Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 62738 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #15 -: Октомври 30, 2009, 09:29:29 pm »
Това е форум.Не място да убиждаш 48% ot играчите в сървъра  :excl:

Неактивен Clerick

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: -1
  • Bizarre
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2009, 11:22:29 pm »
Най-много мразя шибаната неорганизираност на глупавия алианс в WSG!Не може през цялото време да повтарям да се съберат да идем за флага, а те да са разпилени по възможно най-глупавия начин из цялото WSG и да си умират един по един!НЕ МОЖЕ само аз да гоня тоя дето ни отмъква флага и да пиша и спамя по мапа ДА ДОЙДАТ да ми помогнат защото други 2ма го пазят в същия момент и аз си мра преспокойно.НЕ МОЖЕ само аз да пазя нашия който е взел хордския флаг и да им пищя като развален грамофон да ни помогнат защото сме 2в5 и те ПАК И ОТНОВО ДА СА РАЗПИЛЕНИ по всички краища на батълграунда и да си играят СОЛО!

Ето това мразя най-много - ШИБАНАТА НЕОРГАНИЗИРАНОСТ НА ГЛУПАВИЯ АЛИАНС във WSG!

Ще ме извините за грубия пост, но нека си седи с главни букви и да бъде като насочен към алитата пръст, да знаят, че всичко писано по-горе се отнася за ТЯХ и да се стегнат най-после, защото аз(и не само) не влизам в това WSG с цел да се ядосвам, но накрая винаги така става.

В повечето случаи е така... Алитата не знаят на каде да ходят( Не знам как е при Ордата,но ми изглеждат в пъти по организирани) ... Гледат предимно да са на 1-во място по убииства и т.н. Рядко са тези с които играта се доближава максимално до пониятието удоволствие !
Alliance : Olesya,Ozirya
Horde   : Bizarre

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2009, 11:39:18 pm »
Това е форум.Не място да убиждаш 48% ot играчите в сървъра  :excl:
Точно това, че е форум му дава право да изяви гледната си точка, пък ако ще и 48% от играчите да се убидят от нея... истината боли.
Та по темата... мразя WSG-тата в ЕВО като цяло. :axe:

Неактивен bambam

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2009, 02:19:28 am »
В повечето случаи е така... Алитата не знаят на каде да ходят( Не знам как е при Ордата,но ми изглеждат в пъти по организирани) ... Гледат предимно да са на 1-во място по убииства и т.н. Рядко са тези с които играта се доближава максимално до пониятието удоволствие !

А защо е така ? Тепърва започвам играта си в ево и съм пред дилема с какво да играя , но това е друга тема.. Мисълта ми беше , че навсякъде където съм играл алитата се шлаят като мухи без глави из мапа . Някъде из форума бях чел , че в ево алитата се играя от по зрели хора а ордата общо взето лапетии.. След края на всг гледам стаца и какво да видя , 2 алита първи по килинг бловс или дмг доне и следващите 7,8 реда са червени , и играта загубена . Бил съм свидетел как 8 алита стоят пред грейвярда на ордата , а те хората 5 човека ги замотават горе , а останалите 5 си правят разходки от нашата база до тяхната  :doh: :doh: :doh: . Хукнали сме двама да се сaмоубиваме и ги забавяме точно 3 секунди , защото човека с флага хич не се спира заедно с още някой да му пази гърба и останалите 3ма ни пердашат за здравей .
Другото което съм забелязвал специално при ордата е , че винаги има някои пазещ флага . Може да изгори бързо , но и бързо сигнализира и за 2 секунди е пълно с орди . Не знам кое е по лошо , да си али и да падаш заради веселите индивидуалисти , които и те не знаят какво печелят като са на топ мястото или орда да скучаш по време на всг , защото опонентите ти те карат да заспиваш.

Corpses , темата се изчерпва с твоят пост , за всички алита които се опитват да играят бг по предназначение.



Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2009, 08:19:31 am »
единственото което мразя в WSG е да играя срещу 5-6 Мага и останалото да са паладини и когатo
видят малко зор Divine Shield и да го няма.затова гледам да играя само с гилда в които сам :-)

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2009, 09:36:46 am »
Същото е и при хордите,така че спокс :)
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Xera

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2009, 03:55:18 pm »
Да ме бият 3-ма човека и още 5 да ми пищят за Heal!!!!!!!!!!!  :freak:
Oт 10 човека да съм единствен хийлър. :no:
Да ме бият 3 мага.
От 10 човека аз като хийлър да гоня опонента с нашия флаг.
Никой да не обръща внимание на флага.(Основната цел)
 
 :clover:
Не е важно на колко места можеш да идеш а дали има къде да се върнеш!

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #22 -: Октомври 31, 2009, 05:14:39 pm »
Какво мразя ли ? Ами някакви недорасли шаманчета наредили се в група 1 след друг и ми пускат хекс подред! Остави това ми и маговете се редеят със сайлънс 1 след друг. Ок сайлънс-а го приемам, но пък хекса ... http://www.wowhead.com/?spell=51514 Не знам кога ще се оправи, но се надявам тогава на всички шаманчета да им дойде акъла в главата и да реват после, защото "Damage caused may interrupt the effect." , а тук това не съществува! Радвайте се на жалките си бъгове :clover:
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 05:20:21 pm от zelen4uk »
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2009, 02:44:08 am »
Какво мразя ли ? Ами някакви недорасли шаманчета наредили се в група 1 след друг и ми пускат хекс подред! Остави това ми и маговете се редеят със сайлънс 1 след друг. Ок сайлънс-а го приемам, но пък хекса ... http://www.wowhead.com/?spell=51514 Не знам кога ще се оправи, но се надявам тогава на всички шаманчета да им дойде акъла в главата и да реват после, защото "Damage caused may interrupt the effect." , а тук това не съществува! Радвайте се на жалките си бъгове :clover:
в кви филми се вкарваш бе мен??  :doh: :doh:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2009, 07:23:11 am »
в кви филми се вкарваш бе мен??  :doh: :doh:

Хмм да видим, може би ми е дошло до гуша и все пак с културен език подредих шаманчетата :) А защо да се филмирам нещо грешно ли казах? Кажи ми ако бъркам за шаманите и тъпите жаби.
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #25 -: Ноември 01, 2009, 12:29:04 pm »
Повечето играчи, имат възможността да играят с няколко класа.Факта че играят с един определен, който е имбав или бъгнат на определени таланти ги прави жалки  :clover: Нищо не можем да направим освен едно дълго макро
/rofl
/rofl
/rofl
/rofl.................
И да го спамим на всяко про :)

Неактивен durtia

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -1
  • Поздрави от Ордкси попец Zazut
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2009, 01:03:58 pm »
Да ме бият 3-ма човека и още 5 да ми пищят за Heal!!!!!!!!!!!  :freak:
Oт 10 човека да съм единствен хийлър. :no:
Да ме бият 3 мага.
От 10 човека аз като хийлър да гоня опонента с нашия флаг.
Никой да не обръща внимание на флага.(Основната цел)
 
 :clover:
Просто няма какво да добавя!Ама много ги мраза горепосочените факти,многооо!!!
 

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #27 -: Ноември 01, 2009, 01:20:50 pm »
Повечето играчи, имат възможността да играят с няколко класа.Факта че играят с един определен, който е имбав или бъгнат на определени таланти ги прави жалки  :clover: Нищо не можем да направим освен едно дълго макро
/rofl
/rofl
/rofl
/rofl.................
И да го спамим на всяко про :)
също мразя и спамъри по бг-тата...  :down: :down:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #28 -: Ноември 01, 2009, 04:39:27 pm »
И аз. Aма спамери на Arcane Blast. Седи си маняка срещу мене, вижда ми reflect-a ама не му пука и си продължава.
:) само 4е едва ли го вижда и знае какво е :) е не вси4ки са така  :cap:
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен nezurius

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: 2
  • WTB my keybindings back >.<
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #29 -: Ноември 03, 2009, 12:28:25 am »
Тъй като го обърнахте на офф аз смятам да върна темата в правия път  :mrgreen: Нещото което най-много мразя по БГ-тата като цяло са хората които спамят с капс лок какви боклуци сме останалите , как не можем да играем и подобни неща , когато те самите примерно седят АФК някъде , или просто си пречат по default.Също така и хийлъри които са на по малко хеалинг от мене ...
I'm a little paladin, short and stout. Here's my hammer and here's my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!

Lolosaurus rex approves !