Автор Тема: Премахване на общите райдове  (Прочетена 4960 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polq78

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -3
  • wow user
Премахване на общите райдове
« -: Ноември 19, 2012, 06:58:49 am »
Вече на почти всеки е ясно , че с общи райдове се  разваля играта на почти всички  в сървъра. Не може  при популация 120 героя да не може се направи 1 РДФ ,по РБГта 2ма или 3ма да седят  в началаото и да гледат  умно , ПОС  нормал да се гони  ДПС с 4,5 к + и още  много случки  изброени от  други теми.Няма смисъл да се наказват играчи  , като има просто решение  иначе ще си бъде както сега  раид оникса  5, 2 + к , в същото време ИЦЦ 4, 8 к го минават .Ако целта е  няколко човека да се развиват, а другите да седят и да четат в общия чат , оставете го така.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2012, 08:32:22 am »
Разбрах предложението по заглавието на темата, но аргументите нещо не схванах.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2012, 12:12:45 pm »
Глупости-нищо лошо няма във общите райдове.
Стига сте се оплаквали от глупости.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2012, 02:41:21 pm »
Значи общите райдове е много добра идея , и работеща има по добро пве повече хора повече популация , единственото е че някои хора прекаляват и правят глупости по столиците и така нататак .
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2012, 05:09:59 pm »
Тези хора не са много и ако за тях имат строги наказание, мисля, че ще е по-добре, защото на новите играчи, които скоро са започнали да играят при нас не им е приятно да ги убиват постоянно в столиците и да няма кой да им помогне и така още преди да са започнали играта при нас, ще се откажат.

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2012, 06:01:16 pm »
Не знам дали е от скоро, но ми се стори, че играчите от чужда фракция в райда не са в зелен цвят а в жълт. Мисля си, че в неподходяща зона за тях, ще може да се бият от самият райд.

Според мен Alein е пипнал нещо и то действа. Може и да се бъркам.
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2012, 07:14:19 pm »
Бе незнам колко е полезно но, е лошо да помагаш на разни келешчета да си минат босчето да си земат тъпите итемчета, и след края на райда като излезнеш от него да ти натрошат кокалите същите тези келеши на който си помогал допреди малко
За мен лично това ме спира да ходя на райд вече с противопожната фракция, а да си кажем честно доста от нас нямат какво да вземат ходим зада помогнем и да поиграем
Поздрави и успех!!!


Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2012, 07:53:35 pm »
Никой не те кара да ходиш на сила с хора от другата фракция-винаги можеш да ходиш само с твоята.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Polq78

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: -3
  • wow user
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2012, 08:49:08 am »
Само факта ,че има пусната нов пост по една тема е аргумент (това е до модератора).Не изброявах всичко ,мислейки че сте прочели другите сходни теми.
  Да започнем с популацията на сървъра , всеки да има  повече от 2 героя не е забранено, а задължително.
   Казвате по  РБГ има някой елементи които не влизат да помогнат ,а за съвсем други цели като разходка , разговор  с другата фракция , вземане на награди с  друг герои... и т.н. Извода е да не влизаме ,защото никой не ни кара насила .В РБГ има и други неща като  вземане на флагове , теротория , не е само меле (м/у другото така си и вземах наградите когато бях с зелен герои на 1 удар  , докато по стабилните правеха мелета аз  вземах  кули, флагове и тем подобни).
  Следва влизането по райдове , викат те , преценяват те , помагаш им според възможностите на героя и накрая  или изгонване или смеляне зависимост от късмета. Но и както казах ме можем да не влизаме по РДФ. Случка на която може да е изпитал всеки 1  влизам със слаб герои в рдф и ме изгонват , влизам с развит герои и същия убосник  , който ме изгонил ме кани да му влизам в райда??
  Следва висенето по столиците  .Е няма как там  винаги има няколко висостоящи (буквално висящи ) гледащи благосклонно как лидерита на фракциите са под ундер атак , няколкото смешки обикалят около събралта се тайфа и биват избивани и всичко това заради запазеното място в  райдовете .Под смешки имам в предвид  градската стража и неблагоразумните ниски левели или с ниско качество облечени играчи. Но както казах ме и всички сме съгласни  може и да не пазим столичните си лидери, защото не е задължително.
   И кво излезе накрая Не е задължително да влизаме по РДФ , РБГ ,райдове и пазене на столицата , за да можем да си седим спокойно по дупките и се оправяме по единично.
   ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ПРАВИМ ТАКА Е ,ПРАВОТО НА МЯСТО В РАЙДОВЕ В ЗАМЯНА НА БЕЗДЕЙСТВИЕТО И СВОЕВОЛИЯ.
   Накрая имаше време когато в сървъра нямаше играчи  , но сега вече има и от двете  фракции добри, да не казвам стабилни . Време е да се разделят райдовете!!!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2012, 11:41:31 am »
Само факта ,че има пусната нов пост по една тема е аргумент (това е до модератора).Не изброявах всичко ,мислейки че сте прочели другите сходни теми.
  Да започнем с популацията на сървъра , всеки да има  повече от 2 героя не е забранено, а задължително.
   Казвате по  РБГ има някой елементи които не влизат да помогнат ,а за съвсем други цели като разходка , разговор  с другата фракция , вземане на награди с  друг герои... и т.н. Извода е да не влизаме ,защото никой не ни кара насила .В РБГ има и други неща като  вземане на флагове , теротория , не е само меле (м/у другото така си и вземах наградите когато бях с зелен герои на 1 удар  , докато по стабилните правеха мелета аз  вземах  кули, флагове и тем подобни).
  Следва влизането по райдове , викат те , преценяват те , помагаш им според възможностите на героя и накрая  или изгонване или смеляне зависимост от късмета. Но и както казах ме можем да не влизаме по РДФ. Случка на която може да е изпитал всеки 1  влизам със слаб герои в рдф и ме изгонват , влизам с развит герои и същия убосник  , който ме изгонил ме кани да му влизам в райда??
  Следва висенето по столиците  .Е няма как там  винаги има няколко висостоящи (буквално висящи ) гледащи благосклонно как лидерита на фракциите са под ундер атак , няколкото смешки обикалят около събралта се тайфа и биват избивани и всичко това заради запазеното място в  райдовете .Под смешки имам в предвид  градската стража и неблагоразумните ниски левели или с ниско качество облечени играчи. Но както казах ме и всички сме съгласни  може и да не пазим столичните си лидери, защото не е задължително.
   И кво излезе накрая Не е задължително да влизаме по РДФ , РБГ ,райдове и пазене на столицата , за да можем да си седим спокойно по дупките и се оправяме по единично.
   ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ПРАВИМ ТАКА Е ,ПРАВОТО НА МЯСТО В РАЙДОВЕ В ЗАМЯНА НА БЕЗДЕЙСТВИЕТО И СВОЕВОЛИЯ.
   Накрая имаше време когато в сървъра нямаше играчи  , но сега вече има и от двете  фракции добри, да не казвам стабилни . Време е да се разделят райдовете!!!

Макар и да не съм съгласен с това, че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки да е с 2 героя и изобщо употребата на тази дума в една игра /аз лично имам 1, който гони 6та година в сървъра/ , ти описа доста добре не само случващото се в сървъра, но и цялата народопсихология през последните 20 години. Дейсвтително е време за промяна, генерална може би, но не съм сигурен че точно тук ще е стартта, не ме разбирай погрешно, не би било зле да стане, просто не виждам начин за момента. Народа е свикнал така, гледай само себе си и изгодата си, но това далеч не е достатачно в една игра, а какво остава за една държава.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2012, 12:32:43 pm »
Хайде глупости-играта стана доста по-интересна така.
Ако се махне възможността да се правят общи райдове със алиансите нищо няма да се промени:
-ще продължи да си има АФК и да влизат зеленяци в БГ-тата(това не зависи от общите райдове)
-Винаги се е искало Гиър(ПвЕ) и скил за райдовете-това няма да се промени при премахване на обединението.(имам лимит от 3 Wipe-a на райд,след това няма сила на света,която да ме накара да продължа райда,изключая BloodSead,мо там е друго)

