Автор Тема: ID на инстанция  (Прочетена 4036 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Palapawar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: Blizzo
  • Герой: Palapawar
ID на инстанция
« -: Май 13, 2012, 05:28:32 pm »
Здравейте имам идея която най-вероятно ще ви хареса..  :woot:

Предлагам Админите да поставят в сайта опция с която можеш да си обновиш ID-то като заплатим с съответната цена като например:

за ICC 10 n-l/h-c =  1 DP or 50 VT
за ICC 25 n-l/h-c =  2 DP or 100 VT

Това е само предложение като се има на предвид за коя инстанция става дума и от нейната трудност ще се определи и съответната цена!  :freak:


Поздрави: Palapawar  :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ID на инстанция
« Отговор #1 -: Май 13, 2012, 07:41:45 pm »
Мисля че може да се направи, но са ми необходими повече мнения за да видя какви са настроенията по темата.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Palapawar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: Blizzo
  • Герой: Palapawar
Re: ID на инстанция
« Отговор #2 -: Май 13, 2012, 07:46:41 pm »
Мисля че може да се направи, но са ми необходими повече мнения за да видя какви са настроенията по темата.


Лично аз съм твърдо ЗА  :up:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: ID на инстанция
« Отговор #3 -: Май 13, 2012, 08:06:17 pm »
Адските глупости, ако искате направо да ви махнат ид-тата, че да можете за една седмица гринд да се облечете на макс PVE? Така устройва ли ви?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: ID на инстанция
« Отговор #4 -: Май 13, 2012, 11:51:49 pm »
Адските глупости, ако искате направо да ви махнат ид-тата, че да можете за една седмица гринд да се облечете на макс PVE? Така устройва ли ви?
Абе ти с тая популация скоро ходил ли си на райд , щото аз не съм!?Това е великолепна идея да се гласува за сървъра.
И какво ако се обличат хората ,за теб може да не е , но за други това е стимул да играят?В крайна сметка идеята не е приета още.


п.п.От такива изказвания , много пъти , добри идеи бяха отхвърляни.
Uno Sanctum

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: ID на инстанция
« Отговор #5 -: Май 14, 2012, 09:09:53 am »
Абе ти с тая популация скоро ходил ли си на райд , щото аз не съм!?Това е великолепна идея да се гласува за сървъра.
И какво ако се обличат хората ,за теб може да не е , но за други това е стимул да играят?В крайна сметка идеята не е приета още.


п.п.От такива изказвания , много пъти , добри идеи бяха отхвърляни.

Да, ходя всяка седмица и то на повече от един райд. Тов че вие не можете да се организирате чий проблем е? Нека се обличат хората, но нали се сЕщяш че като се облече За една, макс две седмици и същият губи интерес към героя и играта? Ако толкова искате да се облечете въЗможно най-бързо Пейчо да ви сложи един вендор където да се продават най-добрите предмети срещу злато? Или пък направо да ви ги дава срещу два клика? Май ви убягва факта, че играта не е направена така че на първата седмица да си макс наяден с предмети? Смешна работа...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: ID на инстанция
« Отговор #6 -: Май 14, 2012, 10:24:34 am »
Направи една проста равносметка , 50 точки се правят за 5 дни гласуване,
ИД  се реска на 7 дни.
И какво , ще си рескаш ИД за да поцепиш Лорда в Ицц ? или ще събереш достатъчно хора да си рескате на всеки 5 дни Ид за да гриндите марки.
Говориш без да мислиш!Да не е толкова лесно да се мине ицц , особено на "HC".
Атрактивно е в моментите , когато си избрал погрешния раид или просто не сте успели да минете повече от един два босса и искаш да реснеш ИД ,за да направиш раид с по-облечени (можещи) играчи (гилд райд).
Uno Sanctum

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: ID на инстанция
« Отговор #7 -: Май 14, 2012, 10:47:03 am »
Направи една проста равносметка , 50 точки се правят за 5 дни гласуване,
ИД  се реска на 7 дни.
И какво , ще си рескаш ИД за да поцепиш Лорда в Ицц ? или ще събереш достатъчно хора да си рескате на всеки 5 дни Ид за да гриндите марки.
Говориш без да мислиш!Да не е толкова лесно да се мине ицц , особено на "HC".
Атрактивно е в моментите , когато си избрал погрешния раид или просто не сте успели да минете повече от един два босса и искаш да реснеш ИД ,за да направиш раид с по-облечени (можещи) играчи (гилд райд).

