Автор Тема: Realm first?  (Прочетена 17826 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Realm first?
« Отговор #150 -: Ноември 16, 2011, 01:00:33 am »
От мене са лукчитета :Д
Start to chargee!  :drive2:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: Realm first?
« Отговор #151 -: Ноември 16, 2011, 01:02:35 am »
За лукчета - не знам, ама за левия му бъбрек ще се разберем нещо  :freak:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8A%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BA - избери си половината, другата е за мен! (нали само единия ще му взимаме?)

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Realm first?
« Отговор #152 -: Ноември 16, 2011, 01:05:13 am »
Ти си по добър от мен в какво отношение пвп или пве?
Не че има значение  :doh: :doh: :doh: пак не ставаш.
В пве-то и срещо тебе да бягам неможеш ме стигнеш. Не съм решил да играя пвп, че и там да почна да ти се смея
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Realm first?
« Отговор #153 -: Ноември 16, 2011, 01:07:44 am »
В пве-то и срещо тебе да бягам неможеш ме стигнеш. Не съм решил да играя пвп, че и там да почна да ти се смея
Ти яко се филмира а нито пве не може да ти стъпи на мойто пък да не говорим за пвп.Когато вие ходехте за лорда на 10 ман  :woot: като бях али ние бяхме на синдра слаб си човек мериш се високо и то бая.А забравих ако почнеш да играеш уш пвп ми пиши да играем нали си машина все пак.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 01:09:59 am от quiver »

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Realm first?
« Отговор #154 -: Ноември 16, 2011, 01:16:09 am »
Ти яко се филмира а нито пве не може да ти стъпи на мойто пък да не говорим за пвп.Когато вие ходехте за лорда на 10 ман  :woot: като бях али ние бяхме на синдра слаб си човек мериш се високо и то бая.А забравих ако почнеш да играеш уш пвп ми пиши да играем нали си машина все пак.
Когато годих на синдрата ти още си се чудил как да стигнеш до Илидан мой човек. Синдрата съм я бил преди година и половина, че може и малко повече. И ако реша да играя пвп ти ще разбереш като видиш че докато почне арената и лежиш ще се сетиш от кой е.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Realm first?
« Отговор #155 -: Ноември 16, 2011, 01:19:25 am »
Когато годих на синдрата ти още си се чудил как да стигнеш до Илидан мой човек. Синдрата съм я бил преди година и половина, че може и малко повече. И ако реша да играя пвп ти ще разбереш като видиш че докато почне арената и лежиш ще се сетиш от кой е.
Ти си забавен признавам ти го и предишния ник ми е Tyra като али и се съмнявам да си я бил преди нас при положение,че я бихме 4 месеца преди др.Яко си вярвате тоя гилд колкото дали аз ще лежа си в грешка и то голяма.

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Realm first?
« Отговор #156 -: Ноември 16, 2011, 01:23:19 am »
Ем говора че сте слаби като гийлд и мембари не ставате за пвп и играете пве като половината скилл от играта се придобива от пвп при което всеки сам си гледа ротация и освен ако не гледате клипове в youtube..........
хахаха жалки сте искам да играя срещу вас .
Понеже е ПВЕ тема ... може се даде идея за едно пве евентче - саревнование. Ето ти една: правиш група от 10 човека , както и аз, избирате си раид за 10ман както и ние, и кой по бързо ще си свърши раид-а. Всеки си има право на избур на раид (каде ще е , кой ще е и т.н.) и понеже си много скилнат от ПВП-то ти желая успех и да се надяваш че ще победип.

 послепис: надеждата крепи глупака - затова ти я пожелавам
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Realm first?
« Отговор #157 -: Ноември 16, 2011, 01:24:35 am »
Ти си забавен признавам ти го и предишния ник ми е Tyra като али и се съмнявам да си я бил преди нас при положение,че я бихме 4 месеца преди др.Яко си вярвате тоя гилд колкото дали аз ще лежа си в грешка и то голяма.
Човече аз я бих още в близард 3-4 месеца след като я пуснаха. Така че не ми казваи кои кога я е бил. :)
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re: Realm first?
« Отговор #158 -: Ноември 16, 2011, 01:26:38 am »
ае е маняци я се спрете за малко  много сте добри всички айде край..... Нека Алейн да прецени да каже какво е и дали въобще ше има наказание за тези бъгери!!!