Защо искате да се махне нещо,което раздвижи и райдове и цялостно сървъра?
@Polq78 - хиляди пъти съм казвал-не се оплаквам от зеленяци в BG-тата и те трябва да съберат гиър по някакъв начин.Относно PvE-то - правиш фос и пос до припадък за да събереш някакъв нормален,минимален гиър и да започнеш да ходиш по райдовете,но постепенно-не можеш да се метнеш директно на ICC HC-няма кой да те вземе.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2012, 06:10:10 pm »
Искате или не, реших и аз да споделя мнение по въпроса. Аз бях против смесването на фракциите още от самото начало. Сега ще кажа защо. Първо защото сме българи, тоест на нас ни е заложено да пречим на другите, само и само на нас да ни е кеф. Тоест масово съместното пве се ползва за биене на играчи в парти с хийлъри, от противоположната фракция.
Това едно на ръка, другото, което е по-лошо, че смесените райдове не дават възможност на новите герой да се развиват. Тоест когато ти правиш един райд и напишеш примерно за един дпс, на теб ти пишат три героя, един от твоята фракция на 5к gs и двамата от протиположната на 6к gs. Риторичния въпрос кой ще предпочетеш няма да го задавам, но факт е че така не даваш възможност на по-необлечения герой да се облича. А докато ако го няма това съвместно пве няма да имаш избор и ще взимаш хора от твоята си фракция. Не казвам, че ако двата героя, облечения и необлечения са от твоята фракция, няма да избереш по-облечения. Въпроса е, че с това съвместване за райдове се избира да речем "елита", да се разбира най-добре донейтналите/облечените герой, докато другите лапат мухите. Изключавам гилд райдовете, след като то там или инъче смесеното пве не играе роля.
Не ме разбирайте погрешно, на мен ми е все тази защото не правя ПВЕ от както се махна бившата ми гилдия, даже за лична изгода ми е по-лесно да са смесени фракциите, но горепосоченото съм го тествал лично. Не веднъж съм си правил експерименти как за даден инс взимат мен, вместо човек от същата фракция като райд лидера, които покрива изискванията, но има по-малко гиър от мен.

Това е моето мнение, погледнато от моята гледна точка и основаващо се на неща и факти, които аз съм видял, така че ще помоля да ми спестите захаросаните приказки да ме убедите колко не съм видял или как съм се объркал ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2012, 07:19:25 pm »
Както и да го направя все ще има недоволни. Накрая ще го направя както аз преценя и ще махна категорията предложения.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен torment

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -19
  • wow бабанка
  • ISP: Megalan
  • Герой: torment
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #13 -: Април 03, 2013, 05:51:39 pm »
Защо да се забранява не просто като си влезнат в Orgrimmar алианс-а да не може да прави партита с хордата , както и на Gurabishi arena-та .
от града на липите , поетите и красивите жени - за жалост в града на мръсотията , кучетата и ... др.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Премахване на общите райдове
« Отговор #14 -: Април 03, 2013, 08:03:18 pm »
Както и да го направя все ще има недоволни. Накрая ще го направя както аз преценя и ще махна категорията предложения.
+1 Aз си го мислех подобно от доста време. Докато всеки има право да "мрънка" и да дава акъл какво иска и какво не му харесва естествено ,че ще има недоволни. Отделно последно време доста "волности" бяха позволени и добавени и повечето решиха ,че всичко може стига да се спами.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin