Автор Тема: най мирния сервер или да  (Прочетена 12771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #15 -: Август 04, 2009, 04:50:29 am »
идеята не е лоша  ;-)  ;-)
пак другия вариант е да се оговаряме кога каде как    :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #16 -: Август 04, 2009, 05:06:48 pm »
E омръзна ми от комплексарчета.
1) Целта на играта не е и никога не е била да се трепят хорди и алианси - това е миниатюрна частица от играта
2) Всеки може да прави в свободното си време каквото го кефи - и като не ме кефи ПВП няма да га правя - явно тязи проста идея е много сложна за изгнилите мозъци на зомбитата от ордата
3) За половината сървър понятието ПВП включва основно висене в стренгълтон или таранис и трепане на ниски левъли - адски интересно наистина - и достойно направо за възхвала
4) Тъпите ви арени и БГ-та товарят сървъра в пъти повече от всичко останало - и нон стоп някви дечица мрънкат на форума в стил "Уаааа, тоя ми скочи и ме набиии, ама щото това е бъгаво, онва е бъгаво, иначе аз съм най-най, бате айде да го накажеш" или "Каде са ни точките бе кре...и ?" или още някакви глупости и всичкото това всяка седмица се повтаря отново и отново.
5) Като си толково надъхан да се биеш с някои направи си али - и ще имаш неограничен брой противници и възможности да се биеш с някой. Що всичко живо първо гледа че ордата е по-активна в пвп, прави си акк орда за да е на страната на "по-силния" и след това само мрънка че нямяло с кой да се миризи.

6) Щом при онлайн 400 човека няма 10 -20 дето да се занимават с ПВП значи ПВП-то интересува някяква мизерна част от популацията на сървъра - това че тази част и най-кресливата е логично - хората склонни кам насилие винаги са много шумни. Така че вземете млъкнете най-после
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #17 -: Август 04, 2009, 05:23:27 pm »
E омръзна ми от комплексарчета.
1) Целта на играта не е и никога не е била да се трепят хорди и алианси - това е миниатюрна частица от играта
2) Всеки може да прави в свободното си време каквото го кефи - и като не ме кефи ПВП няма да га правя - явно тязи проста идея е много сложна за изгнилите мозъци на зомбитата от ордата
3) За половината сървър понятието ПВП включва основно висене в стренгълтон или таранис и трепане на ниски левъли - адски интересно наистина - и достойно направо за възхвала
4) Тъпите ви арени и БГ-та товарят сървъра в пъти повече от всичко останало - и нон стоп някви дечица мрънкат на форума в стил "Уаааа, тоя ми скочи и ме набиии, ама щото това е бъгаво, онва е бъгаво, иначе аз съм най-най, бате айде да го накажеш" или "Каде са ни точките бе кре...и ?" или още някакви глупости и всичкото това всяка седмица се повтаря отново и отново.
5) Като си толково надъхан да се биеш с някои направи си али - и ще имаш неограничен брой противници и възможности да се биеш с някой. Що всичко живо първо гледа че ордата е по-активна в пвп, прави си акк орда за да е на страната на "по-силния" и след това само мрънка че нямяло с кой да се миризи.

6) Щом при онлайн 400 човека няма 10 -20 дето да се занимават с ПВП значи ПВП-то интересува някяква мизерна част от популацията на сървъра - това че тази част и най-кресливата е логично - хората склонни кам насилие винаги са много шумни. Така че вземете млъкнете най-после
OWNED! :D

И все пак... алитата съкват у пвп-то... Имат пълната мощ да те откажат от секво желание за пвп, за 5 минутки батълграунд с тях О_О Ако си хийлър - няма кой да хийлнеш, ако си дпс - няма кой да те хийлне...
За съжаление надеждата ми за стойностни съотборници изгасна с отказването им да играят в този сървър или тази игра като цяло, та... няма управия. Както вече казаха, ако искате често пвп, риролвайте алита или се радвайте на скучното кампене под/над алианският гроб.
« Последна редакция: Август 04, 2009, 05:25:18 pm от Corpses »

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #18 -: Август 04, 2009, 05:44:24 pm »
Цитат
И все пак... алитата съкват у пвп-то... Имат пълната мощ да те откажат от секво желание за пвп, за 5 минутки батълграунд с тях О_О Ако си хийлър - няма кой да хийлнеш, ако си дпс - няма кой да те хийлне...