П.С.       Барни  край !!!!!!!1 :freak: :doh:
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Realm first?
« Отговор #159 -: Ноември 16, 2011, 01:27:36 am »
Кхъм-кхъм

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Realm first?
« Отговор #160 -: Ноември 16, 2011, 01:33:11 am »
Човече аз я бих още в близард 3-4 месеца след като я пуснаха. Така че не ми казваи кои кога я е бил. :)
Мой та фаворит група е али ама и Dread Knight имат много силни играчи кажи инса,а до пвп на ферал съм 90-4 с тъпото ресто сум 100-10 ферала изгубих от thekiller и попа дето играе които лъкна на сто кръв другите загуби са от  reanimaciq-та и някакъв маге щотото играя 2в1.На теб ти пожелавам успех да ме убиеш преди да почне арената..................ХАХАХАХАХ кефиш ме ама няма да ти звъна хахахахахахаха
П.С.Утре ще то чета простотии те сега си лягам така,че до утре и почни да играеш пвп да вида как умирам така.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 01:36:45 am от quiver »

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Realm first?
« Отговор #161 -: Ноември 16, 2011, 02:43:45 am »
От преди час, че и повече време, щях да си лягам да спя, но решавайки да погледна тази тема, се отклоних от задачата, което явно беше доста голяма грешка от моя страна :fun:. Принципно не се интересувам от pve аспекта на игра, затова и заглавието на темата не ме заинтригува особено, но нека не си кривя душата, относно преживяването, което изпитах след като съзрях съдържанието на темата: Това е нещо уникално.
    През последния изминал час, четох постовете един след друг, без да мога да се спра, докато не изчетох цялата тема, като с четенето на постове, броят на страниците в темата се увеличаваше със застрашително бъзи темпове. Процесът на четене беше сравнително бавен, тъй като измежду постовете, си давах малки почивки, през които се пръсках да се смея. Поради приповдигнатото си настроение няма да мога да заспя скоро, така че реших да напиша един пост, в който да изразя впечатленията си, след съзирането на представлението.

Един коментар по темата, с който не мога да не се съглася:
Че като са над 20 години, това трябва ли да означава че не са тъпи?
Нямам предвид конкретно хората над 20-годишна възраст, които са членове на гилдията Dread Knights, а изобщо всички такива.

Послепис: Ще се надявам утре вечер да чета също толкова обширно и интересно продължение на комедията.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 02:56:54 am от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: Realm first?
« Отговор #162 -: Ноември 16, 2011, 08:24:49 am »
От преди час, че и повече време, щях да си лягам да спя, но решавайки да погледна тази тема, се отклоних от задачата, което явно беше доста голяма грешка от моя страна :fun:. Принципно не се интересувам от pve аспекта на игра, затова и заглавието на темата не ме заинтригува особено, но нека не си кривя душата, относно преживяването, което изпитах след като съзрях съдържанието на темата: Това е нещо уникално.
    През последния изминал час, четох постовете един след друг, без да мога да се спра, докато не изчетох цялата тема, като с четенето на постове, броят на страниците в темата се увеличаваше със застрашително бъзи темпове. Процесът на четене беше сравнително бавен, тъй като измежду постовете, си давах малки почивки, през които се пръсках да се смея. Поради приповдигнатото си настроение няма да мога да заспя скоро, така че реших да напиша един пост, в който да изразя впечатленията си, след съзирането на представлението.

Един коментар по темата, с който не мога да не се съглася:Нямам предвид конкретно хората над 20-годишна възраст, които са членове на гилдията Dread Knights, а изобщо всички такива.

Послепис: Ще се надявам утре вечер да чета също толкова обширно и интересно продължение на комедията.
Вярно е това, че дали си тъп или не е не от годините, а от самия човек. Но пък какви сте вие да обиждате хората по тоя начин и изобщо какво общо има това с темата. Ония пък по горе тръгнали да си мерят ******* и кво им пука на хората.
Gzdravkov извинявай не те познавам, но можеше да продължиш да мълчиш. Едва ли някой му пука кога си щял да спиш, да ходиш до кенефа и пр. Но как нали трябва всеки да се покаже по някакъв начин, да се изтъкне, да обиди другия. Тая тема беше се казва по един начин, а пишещото в нея няма нищо общо след 1та страница. Хората от BS понеже гледам са много активни- вземете създайте една тема за DK обиждайте вътре, изказвайте идиотски мнения-важното е да си доизбиете комплексите, защото като гледам нашия гилд ви е създал много такива. Може и да греша, за което се извинявам, но тва е точно завист, комплекси....щото един човек с позиция като види нещо нередно докладва и си трайка, не да се излага по форумите.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Realm first?
« Отговор #163 -: Ноември 16, 2011, 09:23:21 am »
Адската тема.. 100 страници..., пичШаги без нерви!
Очаквам да ми бъде изпратен списък с точните хора, които сте били в райда и сте 'убили' лича на 25 + отговор на въпроса: Използвахте ли бъгове? Очаквам да сте откровенни, защото не обичам да трия герои, а да банвам за не по-малко от 2 години. След, което ще сравня списъка с хората от логовете и ако има съвпадение с никовете и историята Ви за това как сте убили боса ми хареса, ще ви се размине само с изтриване на титлите, ачивмънтите от ICC и дропа, който сте събрали. :clover:

п.п.: Забравих да ви кажа, че имате срок до събота. Ако не получа разумно обяснение, членовете на райда може да се сбогуват с героите си.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 09:26:44 am от MeKeTa »