Автор Тема: Относно банна ми  (Прочетена 506 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vank1cha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
  • ISP: evo
Относно банна ми
« -: Август 08, 2011, 12:52:44 am »
Може ли да ми махнете банна на warriora Addiction знам че бъгвах малко признавам, си но заради лични проблеми на Jeyjey 2 поредни ицц-та му взех token's постояно се псувахме с него аз нагриндих малко емблеми и реши да се възползва от това да ме репортне. само някой итеми от Protection сета са взети с този бъг нищо друго, но нямам нищо против дори целия  Protection сет да бъде изтрит стига да ми бъде върнат героя.  :sad:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Относно банна ми
« Отговор #1 -: Август 08, 2011, 09:24:49 am »
Разбира се,защо пък към теб да е различно отношението.
Jey не те е карал да бъгваш,за да го обвиняваш него.Сега си носи последствията.  :clover:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Относно банна ми
« Отговор #2 -: Август 08, 2011, 11:44:44 am »
Може ли да ми махнете банна на warriora Addiction знам че бъгвах малко признавам, си но заради лични проблеми на Jeyjey 2 поредни ицц-та му взех token's постояно се псувахме с него аз нагриндих малко емблеми и реши да се възползва от това да ме репортне. само някой итеми от Protection сета са взети с този бъг нищо друго, но нямам нищо против дори целия  Protection сет да бъде изтрит стига да ми бъде върнат героя.  :sad:

Тези като вас да се радват че не съм им изтрил целия акаунт и не съм им забранил ip адреса.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database