Може и да е вярно. На БГ съм бил веднъж и макар че паднахме беше весело, излязох с 2к хонор и ачивмента за 300 к дамаге или как беше - чак се учудих като го видях.

За сметка на това ордата съква в ПВЕ. Трябва да пребиеш някои за да ти дадат бъф, сума народ афк и т.н. Всичко си има и добри и лоши страни.  :mrgreen:
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #19 -: Август 04, 2009, 05:56:20 pm »
Скука сте алиансите според мен  :doh: :doh: :doh:
 До сега  откакто играя wow съм участвал само в 2-3 свестни бг и то пак нямахте шанс. Според мен не само бг не стават, то и мелета покрай градовете няма ако ние не дойдем към SW няма и да се сетите да се отбиете към нашите градове въобще.  Някой има ли черна бойна мечка ( for the aliance)? Тъй де, вземете се в раце и покажете какво можете. Ще ви чакаме. Елате ни на гости  :wink: :wink: :wink:

Еdinakaa, мечка имат доста хора от алианса. Ако ти е скучно, ела с алиански герой за да подобриш уменията си на бг. Май не ти отърва. Като се изправиш срещу числено превъзхождащ те противник ще те видим. Или си пооправи правописа в свободното време.

Mitaka AS Поста ти е достатъчно изчерпателен и няма какво да се добави. Добре си им го казал, но няма да те разберат. Организацията в самото БГ е другото, което куца при Алианса. На последното здраво меле 8 алианса играхме равностойно срещу 10 орди.  Жив и здрав. :cap:

The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #20 -: Август 04, 2009, 06:20:36 pm »
E омръзна ми от комплексарчета.
1) Целта на играта не е и никога не е била да се трепят хорди и алианси - това е миниатюрна частица от игратаТи знаеш ли историята на играта ти бе ?
2) Всеки може да прави в свободното си време каквото го кефи - и като не ме кефи ПВП няма да га правя - явно тязи проста идея е много сложна за изгнилите мозъци на зомбитата от ордатаНито някой с камшик те кара да правиш бг, а това, че не правиш, и ни наричаш зомбита, говори, че си чиста мишка.
3) За половината сървър понятието ПВП включва основно висене в стренгълтон или таранис и трепане на ниски левъли - адски интересно наистина - и достойно направо за възхвала Ти наистина ли ?
4) Тъпите ви арени и БГ-та товарят сървъра в пъти повече от всичко останало - и нон стоп някви дечица мрънкат на форума в стил "Уаааа, тоя ми скочи и ме набиии, ама щото това е бъгаво, онва е бъгаво, иначе аз съм най-най, бате айде да го накажеш" или "Каде са ни точките бе кре...и ?" или още някакви глупости и всичкото това всяка седмица се повтаря отново и отново.Не знам кААде са ти точките на тебе, но за сведение на индианците, бойните полета са източник на итеми,и огромна забава.Без арени и БГ, никой нямаше да играе тук.
5) Като си толково надъхан да се биеш с някои направи си али - и ще имаш неограничен брой противници и възможности да се биеш с някой. Що всичко живо първо гледа че ордата е по-активна в пвп, прави си акк орда за да е на страната на "по-силния" и след това само мрънка че нямяло с кой да се миризи.Съвета ти е рядко глупав.Това, че има бегълци от алианса,говори, че ордата доминира над вас.И вместо да се оплаквате, ала, "ми прави си али, за да се биеш" си стягайте редиците.Да не сме ви пъдари, че да ви гоним
6) Щом при онлайн 400 човека няма 10 -20 дето да се занимават с ПВП значи ПВП-то интересува някяква мизерна част от популацията на сървъра - това че тази част и най-кресливата е логично - хората склонни кам насилие винаги са много шумни. Така че вземете млъкнете най-после.Най-голямата ти глупост.Мога да ти кажа, че от хордата винаги има хора писани за арени, за батълграунди и такива молещи се за алианс, да влезне.И откъде знаеш, че желанието за бойни полета, води към насилие ?Може би именно тези хора, са по активните и желаят в играта да има повече тръпка ?И не се опитвай да ме караш да млъкна, защото има и хора, които нито чата в играта четат,нито форума.Така, че човекът, който трябва да замлъкне си ТИ!

