Автор Тема: TBC-raids resurrection  (Прочетена 2160 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikanor20

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -4
  • wow user
TBC-raids resurrection
« -: Април 22, 2012, 09:07:41 am »
TBC-raids са мъртви - доколкото знам, никой не влиза в тях. А това са красиви райдове. Ако бъдат съживени, играта ще се разнообрази. Но за да се включат отново хора в тях, трябва да има някакъв стимул, т.е. някаква награда. Стандартните itеms и tokens на тези райдове изобщо не са съблазнителни на фона на WotLK. Необходими са допълнителни стимули. Например events, свързани с осъществяването на такива райдове, конвертор на tokens (с разумен коефицент), който да преобразува емблемите на TBC в емблеми на WotLK, или нещо от този род. Най-радикалното предложение би се свело до изравняване на райдовете на TBC и WotLK откъм сложност и tokens (а може би и на items), но това вероятно е свързано с доста труд.
Никое от тези предложения не е Blizzlike, но наистина ми е жал хубавите райдове да тънат в забрава.
Имате ли други идеи как да бъде пробуден отново интересът към тези райдове?

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #1 -: Април 22, 2012, 09:27:21 am »
Рейдовете съществуват. Тази седмица бяхме 20 човека в Сънуел и 10 в ТК. Другата седмица ще се съберем за ВТ и лека полека, ще изринем целият ТВС кънтент :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #2 -: Април 22, 2012, 11:33:12 am »
Първия шеф в sunwell platue работеше ли, че преди месец два, когато отидохме остава на малко кръв и почва да изписва immune.
Иначе по въпроса TBC raids са живи. Ние много рядко отиваме на tempest keep, hyjal, black temple само, където не може без warlock.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #3 -: Април 22, 2012, 12:02:59 pm »
Ако питаш за Kalecgos, то той наистина е бъгав, точно както си го обяснил :confused:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #4 -: Април 22, 2012, 02:02:37 pm »
Райдовете не са мъртви, просто няма нужда всеки да влиза в тях. Кога последно си виждал някой да ходи в AQ 20 или 40, BWL или някой от другите класик райдове? Да си виждал някой скоро да стъпва в Naxx или Ulduar?

Всичко си има приятна страна и неща, които са уникални.

А като говориш за красиви, какво ще кажеш за Magtheridon's Lair? И той ли е толкова красив, колкото останалите рейдове от TBC?

П.П. За всяко едно нещо си има време, след което се забравя, но остава да съществува. Всеки има правото да си ходи където поиска, но няма нужда да правим играта на това, което не е, защото на някой му се е приискало така.
« Последна редакция: Април 22, 2012, 02:04:11 pm от Bl1zAlkA7a »

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #5 -: Април 22, 2012, 02:07:57 pm »
При Magtheridon, не могат да отидат зеленяци.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #6 -: Април 22, 2012, 11:00:19 pm »
При Magtheridon, не могат да отидат зеленяци.
:blink: То в кой райд могат да отидат зеленяци? За зеленяците има инстанции, от които се обличат г/д и след това заминават на райдове. Така е било преди, така е сега и така ще си е завинаги. Райдовете трябва да са най-трудната част от цялата игра, така че не става някой току що качил да влезне в тях :freak:

П.П. а питах за това къде е красотата на райда, защото според мен той е в една дупка и нищо повече...

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #7 -: Април 22, 2012, 11:24:20 pm »
Нали правиш разлика от рейдове за 70 ниво и зеленяци 80 ниво? А ако направиш някоя друга задача, ще знаеш малко повече, защо е в тази "дупка".

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: TBC-raids resurrection
« Отговор #8 -: Април 23, 2012, 11:27:39 am »
 :doh: Ти четеш ли изобщо какво пиша? Историята ми е ясна, както и всичко около задачите, въпросът беше съвсем различен