Автор Тема: Предложение за няколко BGs  (Прочетена 5596 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #15 -: Април 06, 2012, 11:49:53 am »
Мисля, че си виждал как работят на 100%. Тук сме далеч от подобно нещо. Ще ги разпределя по определен начин:

IoC: Машините не работят, ама въобще не работят. Не знам колко пъти съм се опитвал да унищожа вратата за боса на противника с бомби - НЕ СТАВА (тази за боса, а иначе на вратите правят унищожително малко DMG). Флаговете на базите не работят както трябва. 2те допълнителни, които дават по 5% dmg на машините и за тях не съм сигурен дали бачкат.
Играл съм го напълно работещо - разликата е огромна.


И къде точно видя, че правят унищожително малко дмг, защото дмг-а на машините си е напълно нормален  :doh:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #16 -: Април 06, 2012, 11:57:42 am »
От има-няма 8-9 месеца не съм играл по-сериозно BG-та, но впечатлението, с което останах е, че правят по-малко, отколкото знам, че правят. Вероятно преди около месец последно да съм ги пробвал, но не помня точно вече. Говорех специално за неща, като бомбите за вратите, че няма как да се счупи тази направо за към боса, както би трябвало да става, ако се използва цепелина или с машината от доковете, която те хвърля над стената (има и ачийвмънт за минаване отвътре, докато нито 1 врата не е разбита). Това се явява проблем за тактиките, и единствените 2 възможни в момента са (поне тези, които трябва да са си така) да се вземат доковете или това по средата. Да не говоря, че телепортите са бъгави. Като цяло нещата са много по-различни от това, което трябва да е.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #17 -: Април 06, 2012, 12:02:45 pm »
LOL като за начало бомбите никога не са се слагали пред вратата при боса, а при входните "порти" така да ги наречем, а ачиъвмънта за който говориш е да победиш без другата фракция да е счупила ваша порта

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #18 -: Април 06, 2012, 12:08:19 pm »
Глупости. Вратата пред боса трябва да може да се чупи. В момента ако е както преди - да се чупи странична врата, за да се отвори тази на боса - значи не знаеш как трябва да е наистина.

Ачийвмънта го бъркаш с този от SotA, докато в IoC има друг, който е да минеш в противниковата база, без да е счупена никоя от страничните им врати, и с бомбите да се счупи вратата за към боса.

П.П. реално вратата за към боса в IoC трябва да се чупи, независимо дали е счупена която и да е врата, на базата

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #19 -: Април 06, 2012, 12:24:46 pm »
http://www.wowwiki.com/Back_Door_Job
ако този е ачивмънта той е само да влезеш в самата площ или каквото е там няма нищо общо с боса

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #20 -: Април 06, 2012, 04:18:39 pm »
Предлагам да се спрат следните БГ-та, докато не бъдат оправени. Kакто знаем всички, SOTA е с изключително бъгави танкове, които в момента дори бъгват движението на играча, което важи и за IOC. С лека добавка, че в IOC "подкрепленията" не работят правилно.
Всичко, което трябва да се направи е да се изпълни следната заявка в world DB:
INSERT INTO `disables` (`sourceType`, `entry`, `comment`) VALUES (3, 30, 'Isle of Conquest');
INSERT INTO `disables` (`sourceType`, `entry`, `comment`) VALUES (3, 9, 'Strand of the Ancient');
http://www.trinitycore.info/Battleground_template_tc2#MinPlayersPerTeam
http://www.trinitycore.info/Disables_tc2

Също така ще е добра алтернатива да се смъкне минимума в AV на 13 играча за отбор, за да се играе до край:
UPDATE battleground_template SET minplayersperteam=13 WHERE ID='1'

Все още ли са зле тея БГ-та?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Woll

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 89
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #21 -: Април 06, 2012, 05:21:36 pm »
Все още ли са зле тея БГ-та?

Много зле са даже .

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #22 -: Април 06, 2012, 07:01:34 pm »
http://www.wowwiki.com/Back_Door_Job
ако този е ачивмънта той е само да влезеш в самата площ или каквото е там няма нищо общо с боса

Говорех за вратата, която е към боса. Трябва да е възможно, тя да се бие дори, да не са унищожени никакви врати, което в момента е невъзможно, за какво иначе са бомбите...

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Предложение за няколко BGs
« Отговор #23 -: Април 06, 2012, 07:37:55 pm »
Вратата към боса в ИОК се бие с бомби при неразбити външни врати. Ако биеш външните врати с машини те нанасят исключително малко щета. Точно така е в близард.
The pain is my best friend.