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #21 -: Август 04, 2009, 06:47:21 pm »
 :up: Много добре го каза monlew!  :up:
« Последна редакция: Август 04, 2009, 06:50:17 pm от piem_qko_bira »
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #22 -: Август 04, 2009, 07:33:29 pm »
Е това е направо шердьовър - обикновено игнорирам такива простотии но тука не се сдържах и ще отговоря

Цитат
Ти знаеш ли историята на играта ти бе ?
- не съм ти бе - нито съм от твойто село нито сме пасли патки заедно. С историята на играта съм запознат частично - но все пак това е достатъчно да знам че във всички дънгеони има и във всеки нов патч се появява нов враг - който е враг и на ордата и на алианса и е доста могъщ. Така че всеки може да избере дали да се бие с противниковото фракция или с някой от безбройните други врагове. От което следва че войната между ордата и алианса е една от многото които можеш да водиш - а не главната и основна цел на ВОВ както се опитват да го изкарат някои хора.

Цитат
Нито някой с камшик те кара да правиш бг, а това, че не правиш, и ни наричаш зомбита, говори, че си чиста мишка.
- Това че не правя БГ говори само за това че не обичам да го правя.
А това че ви наричам зомбита - да извинявам се на другите раси от ордата за това че не изброих всички а дадох за пример само една от тях - зомбитата (добре де - неживите - не влизайте чак в такива подробности :) )
Не се саещам обаче да съм чувал да се споменава където и да е да има раса от алианса която да се казва Мишка, Мишки или нещо подобно. Така че мой дълбоконеинтелигентен селянино твърдението ти че съм мишка е меко казано странно - бих употребил по-остри термини но за съжаление правилата на форума не го позволяват.

Цитат
Не знам кААде са ти точките на тебе, но за сведение на индианците, бойните полета са източник на итеми,и огромна забава.Без арени и БГ, никой нямаше да играе тук.

Аз точки нямам - и никога не съм си ги търсил по форума - защото знам че не съм луда калинка за разлика от тебе ( спокойно - не те обиждам - само имам съмнения относно това за какъв животински вид се мислиш щом имаш някакви точки )

И инстансите са източник на итеми и огромно забавление ( на огромна забава най-вероятно не са - ако правилно си спомням значението на тази дума). И без арени и БГ на сървъра имаше доста хора, в момента количеството хора клони по-скоро към "прекалено много" така че известно намаляване на броя е доста привлекателна възможност ( да знам че ГМ-ите са на съвсем друго мнение но това е друга тема  :lol:)

Цитат
Съвета ти е рядко глупав.Това, че има бегълци от алианса,говори, че ордата доминира над вас.И вместо да се оплаквате, ала, "ми прави си али, за да се биеш" си стягайте редиците.Да не сме ви пъдари, че да ви гоним

Да за тебе не се съмнявям - нивото ти на интелигентност определено не стига за пъдарин - така че не можеш да си ни такъв.
Нито съм давал съвети нито съм се оплаквал.
Ще се опитам да ти предам мисълта си на по-понятен за тебе език защото явно ти е прекалено сложно да разбереш какво съм искал да кажа.
"Ти - могъща орд - вии много - нама с кого млати-блъска ? - Прави мекушав алианс и млати-блъска от ден до нощ колко иска "

Извинявай ако не съм уцелил точния диалект.

Цитат
Най-голямата ти глупост.Мога да ти кажа, че от хордата винаги има хора писани за арени, за батълграунди и такива молещи се за алианс, да влезне.
Да ти обясня - щом няма 10 човека за едно БГ при 200 онлине от страна на алианса ( да приемем че са 50/50 ) това значи че желанието от страна на алианса е 0 процента
Сега да погледнем тези
Цитат
хора писани за арени, за батълграунди и такива молещи се за алианс, да влезне
- ако е започнало БГ то почти никога няма хора за второ и от страна на хордата, но да приемем че има 30 човека записани - това е 15 процента от онлайна на ордата. Тоест от 400 човека 30 ги интересуват БГ-та и арени - плачевно малко за да ми се дуеш колко много народ се интересувал от ПВП.

Цитат
И откъде знаеш, че желанието за бойни полета, води към насилие ?
Това никога не съм го твърдял - от коя нива го изкопа не знам.

Цитат
Може би именно тези хора, са по активните и желаят в играта да има повече тръпка ?
Да тези хора са по-активни и по-шумни, това исках да кажа с термина кресливи който носи леко обиден оттенък.
Това обаче не означава че имат правото вечно да се представят като мнозинство :)

Цитат
И не се опитвай да ме караш да млъкна, защото има и хора, които нито чата в играта четат,нито форума.Така, че човекът, който трябва да замлъкне си ТИ!

Ма душко кой те кара да млъкваш ? Че с какво ще си разнообразавам работния ден ако ги нямя тякива като тебе да ръсят подобни перли и бисери ?

Пиши, пиши - и повечко - да има на какво да се хиля.

Виж не виждам причина защо аз да млъкна - защото изразявам мнение различно от твоето ? Ами свиквай - на това му се вика демокрация - в такъв свят живеем :)


"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #23 -: Август 04, 2009, 07:46:55 pm »
Цитат
- ако е започнало БГ то почти никога няма хора за второ и от страна на хордата, но да приемем че има 30 човека записани - това е 15 процента от онлайна на ордата. Тоест от 400 човека 30 ги интересуват БГ-та и арени - плачевно малко за да ми се дуеш колко много народ се интересувал от ПВП.

А ти в тея 400 човека слагаш ли колко нямат 80 ниво да дойдат с теб на БГ?
За допълнение да може и на по ниско ниво да се прави БГ, но щом на 80 левел няма желаещи алианси, какво остава надолу...
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #24 -: Август 04, 2009, 08:22:58 pm »
Момче, или мъжо, можеш да спреш да ми се правиш на философ, с тези от знаеш къде изсмукани термини, луди калинки, овце пасли.Ще ти говоря на бе, защото определено не знаеш WoW Lore /тази терминология да ти я обесня ли ? / Не знам дали съм ти на нивото, и дано не съм, защото ти си доста ниско грамотен, за мъж, предполагам макар и не наистина убеден, защото пишеш като третокласник.Далеч не съм селянин, да ходил съм на село и съм пасъл кози, виж и ти ще станеш за това, нали все пак си полу-грамотен, полу-не.А който не обича да прави арени, да си прави инстациите, лошо няма.Въпросът е, че нямате усет за целта на играта.Войната между двете фракциите.Колкото и да не ти се вярва, аз не съм зомби в реалният живот, не ми се подават ребрата, имам чене, и нямам 300 процентов бонус към дишането във вода и далеч не мога да ставам имунен към Fear,Sleep и Charm.Колкото и да не ти се вярва.
Послеслов: Няма нужда да си говорим с тези учтиви фамилиарности, а вместо това можеш да опиташ да напишеш правилно някои думички като шедьовър,онлайн и къде.
ПС2: Не е удачно, да си мериш половия член с ученик.Някак си говори, че си комплексиран ? Бори се с връсниците си, не с тези поне 5-6+ години по-малки от теб.Аз не се състезавам с тези от детската градина нали :D
Не съм целил заяждане, но не мога да разбера, какви са тези километрични обеснения.В момента губите почти всяка битка в столици, из Warsong.Защо не го промените ?
ПС3:Демокрацията е хубаво нещо, и това е единственото нещо, с което съм съгласен с теб!
« Последна редакция: Август 04, 2009, 08:25:32 pm от monlew »

