Автор Тема: Honor Gain  (Прочетена 4645 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Honor Gain
« -: Януари 04, 2010, 07:28:46 pm »
Изкам да предложа отново да се повиши честа които получаваме от убийство. След днешния фикс беше намален с около 1.48 ( сметнал съм го за Warsong Gulch ). Преди фикса даваше по 578 хонор на победа без да си убил никои. В момента дава по 392. Честа кочто се взима когато 10  убият 1 в момента е 3-4, а преди фикса беше 6-8. Незнам защо се получи така но се надявам да бъде върнат предишния %, защото това е единственото място за момента от кадето се набавя за закупуването на предмети.  :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Honor Gain
« Отговор #1 -: Януари 05, 2010, 02:39:47 pm »
В близард ако не убия никой или не хеалвам никой ще ме изхвърли за мързелуване и хонор-а ако е толкова колкото казваш си е ок. В близард толкова си дава даже мисля по-малко.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен otnovohigh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: 4
  • bokluk
Re:Honor Gain
« Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 03:33:39 pm »
Възможно ли е да се измисли нещо с смс-и за онър или арена пойнтс.Например 2.40лв-5к онър нещо от сорта.Това ще накара доста хора да донейтнат,което е положително за сървъра.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Honor Gain
« Отговор #3 -: Януари 06, 2010, 03:58:50 pm »

Неактивен otnovohigh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: 4
  • bokluk
Re:Honor Gain
« Отговор #4 -: Януари 07, 2010, 01:14:14 am »
Казах нещо от сорта,дадох го за пример.Вместо да се правите на интересни напишете си мнението(ако имате такова)

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Honor Gain
« Отговор #5 -: Януари 07, 2010, 10:47:03 am »
Вместо да се правите на интересни напишете си мнението(ако имате такова)
Щом искаш мнение,ето го моето :
Против съм,стига сте искали за всичко за което се иска млако повече труд да може да се купува,хонор се изкарва - wsg-та има,на всеки час успяваш да се доредиш,със шардове можеш пак да взимаш хонор...или искате да се облечете за една седмица...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен otnovohigh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: 4
  • bokluk
Re:Honor Gain
« Отговор #6 -: Януари 08, 2010, 12:45:59 pm »
Ок,нямам против да си го изкарам от УСГ,но не да чакам 1 час за там сещаш ли се?Примерно ако отделям по 3 часа на ден за уоу,кво?Да кажем,че едно усг продължи 30 мин и 30мин+ чакане,то ми отива половината време.Аре смятай ми с по 3к онър на ден за колко време мога да си взема итем,който иска 50к?А да кажеш,че усг-то е труд е смешно,защото усг-то представлява едно чакане и нищо повече(алитата да слязат от гробището,за да бъдат избити отново и някой от нашите да се сети да занесе 3 флага).Поне да се направи нещо за насърчаване повече алита да пишат за усг.

Неактивен babami123

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Honor Gain
« Отговор #7 -: Януари 17, 2010, 06:23:45 pm »
Ок,нямам против да си го изкарам от УСГ,но не да чакам 1 час за там сещаш ли се?Примерно ако отделям по 3 часа на ден за уоу,кво?Да кажем,че едно усг продължи 30 мин и 30мин+ чакане,то ми отива половината време.Аре смятай ми с по 3к онър на ден за колко време мога да си взема итем,който иска 50к?А да кажеш,че усг-то е труд е смешно,защото усг-то представлява едно чакане и нищо повече(алитата да слязат от гробището,за да бъдат избити отново и някой от нашите да се сети да занесе 3 флага).Поне да се направи нещо за насърчаване повече алита да пишат за усг.

Абсолютно си прав.

Неактивен castieln

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -4
  • evo user
  • ISP: blizzo
Re: Honor Gain
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2011, 02:06:59 pm »
П1лни глупости ! :Д :Д :Д  за това е игра ... за да ти е интерестно и да са опита6 да се издигне6 като житка6 , става т1по ако някои са назоби с атеми от он1р , които не е спе4елил !

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Honor Gain
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2011, 02:22:06 pm »
Не знам ама и аз играя не повече от 3 часа на ден и имам 4 различни сета :woot: :woot:.Не виждам какъв ви е проблема с бг а и да ви кажа честно не играя от много време в сървара,а и съм нооб :)

untaught

  • Гост
Re: Honor Gain
« Отговор #10 -: Февруари 24, 2011, 02:37:22 pm »
Изка да влезе 1 BG и да се облече. :doh:

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Honor Gain
« Отговор #11 -: Февруари 24, 2011, 02:41:56 pm »
Еми не знам но последния път а той беше скоро и нямаше какво да права цял ден играх бг и спокойно си изкарах 150к хонор смисъл с почивки де,но с преобладаваща игра в бг

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re:Honor Gain
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2011, 05:12:36 pm »
В близард ако не убия никой или не хеалвам никой ще ме изхвърли за мързелуване и хонор-а ако е толкова колкото казваш си е ок. В близард толкова си дава даже мисля по-малко.

В близард има бг-та през 20 секунди, тук чакам по 1 час за едно бг, добре ще е тази липса на хора, която в близард, които толкова обичаш да споменаваш, я няма, да бъде компенсиран с завишаване на хонор точките ;)
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Honor Gain
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2011, 06:56:09 pm »
В близард има бг-та през 20 секунди, тук чакам по 1 час за едно бг, добре ще е тази липса на хора, която в близард, които толкова обичаш да споменаваш, я няма, да бъде компенсиран с завишаване на хонор точките ;)
и по твоята логика ще дадеш 25 кинта за крадки съобщения за да вземеш 1 фуриос  :doh:  :doh: :doh: :doh: :doh:     стига глупости !
Timewizard

untaught

  • Гост
Re: Honor Gain
« Отговор #14 -: Февруари 24, 2011, 07:27:25 pm »
Като искаш blizzard отиваш там да играеш. :blink: