05:35:44 pm »
Много ми е чудно какво правите с толкова много gold    :rolleyes:  Или и вие вече се чудите къде да си ги наврете тея пари  ;-) Един има 150к....друг 250к....  :mrgreen: Дайте малко и на бедните. Аз изкарвам 3-4 седмици само с 15 голд   :freak: ;PPPppPp  Еееее ;] преди като работеше Hijal и аз имах хиляди , ама сега е яка криза.

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #41 -: Август 18, 2010, 05:40:19 pm »
треа да кажете от каде го имате тоя голд 4е аз имам  2 голд и се треа да проса :Д

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #42 -: Август 18, 2010, 05:46:35 pm »
Само марзеливите нямат голд и тези дет' висят по цял ден за дуели,иначе се изкарва,аз с паладина сам БС  от седмица и за следващата седмица от продажба на матс. имам 12к,представете си ако не го харча,колко ще събера за година и половина на колкото ми този герой в сървъра  ;-)

п.п. не казвам,че Алейн не е прав за някой дето алтват,но има и играчи които си изкарват голда редовно  :cap: :clover:

Неактивен Wimbledon

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -2
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Wimbledon [Hunter]
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #43 -: Август 18, 2010, 05:58:26 pm »
Само марзеливите нямат голд ...

Да :) Прав си. Има толкова много начини да изкараш голд , но стига да си упорит. И аз си изкарвам , но ме мързи да трупам имане и затова си правя колкото ми е нужно. Обаче има хора , които са търтеи  :smart: и чакат наготово. Ходят из SW и просят , дори да са вече 80 lvl.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Злато Злато и пак Злато
« Отговор #44 -: Август 18, 2010, 07:04:07 pm »
Аз ще те светна как да си правиш пари вземи си минавай daily Q, за ден ако си удариш лимита ще си с 200-300 (един дава между 18-26 злато) злато напред за 10 дена са 2-3к, неразбирам какво му е трудното. Ако седнеш да си минаваш и хероици ще е още повече. Въпроса е до постоянство.