На ден се взимат по 15 точки. Ня мен ли ми е толкова трудно да смятам или 50 точки се събират за 4 дЕна? При тази малка популация вече поименно трябва да ги знаеш кой колко струва и с кой можеш да направиш успешен райд. Като толкова те притеснява - прави само гийлд райдове.
За мен това предложение е пълна тлупост, защо казах в предишното си мнение, няма смисъл да се повтарям.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: ID на инстанция
« Отговор #8 -: Май 14, 2012, 01:32:18 pm »
Аз също съм твърдо против. По добре да дам 5 дп да си купя нещо от неработещ инс. Обезсмисля се цялата ти игра. Къде е сладостта от играта , ако не си се мъчил месеци наред да облечеш даден герой. То от такива ти простотии в сървъра сапълни с играчи по 6.5гс които понятие си нямат от нищо. За пример преди няколко седмици попаднах на войн фул т 10.5 хероик който пос не знаеше къде се намира... За кво говорим. Вместо толкова да се жалвате и все да се стремите да си улесните играта земете отворете чичко гугъл там пише всичко. Така ще ти е най лесно повярвай и удоволствието е по голямо. Тая седмица си вайпнал на лорда..ходиш гледаш четеш, питаш не е срамно и лека полека един ден като се осъзнаеш лича е почнал да пада всяка седмица.. Малко се поолях сри хахаха

Неактивен Palapawar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: Blizzo
  • Герой: Palapawar
Re: ID на инстанция
« Отговор #9 -: Май 14, 2012, 02:16:41 pm »
Оф :blink: вижте какво не е казано че точно толкова ще бъде заплащането за дадената услуга както казах в последните редове това е само предложение винаги може да се дигне самата "цена". Ако чак толкова не можете да го приемете съгласни ли сте да си има УЛТИМАТ за дадената услуга като например не повече от 1-2 пъти седмично да се рескат така всеки ще е доволен! Като се има на предвид че и няма много хора даже това е малко което искаме ако и това не стане ние за какво играем? Аре щи дам пример:

Събирате се 10-ка биете лорда и току виж на някой му е хрумнало да лефнте след него още 1 и т.н и кой остава огорчения за това че си е прахосал седмичната възможност! Хайде сега да не разваляме и добрата идея!  ;-)





Поздрави: Palapawar  :clover: :flehan:

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: ID на инстанция
« Отговор #10 -: Май 14, 2012, 03:51:46 pm »
След тва има 10 хероик 25, ток, воа, ос...ами по старите евенти ходил ли си някога, а знаеш ли колко са интересни и мн жалко, че все по малко са хората които се навиват за тях. Много малко останаха хората които играят за самата игра, които да вникнат в самата история на тая игра, щото то това е уоу една история, няма история и играта е боза, виж следващите версии кво разочарование са. Не е само едно ицц и фростките в тоя уоу.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: ID на инстанция
« Отговор #11 -: Май 14, 2012, 04:07:11 pm »
На ден се взимат по 15 точки. Ня мен ли ми е толкова трудно да смятам или 50 точки се събират за 4 дЕна? При тази малка популация вече поименно трябва да ги знаеш кой колко струва и с кой можеш да направиш успешен райд. Като толкова те притеснява - прави само гийлд райдове.
За мен това предложение е пълна тлупост, защо казах в предишното си мнение, няма смисъл да се повтарям.
Абе идеята е да се гласува за сървъра и да се рекламира повече.
Спорим за нещо , което не се е случило , както и да е.

п.п.И да ти кажа , 11 точки се взимат на ден , сутринта гласувах. :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ID на инстанция
« Отговор #12 -: Май 14, 2012, 04:16:08 pm »
Абе идеята е да се гласува за сървъра и да се рекламира повече.
Спорим за нещо , което не се е случило , както и да е.

п.п.И да ти кажа , 11 точки се взимат на ден , сутринта гласувах. :freak: :freak:

На 2 от сайтовете се гласува на всеки 12 часа. Не са 15 защото махнах 2 сайта, които не работят с новата система.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: ID на инстанция
« Отговор #13 -: Май 16, 2012, 01:03:09 pm »
Идеята - с какво ще помогне това?

Замислете се над едно нещо: когато може да се рескат ID-тата по този начин (или за по-малко време) няма да има шанс да се стигне до лича (на нормална трудност си е съвсем възможно без каквито и да е бъгове).

А това, че някой е попаднал на неподходящия рейд - това си е негов проблем. Никой не може да ви нареди на кой рейд, кога и с кой да ходите.

Нищо не пречи да се съберете подходящите хора и да се направи свестен рейд :) Ако не става за нищо, то колкото и пъти да рескате инстанцията, то няма да има никакъв шанс да стигнете по-далече. По-добрият вариант е да се обучат хората как да минават повечето рейдове сами, но за това ще трябва и малко подкрепа, за хората, които ви помагат.


Като цяло, няма да разяснявам повече, че ще стане прекалено дълго

Неактивен sweetboy168

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
Re: ID на инстанция
« Отговор #14 -: Май 17, 2012, 10:31:02 am »
Ко да разясняваш, те и по 100 фростки да получават дневно, и ДП да има да се закупуват със злато хаха пак ще се намерят недоволни.