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #25 -: Август 04, 2009, 09:21:38 pm »
Еdinakaa, мечка имат доста хора от алианса. Ако ти е скучно, ела с алиански герой за да подобриш уменията си на бг. Май не ти отърва. Като се изправиш срещу числено превъзхождащ те противник ще те видим. Или си пооправи правописа в свободното време.

Mitaka AS Поста ти е достатъчно изчерпателен и няма какво да се добави. Добре си им го казал, но няма да те разберат. Организацията в самото БГ е другото, което куца при Алианса. На последното здраво меле 8 алианса играхме равностойно срещу 10 орди.  Жив и здрав. :cap:

Ми ко да ти кажа само с 1 човек няма да стане а и аз още си подобрявам уменията на всичко !А и не бройката е наи важна.Пак за правописа нз виж кога сам го писал не ми беше до това да следя дали е вярно или не спеше ми се!!! :freak: :freak: :freak:

« Последна редакция: Август 04, 2009, 09:27:38 pm от edinakaa »

Неактивен thetruth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 114
  • EVO Karma: -4
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #26 -: Август 04, 2009, 10:58:58 pm »

Подкрепям мнението

Тези алианси вместо да докажат ,че не са плъхове (каквито всъщност според мене СА ) тръгнали да разясняват , че има харесвало да берат билки и да си варят чайче вместо да се млатят ами тогава играй  Sims там поне можеш си правиш всичко мирно нали така искаш моето момче-" противник на побойниците" !!! :doh: :doh: :cool: :cool:
« Последна редакция: Август 05, 2009, 12:59:02 am от thetruth »

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #27 -: Август 05, 2009, 12:22:00 am »
Митак братле може да спреш да пишеш в този форум или си направи нова регистрация по некадърен смешник не съм виждал(чак радваш). Сега на темата че алиансите никога не ги е бивало в ПвП и ПвЕ аспект винаги е било така те са си шайка смехотворници ....относно кро-лерите зарибен съм да ролнат али щото да мога да ги ритам.
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #28 -: Август 05, 2009, 09:58:54 am »
Момчета, излизате от рамката на добрия тон. :down: Не може да слагате всички под общ знаменател и да плюете наред. Освен това сървъра е Blizzlike, което малко или много означава, че всеки се е потрудил да си вдига героя и го е опознал. Очевидно е, че няма достатъчно желаещи играчи от алианса за БГ или мелета. Доказа го и вчерашното нападение над алианските столици. От набързо сформиран райд от 10 човека знаете ли колко бяха активни? Пет алианса. Вече ви казах, че и столици да нападате, пак няма да си направите мелетата. Така и стана. Просто няма начин да накарате играч да направи нещо, ако не иска. Същото важи и за БГ. И ако действително искате да има БГ единственото решение е да си направите Алиански герой. Разбирам ви, че за по-старите игращи в сървъра е почти немислимо това, изградили са си социални контакти, приятелства и няма да го направят, но има и други, чрез които може да се възстанови равновесието между желаещите да играят БГ. В противен случай пак, когато се записвам WSG, ще гледам(както вчера) "записани алианси 3, записани орди 15. От което губим всички любители на мелетата.
« Последна редакция: Август 05, 2009, 12:37:46 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен antonbelev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #29 -: Август 05, 2009, 01:39:11 pm »
Andrea Bocelli - Time to say goodbye http://vbox7.com/play:c8b1f8be да се успокоите малко  :lol: :freak: